Azi

0

Co to za przedszkole? O czym Ty do mnie piszesz?
Dlaczego miałbym się skupiać na sobie? O.o
Weź się chłopie ogarnij. A jak nie potrafisz to nie marnuj mojego czasu. Jak chcesz ze mną rozmawiać to naucz się dwóch rzeczy:
1. pisać z sensem
2. nie atakować osób które mają inne zdanie niż Ty

Pozdrawiam

Azi

0

Tyle że Sarabia to ofensywny pomocnik lub skrzydłowy a nie środkowy pomocnik. Trochę się nie znasz na piłce jeżeli nie widzisz różnicy :D

I dałeś trochę zły link:
https://www.transfermarkt.pl/scorer/topscorer/statistik/2018/plus/0/galerie/0?saison_id=2018&art=top&land_id=0&altersklasse=&ausrichtung=&spielerposition_id=7&yt0=Poka%C5%BC

posegreguj sobie według asyst. Vidal jest na 10 pozycji. Rakitic ma 5 asyst i mieści się w pierwszej 30. Fatalnie trzeba przyznać ;)

Tyle że jak otworzysz profil Pogby i wybierzesz tylko te mecze w których grał jako środkowy pomocnik to okaże się, że asyst ma 7. Tyle co Vidal.

Fatalna ta nasza druga linia... :D

Azi

1

Wague. I pięknie :)

Azi

0

Nikt nie traktuje nas jako średniaki. Ale też nie jesteśmy dziećmi żeby uważać że jesteśmy tak wspaniali że wygramy wszystko co sezon. życie tak nie wygląda niestety.

Azi

0

Którzy pomocnicy asystują co tydzień? :)
Poproszę nazwiska

Azi

0

Rozumiem. Sezon wygrywa jedną drużyna. Reszta to przegrywy. Gratuluję logiki :)

Azi

0

Ktoś Ci wytknął że piszesz bzdury więc atakujesz personalnie? Wow - wysoki poziom prezentujesz :)

Azi

0

Rewanż z LFC to jedyne co umiesz przytoczyć. Jeden mecz... Ale pewnie zaraz dodasz Romę. Dwa na 120. Wow ;)

Azi

0

Tak myślałem że poprzedni post był napisany żeby napisać cokolwiek :)

Azi

0

Dokładnie to zrobili z Semedo. Wiesz co wyszło? :)

Azi

0

Boli? Ma boleć :)

Azi

0

Nadal uważasz że środek pola jest mało kreatywny? :D

Azi

1

Ahh ten niekreatywny środek pola...

Płaczta :D

Azi

0

To ciekawe jakim cudem zdobyliśmy majstra i półfinał LM?

Azi

0

Nie mamy prawej strony nawet wtedy gdy gra tam Semedo i S. Roberto razem...

Azi

0

Ktoś tutaj niedawno pisał o stronie gdzie można kupić punkty a potem wymieniać je na mecze. Dacie link? Nie mam innej opcji na ostatni mecz ligowy niestety :/

Azi

0

Przez zły ciężko się czyta :D

Azi

0

Może w tym roku to my zrobiliśmy go w bambuko? :D

Azi

5

Skład był do przewidzenia. Szkoda tylko że nie Wague.

Azi

0

Chętny się znajdzie ale czy to będzie kierunek wymarzony dla griezmanna?

Azi

1

Raczej 442.

Azi

0

Jeżeli tak ma przerąbane. Ogłosił że odchodzi i nie ma gdzie. Zostają Chiny?

Azi

0

Moim zdaniem ZZ ma wymarzoną okazję aby przetestować nie tylko inne warianty gry ale też obecną kadrę. I wybrać tych którzy są zbędni w kolejnym sezonie.

Azi

1

Czepiacie się Realu. W wakacje nikt nie jest w topowej formie. A u nich urlopy zaczęły się już w marcu.

Dwa lata temu przegraliśmy nie tylko LM ale też ligę. Odszedł Neymar a Real zdemolował nas w superpucharze. I cieszył się że to koniec Barcelony. Gdzie jest dzisiaj?

Nie bądźmy aroganccy jak oni. Kolejny sezon to kolejne rozdanie.

Azi

0

Jeżeli coś trzeba poprawić to prawe skrzydło. Konkretnie to wywalić Semedo i postawić odważnie na Wague. Środek pola daje dobrze radę. A teraz przyjdzie de Jong co odciąży trochę - wreszcie!! - Busiego i Rakitica.

Azi

3

Na 8 poniższych komentarzy 5 to płacze dzieciaków które wiedzą lepiej od Valverde kto powinien grać. Masakra.

"Busi, Vidal, Rakitic do niczego się nie nadają". Faktycznie nic w tym sezonie nie wygrali. Totalna wtopa.

Azi

1

Cillessen - Wague, Pique, Lenglet, Alba - Busi , Rakitic, S. Roberto, Vidal - Messi, Malcom

Choć pewnie - niestety - wyjdzie Semedo. O to można mieć pretensje do Valverde. Daje kolejne szanse zawodnikom, którzy nic nie wnoszą do gry zespołu.

Ciekawe też kto powędruje na trybuny? Jest 4 stoperów, więc jeżeli nie zagramy 3 w obronie to zapewne Todibo.

Azi

0

Dowiesz się :)

Azi

1

Zdecydowanie najlepszy możliwy transfer z Atletico. Drugi to Filipe Luis a dopiero w trzeciej kolejności Griezmann.

Z drugiej strony transfer francuza przypomina mi transfer Suareza - byłem ogólnie przeciw a dziś śmieje się ze swojej głupoty :)

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?