Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Yoshi94 Nie rozbiera się na koniec - szkoda czasu :P
4
@kerouac Co sezon są pod ścianą. Jak nie Rabiot to Neymar. Tyle że im to zwisa. Taki to poważny klub :)
3
@Bobo25 Można ustawić autoodświeżanie. Wystarczy wpisać "format c:"
e: aby przyśpieszyć odświeżanie polecam alt + f4
1
@Vhaeraun 255h. Nawet niecałe :)
1
@wierbafcb Douglas wraca? :)
0
@Jakchcesz Jest Griezmann, Perez, Dembele - Neymar jest nam potrzebny jak szkło w oponie
2
@MesQueUnClub_87 Pytacie skąd się wziąłem?
0
@daro22 Słyszeliśmy :)
0
@misiek12319 Widzę że nawet FM jest mądrzejszy od LR :D
0
@grizzy10 pożyjemy - zobaczymy
0
@misiek12319 Nie wiem. 2:0? Dużo zależy od tego czy zagra Leo i czy EV nie będzie wystawiał (oby nigdy więcej) śmiesznej linii pomocy jak w pierwszej połowie z Bilbao.
1
@grizzy10 Nie ma takiej zależności że Neymar wraca to my wygrywamy LM. W ogóle nie widzę żadnego przełożenia. Za to widzę dużo konfliktów w klubie, na trybunach a nawet w drużynie.
3
@Jakchcesz Nie jest. Nikt nie kwestionuje umiejętności Brazylijczyka ale to nie jest jedyna rzecz na jaką zwraca się uwagę planując transfer.
Neymar sam z pełną radością i premedytacją władował się w bagno w którym dziś jest. Koledzy raczej na pewno go ostrzegali jak to się skończy. A teraz mamy go ratować? Po tym jak potraktował klub? Niech spada. A on boi się nawet głośno powiedzieć że chce wrócić do Barcelony... Żal po prostu.
0
@misiek12319 Ani trochę :D
6
@grizzy10 Śmieszne to jest (dla innych - nie dla nas...) że w my w ogóle rozważamy jego powrót.
10
@Skaramuczi Tak jak zawsze: wyłącznie dla siebie. Tylko naiwni myślą że jest jakakolwiek różnica między jego podejściem dziś a tym kiedy od nas odchodził.
1
@Nazio87 Ty wracasz a ja jadę. Odliczam również :D
4
@bodzio10 jak kupi sobie bilet to czemu nie. Ale myślę że nie starczy mi odwagi :)
12
Oby PSG traktowało poważnie swoje ultimatum i po południu będziemy mieli spokój od Neymara...
5
@kkbarca To miło że PSG i Real knują na korzyść Barcelony. Myślałem że nas nie lubią :)
0
@Ibra9PSP ono. Po akcencie słyszę że kolega z dalszego wschodu ;)
3
@katalonia15 Nom. Figo nie był na tyle głupi żeby chcieć do nas wracać...
0
@blaugrana1980 dostał ktoś kiedyś bana za znieważanie piłkarzy Realu? :D
0
Jak chcą się pozbyć pomocnika to niech sprzedadzą... Semedo :)
0
@krzychu1526 jak skończysz to jedziesz z JAG ;)
0
Dobry tekst. Polecam
1
@bartoszekkk de Ligt lubi to!
0
@Antimadridista~ Co to znaczy " udawać że lepiej żeby Neymar trafił do Realu niż do Barcelony?"? I jaki to ma związek z pierwszym pytaniem?
2
@fcbarcafan19 Nie marnuj życia tylko próbuj. Musisz sobie znaleźć żonę - czemu masz mieć lepiej od innych? ;)
1
@kibicsportu zaherbowałbym dwa razy :)