Azi

0

@Mesi12 trasa czy miasto? jeździsz sam czy z rodziną?

Azi

0

@Dejvv Która to już ostateczna oferta? To już nie jest nawet cyrk...

Aż mi się przypomniała ta scena z Futuramy :D


Azi

4

@masq a co ma wspólnego sytuacja Ansu z Puigiem? Jeżeli wypadłaby prawie cała linia pomocy a EV powołałby (nie mam pojęcia czemu) Ansu a nie Puiga, to może mógłby się zastanawiać o co chodzi.

Azi

0

@Kamil92 @donleoJR to była czysta ironia. Nikt przy zdrowym umyśle nie odda dwóch ważnych zawodników 3 dni przed zamknięciem okienka transferowego. Jedyną opcją jest tutaj wpłacenie ich klauzuli i to też pod warunkiem, że którykolwiek z nich nagle oszalał na punkcie $$ i postanowił zrobić taką głupotę jak zrobił Neymar. Tyle że jego przykład raczej odstrasza od przechodzenia do PSG.

Azi

2

@dafik85 mogą się zastanawiać, tylko ciekawe jak namówią zawodników do przenosin i skąd wezmą kasę żeby zapłacić za ich klauzule?

Azi

0

@Gaucho O jakim meczu piszesz? O.o

Azi

0

@bialagora ja tam zakładałem taki scenariusz od początku.

Azi

0

@kkbarca to tak jakby Twój kolega (np z pracy) przekazał dziennikarzowi informacje no tym co robisz.

Otoczenie - kucharz, sprzątaczka, ochroniarz, sąsiad.

Rodzina - wszyscy o tym samym nazwisku :)

Azi

0

W zasadzie niespodzianka może być tylko w środku pola. Chciałbym Buskiego, de Jonga i Arthura ale za tego trzeciego zagra zapewne S. Roberto.

Chyba że Valverde planuje wariant bardziej bezpośredni a w takim wypadku nie zdziwi mnie jak wyjdzie de Jong, S. Roberto, Rakitic i Vidal.

Azi

0

Ja też 10

.........

Azi

3

@BarcaFan17 @MarioVeB! Nie kojarzycie kolegi @Zieliniak ? Słynie właśnie z takich pustych tekstów. Najlepiej ignorować.

Azi

3

Jeżeli ktoś uważa że powołanie Rakitica nic nie znaczy to przypominam że przy powołaniu Cou EV zabrał 19 a nie 18 zawodników.

Ale fakt. Wszystko zamknie się w poniedziałek o 23.59. Ney zostanie w PSG i temat umrze. Nie chcę innych scenariuszy

Azi

0

@Jaro1279 ostatnia wersja w jaką grałem to 99. Raczej ciężko abyś miał rację :D

Azi

4

Ojej jest Rakitic. Chciałbym żeby zamykało to temat Neymara ale niestety pomęczymy się jeszcze do poniedziałku włączenie...

Azi

1

Na telefonie notorycznie zamiast "pokaz wszystkie odpowiedzi" wciska mi się zgłoś.

Tylko ja mam tak niezgrabne paluchy czy to powszechny problem?

Azi

0

@lukasik17 takich trików nie znam ale lepiej wyjdziesz jak pogadasz w salonie ;)

Azi

2

@Janiama kto wymyślił tą bzdurę że Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem? I zapewne ta sama osoba wmówiła ludziom, że Cou przyszedł zająć jego miejsce. Cou, który nigdy nie grał na pozycji Iniesty...

Azi

5

@Salwik92 Jak Suareza zawiesili a on trafił do Barcelony to kara była anulowana? To byłoby bez sensu.

Azi

0

@lukasik17 zadaj po prostu pytanie

Azi

1

@blaugrana1980 Może lepiej niech przestanie walić fochy a zabierze się za granie w piłkę? Bo przez te jego fochy i głupie decyzje połowa kibiców nie chce go w Barcelonie. Nie chcą go w Madrycie. Nie chcą go już nawet w PSG.

Na dziś koleś jest gorącym ziemniakiem. Ziemniakiem za którego PSG zapłaciło jak za złoto.

Azi

1

@Rewolucja123 Mecz się skończył. Legia odpadła ;)

Azi

21

@student97r Oby za ten sezon też został ;)

Azi

0

@krzychu1526 Fajnie że znowu spotkamy Alexisa. Lubię gościa, choć dał drapaka z klubu :)

e: co w długiej perspektywie okazało się błędem - ale cóż - takie jest życie. Przynajmniej nie procesował się z klubem i nie zwyzywał na odchodnym ludzi z klubu (niezależnie czy im się należało czy nie).

Azi

0

@Salwik92 Nie ma Malcoma to potrzebują kolejnego gościa, który nie da rady załapać się do 11-stki a pozwoli psioczyć jaki to zły jest trener X (bo zakładam że EV nie będzie przedłużał umowy).

Azi

0

@Jaro1279 nie jestem dzieckiem. Nie mierz mnie swoją miarą proszę.

Azi

1

@masa11 akurat fakt, że z miejsca nie wyśmialiśmy prośby o jego powrót to już porażka. Fakt, że PSG jest zbyt chciwe tylko nas ratuje. Nie ma w tym zasługi zarządu.

Azi

1

@Dejvv symulować? :D

Azi

0

@arrrow Użyłeś słowa najgorsze a tam powinno być najlepsze.

Azi

0

@huzar11 A co to za różnica? Jak kochasz to się nie przejmuj. Jak nie kochasz to nie szukaj powodu żeby zerwać tylko zwyczajnie jej to powiedz.

Azi

0

@Kepojus Jeszcze 83h. Zawsze zostaje szansa że ktoś zrobi coś bardzo głupiego i jednak przyjdzie. Czekajmy spokojnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?