Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mesi12 trasa czy miasto? jeździsz sam czy z rodziną?
0
@Dejvv Która to już ostateczna oferta? To już nie jest nawet cyrk...
Aż mi się przypomniała ta scena z Futuramy :D
4
@masq a co ma wspólnego sytuacja Ansu z Puigiem? Jeżeli wypadłaby prawie cała linia pomocy a EV powołałby (nie mam pojęcia czemu) Ansu a nie Puiga, to może mógłby się zastanawiać o co chodzi.
0
@Kamil92 @donleoJR to była czysta ironia. Nikt przy zdrowym umyśle nie odda dwóch ważnych zawodników 3 dni przed zamknięciem okienka transferowego. Jedyną opcją jest tutaj wpłacenie ich klauzuli i to też pod warunkiem, że którykolwiek z nich nagle oszalał na punkcie $$ i postanowił zrobić taką głupotę jak zrobił Neymar. Tyle że jego przykład raczej odstrasza od przechodzenia do PSG.
2
@dafik85 mogą się zastanawiać, tylko ciekawe jak namówią zawodników do przenosin i skąd wezmą kasę żeby zapłacić za ich klauzule?
0
@Gaucho O jakim meczu piszesz? O.o
0
@bialagora ja tam zakładałem taki scenariusz od początku.
0
@kkbarca to tak jakby Twój kolega (np z pracy) przekazał dziennikarzowi informacje no tym co robisz.
Otoczenie - kucharz, sprzątaczka, ochroniarz, sąsiad.
Rodzina - wszyscy o tym samym nazwisku :)
0
W zasadzie niespodzianka może być tylko w środku pola. Chciałbym Buskiego, de Jonga i Arthura ale za tego trzeciego zagra zapewne S. Roberto.
Chyba że Valverde planuje wariant bardziej bezpośredni a w takim wypadku nie zdziwi mnie jak wyjdzie de Jong, S. Roberto, Rakitic i Vidal.
0
Ja też 10
.........
3
@BarcaFan17 @MarioVeB! Nie kojarzycie kolegi @Zieliniak ? Słynie właśnie z takich pustych tekstów. Najlepiej ignorować.
3
Jeżeli ktoś uważa że powołanie Rakitica nic nie znaczy to przypominam że przy powołaniu Cou EV zabrał 19 a nie 18 zawodników.
Ale fakt. Wszystko zamknie się w poniedziałek o 23.59. Ney zostanie w PSG i temat umrze. Nie chcę innych scenariuszy
0
@Jaro1279 ostatnia wersja w jaką grałem to 99. Raczej ciężko abyś miał rację :D
4
Ojej jest Rakitic. Chciałbym żeby zamykało to temat Neymara ale niestety pomęczymy się jeszcze do poniedziałku włączenie...
1
Na telefonie notorycznie zamiast "pokaz wszystkie odpowiedzi" wciska mi się zgłoś.
Tylko ja mam tak niezgrabne paluchy czy to powszechny problem?
0
@lukasik17 takich trików nie znam ale lepiej wyjdziesz jak pogadasz w salonie ;)
2
@Janiama kto wymyślił tą bzdurę że Iniesta jest ofensywnym pomocnikiem? I zapewne ta sama osoba wmówiła ludziom, że Cou przyszedł zająć jego miejsce. Cou, który nigdy nie grał na pozycji Iniesty...
5
@Salwik92 Jak Suareza zawiesili a on trafił do Barcelony to kara była anulowana? To byłoby bez sensu.
0
@lukasik17 zadaj po prostu pytanie
1
@blaugrana1980 Może lepiej niech przestanie walić fochy a zabierze się za granie w piłkę? Bo przez te jego fochy i głupie decyzje połowa kibiców nie chce go w Barcelonie. Nie chcą go w Madrycie. Nie chcą go już nawet w PSG.
Na dziś koleś jest gorącym ziemniakiem. Ziemniakiem za którego PSG zapłaciło jak za złoto.
1
@Rewolucja123 Mecz się skończył. Legia odpadła ;)
21
@student97r Oby za ten sezon też został ;)
0
@krzychu1526 Fajnie że znowu spotkamy Alexisa. Lubię gościa, choć dał drapaka z klubu :)
e: co w długiej perspektywie okazało się błędem - ale cóż - takie jest życie. Przynajmniej nie procesował się z klubem i nie zwyzywał na odchodnym ludzi z klubu (niezależnie czy im się należało czy nie).
0
@Salwik92 Nie ma Malcoma to potrzebują kolejnego gościa, który nie da rady załapać się do 11-stki a pozwoli psioczyć jaki to zły jest trener X (bo zakładam że EV nie będzie przedłużał umowy).
0
@Jaro1279 nie jestem dzieckiem. Nie mierz mnie swoją miarą proszę.
1
@masa11 akurat fakt, że z miejsca nie wyśmialiśmy prośby o jego powrót to już porażka. Fakt, że PSG jest zbyt chciwe tylko nas ratuje. Nie ma w tym zasługi zarządu.
1
@Dejvv symulować? :D
0
@arrrow Użyłeś słowa najgorsze a tam powinno być najlepsze.
0
@huzar11 A co to za różnica? Jak kochasz to się nie przejmuj. Jak nie kochasz to nie szukaj powodu żeby zerwać tylko zwyczajnie jej to powiedz.
0
@Kepojus Jeszcze 83h. Zawsze zostaje szansa że ktoś zrobi coś bardzo głupiego i jednak przyjdzie. Czekajmy spokojnie :)