Azi

0

@Phatro Bartomeu, de Ligt czy Javi Miguel? ;)

Azi

0

@dzonyFCB Wiadomo. Tak samo wiadomo że szczepionki zabijają a ziemia jest płaska.

Z Twoimi argumentami nie sposób dyskutować. Wiadomo.

Azi

3

@LeoMessi1994 Leo gra w środku. I dlatego tak ważna jest ofensywna gra bocznych obrońców - szczególnie prawego. I stąd też tyle pretensji do Semedo a zarazem wiele nadziei o Wague.

Korzystając z okazji: skoro Leo gra w środku to logiczne jest że nie może tam grac inny zawodnik. Np. jakiś ofensywny pomocnik. Np. Cou. Albo Alena ;)

Azi

0

@Kompletny a kto tutaj mówi o trollowaniu? O.o
Kolega najwyraźniej uznał że dowcip będzie dobry nie na raz czy dwa ale na 150 razy. Nikt go trollem nie nazywa.

Azi

0

@LeoMessi1994 Rozumiem że chodzi Ci o mecze gdzie gra Suarez? Jesteś pewien że Leo gra bliżej prawej strony? ;)
Zobacz heatmapy z takich spotkań.

Azi

0

@LeoMessi1994 Myślę że Puig trochę pogra. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby został włączony do pierwszego zespołu. Co do Alena to nie jest on typowym środkowym pomocnikiem. Podejrzewam że dużo lepiej czułby się na 10-ce niż w środku pola.

Azi

0

@LeoMessi1994 najwyraźniej nie wiem :D

Azi

0

@dzonyFCB i to już maksimum Twojego intelektu? :)

Azi

0

@Kompletny co? O.o
e: w jakimś zrozumiałym języku poproszę

Azi

1

@arda Taka praca. Dostajesz koszulkę i masz całować herb. Nikt nie mówi że masz to robić szczerze. Szczególnie w Realu.

Azi

0

@KumpelSocjopaty Jak tam kolego? Liczysz? Czy szukasz jajek żeby nauczyć się przyznać do błędu? :)

Azi

0

@sprajtex Gmoch. Ewentualnie ja.

Azi

0

@BoRoWieC oficjalka będzie to będzie wiadomo :)

Azi

0

@LeoMessi1994 Dlaczego miałby mu nie dawać szansy?

Azi

29

Będę trzymał kciuki. Oby to był nasz prawy obrońca na wiele, wiele lat :)

Azi

0

@ViscaBarca123 Wszystko jest możliwe :)

e: zakładając że prawdą jest dużo wyższa propozycja ze strony PSG (nigdy nie można być pewnym) to w mojej ocenie nie negocjowanie nowych warunków jest dobrym posunięciem z naszej strony. Pokazujemy siłę i dajemy mu wybór: idź po kasę i być może żałuj za rok czy dwa jak dziś Neymar. Albo przyjdź do nas - pokaż co umiesz a wtedy zarobisz godziwie, bo my płacimy najlepiej ale tylko najlepszym.

Możliwe że de Ligt wybierze PSG. Ale on raczej wie że ten klub to sztuczny twór a przeciętny zespół L1 jest niewiele mocniejszy niż rywale w Holandii.

Azi

0

@ViscaBarca123 Stawiam dycha że de Ligt trafi do Barcy ;)

Azi

1

Jeżeli miałbym wybierać to nie kupowałbym Griezmanna a Malcoma wymieniłbym na Kubo. I to tyle w temacie.

Nie znajdziemy 9-ki która odciąży Suareza. Jak już to może lepiej Fekir z Lyonu? Można poszukać jakiegoś emeryta: Cavani, Mandzukic, Dzeko, Falcao, Stuani, I. Aspas a może Llorente lub Torres.
Który z nich pogodzi się bezsprzecznie z rolą tego drugiego po Suarezie? I w dodatku nie będzie miał wygórowanych żądań finansowych? Ten dylemat jest nierozwiązywalny.

Azi

1

@Coutinho007 Talent to jedno. Ale i tak ważniejsza jest głowa. Ja największe nadzieje wiąże z Takefusa Kubo. Jest tylko rok starszy ale ma w sobie to coś magicznego.

Nie mam też nic przeciwko awansowaniu nawet 17 latków do drużyny rezerw. O ile nie zaburzy to ich rozwoju i będą grali.

Azi

1

@10SzymonBarca10 A niech stracę - pogdybam ;)

MatS - Wague, Pique, de Ligt, Alba - Busi, Arthur, de Jong - Messi, Suarez, Dembele

Rezerwa:
Pena - S. Roberto, Lenglet, Umtiti, Cucu - Rakitic, Puig, Vidal, Alena, Cou, Kubo

Azi

1

@ViscaBarca123 fajnie byłoby jakby spędził część presezonu z pierwszą drużyną. W tym roku może być jednak trudniej z zabraniem młodzieży, bo sporo zawodników będzie miało jednak normalne, długie wakacje.

Azi

1

@IronSanHybrid a ja i tak czekam na oficjalkę. Tyle już było niestworzonych historii w prasie, że nie ma sensu w nie wierzyć.

Azi

0

@KyloFCB chyba kolega @student97r

Azi

0

@Jakchcesz Semedo, Malcom, Denis, Gomes, Cillessen i Cucu. Odejdzie też zapewne Rafa. W dalszej kolejności Umtiti i Cou. Nie liczę zawodników rezerw oraz tych którzy kończą kontrakt/wypożyczenie.

Azi

4

@Momalsino zmień nick na "naczelny_malkontent"

Azi

1

Kubo i de Ligt - tak
Griezmann - nie

Denis - tak x 1000 :)

Azi

1

@KumpelSocjopaty wystarczy wejść na transfermarkt gdzie możesz posegregować według pozycji. Ale jak chce Ci się liczyć ręcznie to powodzenia :D

e: myślisz że skąd wziąłem te minuty? Wymyśliłem? O.o

Azi

1

@Deraxium Nie dam sobie za to reki uciąć ale jeżeli uda się sprzedać Semedo to gotowy jestem postawić parę złotych że Wague skończy z większą ilością minut na prawej obronie niż S. Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?