Azi

1

@mesi8191 niech nie kupują żadnego

Azi

19

@Chwytliwy Chyba Platini za murem ;)

Azi

2

@deyna2018 PKP Pewność Komfort Punktualność

Azi

0

@cules100pro to dożywocie jest gorsze niż 1000 lat. Tak masz przynajmniej nadzieję że kiedyś wyjdziesz ;)

Azi

0

@fajny_football Chłopie daruj mi propagandę. Nie nawrócisz mnie na Jehowizm czy inne głupoty. Przykro mi też że ktoś Ci zrobił z mózgu sieczkę ale podobne bzdury jak tutaj wypisujesz słyszałem już wielokrotnie. I zawsze oznaczało to sektę (za takową uważam też Jehowy).

I jeszcze jeden tekst: "o stara śpiewka o interpretacji ludzi , którzy odrzucają prostą naukę Słowa". Czysta manipulacja. Tyle masz w głowie. Najgorsze jest to, że próbujesz używać słowa Bożego do manipulacji. W moim prywatnym odczuciu jest to niedopuszczalne moralnie i jest to najgorsza rzecz jaką człowiek może sam sobie zrobić. Nie jestem jednak sędzią i nie będę Cię oceniał. Ale smutne jest to, że nie masz tego co jest najważniejsze - wolności. Że ktoś zrobił Ci krzywdę wpychając do głowy pojedyncze cytaty a nie ogarniasz tego co jest najważniejsze. To jest smutne i przykre.

Azi

19

@daro22 Uważaj na miejscu. Jak rodził się mój synek to okazało się że położną jest... moja była. Trochę niezręczny moment ale wesoła anegdotka po fakcie ;)

Azi

0

@fajny_football próbujesz "nauczać" innych a sam sobie wybierasz interpretację słów i czynów Boga. Zastanów się lepiej nad swoim własnym zbawieniem bo nie jesteś mądrzejszy niż miliardy ludzi żyjących obecnie i tych którzy już umarli.

Takich jak Ty było w historii pęczki. Teraz też nie brakuje Jehowów i innych pomyleńców, którym się wydaje że wystarczy przeczytać Biblię i od razu jest się natchnionym. A zawsze powtarza się ten sam schemat: świr z takimi poglądami interpretuje to co przeczytał przez pryzmat siebie a nie Boga. I potem pojawiają się takie dyrdymały jak wypisałeś tam wyżej. Bez żadnej wartości. To jest dokładnie to samo co robili żydzi czekając na Mojżesza na pustyni. Sami próbowali interpretować pisma i w efekcie wyszedł im bożek a nie Bóg. A wszystko w przekonaniu o tym jak to oni dobrze czynią Bogu. Tyle że głupota nikogo nie usprawiedliwia.

Jeżeli jesteś mądry to idź do kościoła i módl się o łaskę. A jeżeli nie jesteś to daruj mi te puste teksty i szukanie na LR zwolenników to kolejnej sekty.

Azi

1

@Danger204 nie z tym zarządem. Nie z tymi ludźmi od transferów. Nie przed wyborami... Pytanie na dziś: jak bardzo źle będzie w Barcelonie do tych wyborów :(

Azi

0

@ViscaBarca123 mam nadzieję że na tym jego atuty się nie kończą...

Azi

0

@Chwytliwy ktoś tutaj mi ostatnio pisał że dawanie kupy kasy Kubo to byłoby głupie. No i proszę. Za grosze mamy mega talent. Szacunek dla osób odpowiedzialnych za transfery ;)

Azi

2

@damianex10 Real zakontraktował Kubo (18 lat, gra w pierwszym składzie Japonii na CA) więc odpowiadamy ciosem na cios!

Azi

1

Czy tylko ja nigdy w życiu o kolesiu nie słyszałem? O.o

Kiedy ją dostanę umowę? Może być z Barceloną B i tylko na sezon. Czekam na telefon.

Azi

2

@Kapitan hawk nie sądzę aby utrzymał pierwszy skład jeżeli Arthur będzie zdrowy a de Jong się sprawdzi (słownik w tel ciągle poprawia mi dr Jong;).

To nie jest 20paro letni facet żeby potrzebował szukać szczęścia w innym miejscu. Tym bardziej że klubu na lepszy nie zmieni. A kasy też mu raczej nie brakuje.

Azi

0

@BarcaInfo już za tydzień w kolejnym odcinku naszej telenoweli: Inter zainteresowany Rakiticem! Rakitic nadal ma ich gdzieś!

Azi

20

Brakuje punktu: głupiec przekonał się że kasa to nie wszystko. A nie jest aż tak głupi żeby unosić się honorem, więc próbuje wrócić błagając o wybaczenie.

Azi

0

@fajny_football Twoje teksty to tylko pusta semantyka. Próbujesz brzmieć mądrze. Ale miedziany dzban też brzmi jak się w niego walnie a jeżeli nic tam nie wlejesz to jest równie pusty jak Twoje poglądy.

Azi

0

@fajny_football no nie ale jazda. Jehowi czy inna sekta dotarli na La Ramble :D

Azi

1

@deyna2018 po co Roberto? Jest niezawodny Semedo ;)

Azi

2

@kolo123 o to właśnie chodzi. Będzie Wague i S. Roberto. Po co nam trzeci?

Azi

1

@kolo123 po co?

Azi

1

@Coutinho007 każde euro powyżej 22 baniek będzie zyskiem. Ale wątpię abyśmy uzyskali za niego jakieś kosmiczne $. Jak gra każdy widzi. Na plus to że wygrał Ligę Narodów. Ale nawet wiek nie jest tutaj wielką korzyścią

Azi

0

@ViscaBarca123 nie wiesz czy Palencia ma jakieś oferty?

Azi

2

@BarcaInfo lubię to!

Azi

0

@MESSIah16 Rodrigo z Atletico

Azi

1

@Szklaner gdzie są te argumenty? Może sprawdź definicję tego słowa kolego?

Azi

1

@Szklaner ucieczka z dyskusji jest bardzo merytoryczna ;)
Boli jak się dostaje prawda w twarz nie?

Azi

1

@shinthps wyłapałem. Mój był czysto kąśliwy :p

Azi

2

@Lincolm zawodnik jest wart tyle ile ktoś za niego chce zapłacić. Wyniki nie mają znaczenia. Legia też może rzucić 300 baniek za Kucharczyka. I co z tego będzie wynikało?

Azi

8

@Szklaner mam :)
Wystarczy poczytać Twoje wpisy wyżej. Myślisz że jak będziesz sobie wmawiał że Twoje szambo jest perfumerią to faktycznie tak się stanie? :D

Azi

1

@shinthps faktycznie ciężko jest żyć w tym kraju. Nie dało się przewidzieć tego że będą zamknięte bo to wymaga użycie mózgu. A u nas propaguje się pogląd że to czynność zbędna. W dodatku należy żyć w przeświadczeniu że sklep jest dla Ciebie i ma być otwarty kiedy tylko masz na to ochotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?