Azi

0

@mesqueunbarca Bajka. Gdyby tak mu zależało na Barcelonie to bez ogródek by o tym powiedział. Ale on gra to samo co 2 lata temu: gęba na kłódkę i rżnięcie głupa.

Azi

0

@KamQiX Też nie umiem sobie tego wyobrazić. Za to bardzo dobrze umiem sobie wyobrazić, że ktoś wpadł na taki pomysł i prowadzi takie gierki, bo chce, żeby o klubie dużo się pisało - co zawsze działa korzystnie na marketing.

Azi

0

@Dari0G @ksobi Nie ma dla mnie znaczenia jakie Neymar miał faktycznie powody. Chodzi o całokształt jaki po sobie zostawił. Te szopki jakie odstawił, proces jaki wytoczył. Jego odejście to był jeden wielki smród.

Gdyby zrobił to z klasą - powiedział otwarcie np. tam są lepsze pieniądze - chcę spróbować. Albo "potrzebuję nowych wyzwań". Wtedy OK. Ma klauzulę - jeżeli kluby się nie dogadają to się ją wpłaca. I tyle.

Ale zamiast tego jest cyrk. Neymar boi się otwarcie cokolwiek przyznać a jednocześnie wylewa się gnój. Do tego po odejściu wyzywa ludzi i wytacza proces byłemu klubowi. I co teraz się dzieje? Neymar znowu milczy! Nie powie otwarcie: to był błąd, proszę o transfer. Nie - znowu szambo.

No bez jaj - to pokazuje ile jest on wart jako człowiek. A z takimi ludźmi pracować raczej bym nie chciał.

Azi

0

@ksobi Widzę że zwyczajnie nie zrozumiałeś tego co napisałem. Jeżeli ktoś ma duże umiejętności - super - niech zarabia jak najwięcej. Ale tutaj nie w tym rzecz.

Neymar odszedł bo, w teorii, chciał wyjść z cienia Leo. Odnosić sukcesy, zdobywać trofea, tere fere, bla, bla, bla. Tyle że to nie ma nic wspólnego z prawdą. Zwyczajnie zaproponowali mu dużo większą kasę, dla której potraktował bardzo brzydko (mówiąc kolokwialnie) Barcelonę. Jeżeli ktoś uznaje że kasa jest ważniejsza - spoko - nie mam pretensji, to kwestia indywidualnego podejścia człowieka.
Ale dużo osób już wtedy mówiło, że ta kasa mu szczęścia nie przyniesie - i okazuje się że tak dokładnie jest. Jeżeli więc uznał że kasa ważniejsza a Barcelona fee! to niech teraz nie odstawia cyrku pod tytułem "Barcelono kocham Cię, przygarnij biednego Neymarka!". Dużo ludzi nie lubi takich dwulicowych osób. Mnie to bardzo razi i takich zawodników w koszulce Barcelony oglądać zwyczajnie nie chcę. Choćby byli nie wiem jak dobrzy.

Azi

0

@PeteR10 Jeżeli nie straci bramki to będzie dobrze. A jeszcze lepiej jeżeli coś przy tym strzeli albo chociaż karne wygra ;)

Azi

0

@Bruttal Jeszcze 107,5h nadziei...
... że Neymar zostanie w PSG.

Azi

0

@ksobi Co masz na myśli przez tą błyskotliwą uwagę? :D

Azi

4

@BarcaInfo Zostaje Rakitic i Dembele a do tego nie przyjdzie "Pan-łakomy-na-kasę". Same korzyści :)

Azi

0

@dzagos Nie wiem czy straci. Neymar nie będzie siedział na trybunach przez pół czy nawet cały sezon. Będzie się musiał przeprosić z klubem i kibicami. A żeby dogodzić tym drugim będzie musiał grać dobrze. No chyba że jest zupełnym głupkiem - co jest dość prawdopodobne patrząc na to jakie decyzje podejmuje.

Azi

3

@dzagos tak wygląda życie - jak podejmujesz głupią decyzję to potem musisz przyjąć konsekwencje

Azi

1

@FCMichalo poprawiłem :)

Azi

0

@Kettger Jeżeli dopuścili oba zespoły do rozgrywek, to chyba tak. Choć niewątpliwie pojawiło by się dużo głosów sprzeciwu. Raczej ciepłe kuleczki tak się nie ułożą ;)

Azi

0

@misiek12319 Bardzo fajna grupa. Znaczy fajna dla nas, bo nie sądzę aby z takiej ucieszyli się w Dortmundzie ani w Lyonie. Atalanta powinna być bardzo zadowolona.

Azi

1

Azi

0

@misiek12319
Wolę taką piosenkę:

To już jest koniec,
Ney ma już nic,
Jesteśmy wolni,
Możemy iść.
To już jest koniec!
Możemy iść,
Jesteśmy wolni,
Bo Ney ma już nic.
Ney ma już nic, nic, nic, nic.

