Azi

15

@Yoshi94 Nie rozbiera się na koniec - szkoda czasu :P

Azi

4

@kerouac Co sezon są pod ścianą. Jak nie Rabiot to Neymar. Tyle że im to zwisa. Taki to poważny klub :)

Azi

3

@Bobo25 Można ustawić autoodświeżanie. Wystarczy wpisać "format c:"
e: aby przyśpieszyć odświeżanie polecam alt + f4

Azi

1

@Vhaeraun 255h. Nawet niecałe :)

Azi

1

@wierbafcb Douglas wraca? :)

Azi

0

@Jakchcesz Jest Griezmann, Perez, Dembele - Neymar jest nam potrzebny jak szkło w oponie

Azi

2

@MesQueUnClub_87 Pytacie skąd się wziąłem?

Azi

0

@daro22 Słyszeliśmy :)

Azi

0

@misiek12319 Widzę że nawet FM jest mądrzejszy od LR :D

Azi

0

@grizzy10 pożyjemy - zobaczymy

Azi

0

@misiek12319 Nie wiem. 2:0? Dużo zależy od tego czy zagra Leo i czy EV nie będzie wystawiał (oby nigdy więcej) śmiesznej linii pomocy jak w pierwszej połowie z Bilbao.

Azi

1

@grizzy10 Nie ma takiej zależności że Neymar wraca to my wygrywamy LM. W ogóle nie widzę żadnego przełożenia. Za to widzę dużo konfliktów w klubie, na trybunach a nawet w drużynie.

Azi

3

@Jakchcesz Nie jest. Nikt nie kwestionuje umiejętności Brazylijczyka ale to nie jest jedyna rzecz na jaką zwraca się uwagę planując transfer.

Neymar sam z pełną radością i premedytacją władował się w bagno w którym dziś jest. Koledzy raczej na pewno go ostrzegali jak to się skończy. A teraz mamy go ratować? Po tym jak potraktował klub? Niech spada. A on boi się nawet głośno powiedzieć że chce wrócić do Barcelony... Żal po prostu.

Azi

0

@misiek12319 Ani trochę :D

Azi

6

@grizzy10 Śmieszne to jest (dla innych - nie dla nas...) że w my w ogóle rozważamy jego powrót.

Azi

10

@Skaramuczi Tak jak zawsze: wyłącznie dla siebie. Tylko naiwni myślą że jest jakakolwiek różnica między jego podejściem dziś a tym kiedy od nas odchodził.

Azi

1

@Nazio87 Ty wracasz a ja jadę. Odliczam również :D

Azi

4

@bodzio10 jak kupi sobie bilet to czemu nie. Ale myślę że nie starczy mi odwagi :)

Azi

12

Oby PSG traktowało poważnie swoje ultimatum i po południu będziemy mieli spokój od Neymara...

Azi

5

@kkbarca To miło że PSG i Real knują na korzyść Barcelony. Myślałem że nas nie lubią :)

Azi

0

@Ibra9PSP ono. Po akcencie słyszę że kolega z dalszego wschodu ;)

Azi

3

@katalonia15 Nom. Figo nie był na tyle głupi żeby chcieć do nas wracać...

Azi

0

@blaugrana1980 dostał ktoś kiedyś bana za znieważanie piłkarzy Realu? :D

Azi

0

Jak chcą się pozbyć pomocnika to niech sprzedadzą... Semedo :)

Azi

0

@krzychu1526 jak skończysz to jedziesz z JAG ;)

Azi

0

Dobry tekst. Polecam

Azi

1

@bartoszekkk de Ligt lubi to!

Azi

0

@Antimadridista~ Co to znaczy " udawać że lepiej żeby Neymar trafił do Realu niż do Barcelony?"? I jaki to ma związek z pierwszym pytaniem?

Azi

2

@fcbarcafan19 Nie marnuj życia tylko próbuj. Musisz sobie znaleźć żonę - czemu masz mieć lepiej od innych? ;)

Azi

1

@kibicsportu zaherbowałbym dwa razy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?