Azi

1

@grizzy10 S. Roberto już w 3 meczu wrócił do obrony. Należało się zresztą tego spodziewać patrząc na to co Semedo wyprawiał w swoich pierwszych dwóch sezonach...
Vidal pasuje do Barcelony jak pięść do nosa. Dobrze mieć takiego walczaka w drużynie ale to zwykły zadaniowiec i nic więcej.
W dłuższej perspektywie zostaje więc tylko Busi, de Jong, Arthur i Rakitic. Rakieta jest nam zwyczajnie potrzebny. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której trzeba dać wzmocnienie drugiej linii a na boisko miałby wejść Vidal lub Alena.

Azi

0

@grizzy10 Nie odczuwam przesytu w drugiej linii. Szczególnie patrząc na poprzedni sezon gdzie Busi i Rakitic musieli grać wszystko. Jeżeli trzeba było kogoś oddać to zdecydowanie Alena.

Azi

1

@grizzy10 a co Bartomeu ma tutaj do gadania? Co to jest za klub, w którym prezes decyduje czy jakiś zawodnik jest w klubie potrzebny czy nie? To rola trenera. Ja rozumiem że w biedniejszych klubach zarząd sprzedaje zawodnika jak trafi się dobra oferta ale nas to chyba nie dotyczy.

Tymczasem odnoszę wrażenie że nikt Valverde nie pyta czy kogoś chce czy nie chce. A potem w klubie ląduje taki Malcom, który na nic się nie przydaje a kibice dziwią się że nie gra.

Azi

1

@czółkovsky polecam też Świat według Bundych ;)

Azi

2

@Odesseiron Ot jakich rzeczy można się dowiedzieć z LR. Wiedziałem ze nie warto uważać na fizyce w szkole :P

Azi

2

@czółkovsky Friends. A HIMYM daruj sobie ostatni sezon chyba że chcesz się rozczarować :)

Azi

0

@Vhaeraun też się nad tym zastanawiałem. I w jakim stanie były opony po takim przejeździe.

Azi

1

@Odesseiron Fizyka nigdy nie była moją nocną stroną i nie zamierzam udawać że jest inaczej. Jeżeli dobrze rozumiem to jeżeli Twoja prędkość rośnie powoli to przeciążenie jest nieznaczne?

Azi

0

@SHIBA Ładnie. Ciekawe jakie przeciążenia były w aucie przy takiej prędkości?

Azi

1

@goldenboy coś chyba nie doczytałeś

Azi

1

@macio_944 zakładałem coś w stylu tego co pisze @Colon - bo w słowniku nie znalazłem "durczeć" ani "durczyć".

https://sjp.pl/duraczenie

Azi

7

@Tatazolwinia o to chluba narodu - prawdziwy kibic Barcelony na dobre i złe. Wzór dla młodzieży et cetera.

Azi

60

Mielibyście pretensje do Paco gdyby celebrował bramkę na CN? Ja nie. To nie jest nasz wychowanek. To tylko były zawodnik, który się nie przebił. Nie robił scen i skandali. Odszedł i niech mu się wiedzie. Lepiej żeby bramek nam nie strzelał ale jeżeli jakaś się trafi - ciesz się chłopie. I tak my wyjdziemy z 1 miejsca ;)

Azi

1

@socha akurat tego mi nie przypomina. Mam obawy że to będzie kiepski turniej. I w dodatku mocno rozbije rozgrywki ligowe.

Azi

3

@VanBest Było skomentowane już kilkukrotnie. Nadal wygląda brzydko. To jakieś nawiązanie do symbolu nieskończoności? Czy takie sflaczała opona od roweru?

Azi

2

@macio_944 co to znaczy "durczą"?

Azi

0

@Drax a Ty co? Zakochałeś się? Mecz oglądasz żeby zerknąć na mimikę Valverde? :)

Azi

0

@kolagadawid jestem cierpliwy człowiek. Nie mów innym co mają robić.

Azi

0

@kolagadawid "zwyczajnie zniszczyłem merytorycznie twój "argument"
Takie teksty pisze koleś który nie umie podjąć dyskusji tylko bawi się w małpowanie. Fajnie że masz wysokie mniemanie o sobie ale skoro nie zauważyłeś że nie napisałem w tym temacie ani jednego słowa o pozwie jaki złożył Neymar to raczej ciężko zakładać że jakakolwiek Twoja wypowiedź tutaj ma choćby luźny związek z merytoryką.

Azi

0

@kolagadawid Nie przestanę. Tyle że to Ty napisałeś do mnie geniuszu :D
Trzeba umieć przyjąć konsekwencję swoich decyzji.

Azi

0

@kolagadawid jak wymyślisz coś bardziej kreatywnego to daj znać :)

Azi

0

@MrKink ja używam prostego blaupunkt bp 2.0 fhd. Filmików na YT nie wrzucam. Ale jakość chyba wystarczająca.

Azi

0

@SHIBA niestety to szczera prawda...

Azi

0

@Khajio Ogólnie cała seria jest mega. Pierwsze odcinki w kiepskiej jakości ale im dalej tym bardziej się chłopaki starali. Tyle, że trzeba znać dość oryginał żeby wyłapać połowę żartów.

Azi

1

@Barca4_ever ciekawy punkt widzenia :)

Azi

0

@Hushovt No i prawidłowo - wiem że od dziś też tak będę robił :)

Azi

0

Chyba każdy kojarzy stały tekst niemal każdego youtubera: "zostaw łapeczkę w górę i subskrypcję..." Do dziś był to dla mnie sygnał "wyłącz film" jeżeli kwestia pada na końcu lub "przewiń 10-20 sekund" jeżeli gdzieś na początku. Były to dla mnie słowa niczym "przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki (...)" które paść muszą a których i tak nikt nie słyszy. Do dzisiaj.

Do obejrzenia materiału Michcia Jesionowskiego (M4K Garage) w ogóle się nie zastanawiałem nad tym całym lajkowaniem czy subskrybowaniem. Zwyczajnie to olewałem. Bezrefleksyjnie. Subskrypcje stosowałem tylko po to, żeby mieć na bieżąco info z tych kanałów na YT które mnie interesują - np. Historia bez cenzury (polecam) czy TeamFourStar (polecam miłośnikom Dragon Ball). I kilku innych.

A tutaj proszę - człowiek uczy się całe życie. Dopiero jeden prosty facet uświadomił mi, że tak łatwa rzecz jak zostawienie kciuka na YT - przecież nic nie kosztuje - pomaga rozwijać kanał. A czasem nudzi mi się i zastanawiam się czemu np. nie ma nowego odcinka. No nie ma - bo nie lajkowałem ;)

Żeby było jeszcze zabawniej to filmik jest ogólnie o czymś trochę innym - o zarobkach youtuberów. Prosto, krótko, na temat i bez ściemy. Da się? Da się! Lubię takich ludzi.

Gdyby kogoś interesowało to materiał Michała



A gdyby ktoś miał do polecenia podobne stylowo kanały - proszę o polecenie, bo zwyczajnie nudzi mi się w komunikacji miejskiej w drodze do i z roboty :)

Azi

0

@kolagadawid ja znam swoje motywy. Ty tylko rzucasz puste teksty. Dlaczego miałbym cokolwiek Ci udowadniać? Wyszedłbym na głupka angażując się w Twoje brednie. Dlatego wolę przemilczeć więc temat :)

Azi

0

@RobsonPL książki nie znam ale jestem zatwardziałym anty-palaczem więc jeżeli chcesz rzucić to będę trzymał kciuki kolego :)

Azi

0

@kolagadawid i jaki to powód? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?