Azi

0

@klopx Nie wygląda na to żeby Rakitic albo Dembele szykowali się do przeprowadzki.

Azi

0

@Jakchcesz Dokładnie. Niech się Real chwali :)

Azi

0

@PawelVeB
Group C

Barcelona

Ajax

Olympiacos

Lokomotiv (byłaby idealna gdyby tutaj był Atlanta, Genk, Leipzig lub Lille)

Azi

0

@EsTut Oby odpuścili sobie transfer. Dożywotnio.

Azi

1

@monsterrize to kup sobie jakieś medykamenty na te dolegliwości, skoro trudne mecze tak na Ciebie działają :D

Azi

1

Chciałbym ominąć Szachtar, Lokomotiw i Galatasaray

Fajną grupą byłoby: Ajax, Olympiakos, Genk/Atlanta

Azi

1

@Aureczek zaaranżowania? Rozumiem że chodzi Ci o zaangażowanie?

Azi

0

@Copernicus Widziałem jak grał w meczach o nic i sparingach. W meczach o stawkę u nas nie grał, więc trudno żeby ktokolwiek taki mecz oglądał... Todibo potrzebuje minut żeby się rozwijać. On ma 20 lat a jego dorobek w dorosłej piłce to 12 spotkań.

"Nie bawisz się gdybania, ale nie interesuje Cię co się stanie ze składem kiedy wypadnie jeden z naszych środkowych obrońców, nie daj boże dwóch."
A co jak teraz MatS złapie uraz? I jeszcze Pena? I Carevic (e: sprawdziłem że już ma uraz!). I jeszcze Pena!!! Kupmy jeszcze 6 bramkarzy bo MOŻE spadnie meteoryt i nie będzie miał kto grać.
Dlatego nie bawię się w gdybanie. I słucham co mówi trener. Jeżeli mówi że kadra 19-20 osobowa jest ok, to uważam że wpychanie mu dodatkowych 2-3 zawodników nie ma sensu.

Azi

8

@kuffs i jeszcze im dopłacić!!

Azi

28

LR: Szklanka! Sprzedać jak najszybciej!!!!

Azi

0

@Copernicus Umiem sobie wyobrazić ale nie bawię się w gdybania.
"Todibo to gwarancja jakości" - nie opowiadaj mi bajek. Ten chłopak rozegrał 12 spotkań w dorosłej piłce z czego 10 z nieporównywalnie słabszym klubie a 2 w meczach o nic. Jedyne czego gwarancją jest Todibo to braku doświadczenia.

Azi

0

@Copernicus Z jednej strony piszesz że młody musi grać a z drugiej chcesz Todibo, który ma siedzieć na trybunach czekając na kontuzje. Poproszę o jakąś spójną wersję.

Nie widzę też powodu dla którego rolę 4 stopera nie może pełnić grający na co dzień zawodnik z rezerw. W tym czasie Todibo ogrywałby się na wypożyczeniu. Widać na trybunach więcej się nauczy...

Azi

0

@Copernicus "Todibo to nasza przyszłość(...)"
Dlatego lepiej żeby siedział na trybunach czekając aż Pique lub Umtiti doznają kontuzji? I wtedy ma na boisko wejść 20-latek bez żadnego rytmu meczowego? To w Twoim mniemaniu jest logiczne podejście do sprawy?

Rafa - zakładając że wszyscy będą zdrowi - Mamy Leo, Grieza, Suareza i Dembele. Będzie więc - w najlepszym razie - 2 do zmiany. Do tego zabierze miejsce, które może zająć Perez czy Ansu. Sprawa wyglądałaby inaczej, gdyby Rafa przedłużył umowę - ale z jakiegoś powodu tego nie robi.

Azi

0

@joloskyy Widzę że nadal nie przeczytałeś tego co napisałem...
Tam masz wszystko wyjaśnione - wystarczy to przeczytać. Chyba że masz problem ze zrozumieniem. Ale to już inna kwestia. I Twój problem, którym nie chce mi się zajmować.

Azi

0

@Fake69 Też mi się tak wydaje. Paranoją jest, że trener niewiele ma do powiedzenia w kwestii transferów. To już 3 sezon kiedy mówi, ze chce wąską kadrę. A potem wielkie zdziwienie, że minuty dostają mniej grający zawodnicy a nie młodzież z rezerw.

Przykład Ansu pięknie pokazuje jakie korzyści może nieść wąska kadra. Zresztą dotyczy to też Pereza. Ale jeżeli wiecznie będziemy ściągali jakiś Malcomów a potem narzekali, czemu tak mało grają, to młodzież nigdy się nie przebije.

Zasady powinny być jasne - pierwszy skład to priorytet i ma pierwszeństwo. Ale nie ma potrzeby trzymania 20-paru zawodników, jeżeli jakość tych z końca listy nie jest znacząco wyższa niż umiejętności młodzieży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?