- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
3
Wygląda na to, że straciliśmy De Ligta. Szkoda, bo to bardzo utalentowany zawodnik, ale jeśli wybiera PSG, to jego sprawa. Podobno ma tam zarabiać 20 mln euro rocznie. Barca dawała pomiędzy 7/8 mln. Stawiam, że pieniądze nie odegrały aż tak kluczowej roli, ale też pewny wyjściowy skład. Czy w tej chwili De Ligt był niezbędny? Nie. Czy byłby niezbędny za te 2 lata, gdy będziemy potrzebować następcy Pique? Zdecydowanie tak. Liczę, że klub teraz postawi na Todibo i Francuz się mocno rozwinie.
Szkoda, że w Barcy B nie ma w tej chwili Erica Garcii...
0
@ViscaBarca123 Stawiam dycha że de Ligt trafi do Barcy ;)
0
@Azi Wątpię. Tylko interwencja Bartomeu i zarządu mogłaby zmienić jego decyzję. W tej chwili moim zdaniem nie ma już szans.
0
@ViscaBarca123 Wszystko jest możliwe :)
e: zakładając że prawdą jest dużo wyższa propozycja ze strony PSG (nigdy nie można być pewnym) to w mojej ocenie nie negocjowanie nowych warunków jest dobrym posunięciem z naszej strony. Pokazujemy siłę i dajemy mu wybór: idź po kasę i być może żałuj za rok czy dwa jak dziś Neymar. Albo przyjdź do nas - pokaż co umiesz a wtedy zarobisz godziwie, bo my płacimy najlepiej ale tylko najlepszym.
Możliwe że de Ligt wybierze PSG. Ale on raczej wie że ten klub to sztuczny twór a przeciętny zespół L1 jest niewiele mocniejszy niż rywale w Holandii.
1
@ViscaBarca123 Za rok, dwa objawi się nowy De Ligt, easy :) Jeżeli o mnie chodzi i tak wolałbym Rubena Diasa
0
@ViscaBarca123 Imponuje mi ten chłopak i jeśli wybrał 13 milionów euro więcej rocznie to w ogóle mu się nie dziwie. Ludzie, przez 5 lat kontraktu to jest 65mln euro czyli 250mln+ zlotych! To nie są pieniądze obok których przechodzi się ot tak