Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 Praktycznie to samo graliśmy w drugiej połowie w sobotę. Efekt: zero strzałów. Dlaczego ludzie tutaj mają jakieś dziwne przekonanie że liczba napastników przekłada się bezpośrednio na liczbę bramek? Kto ma dostarczyć tą piłkę do napastników?
0
@Socjopata Ciekawe czy już można obstawiać czy siatkarze dolecą na mecz? :)
2
@Socjopata Kuponik na pocieszenie? ;)
3
Mam takie dziwne wrażenie że jestem jedyną tutaj osobą, której nie interesuje że Leo dostał jakąś tam nagrodę, że ktoś z Realu dostał się do wyimaginowanej 11 sezonu (czy coś takiego) i kto głosował na CR a kto na Rysia z klanu.
Człowiek jest szczęśliwy, jak nie przejmuje się takimi głupotami :)
0
@Bobo25 Teraz pijesz do usuwania = banowania czy usuwania = Valverde? Czy obu? :P
0
@Bobo25 Nie krytykuje Twojego zdania. Też staram się być wyrozumiały :)
5
@Janiama Ale uważaj bo w tym momencie sam narzekasz :)
6
@Bobo25 Frustracja jest nieobca chyba wszystkim kibicom Barcelony. Ale chęć zmian i poprawy to jedno a złorzeczenie klubowi, któremu się - w teorii - kibicuje to już coś zupełnie innego.
0
@Bobo25 zapewne mam do tej akcji taki sam stosunek jak Rakitic do prób zmuszenia go do transferu :)
0
@sopelinho Ja. Właśnie taki jest z Tobą i Tobie podobnymi problem. Takie teksty w stylu " no chyba Ty" albo naiwne próby wmawiania mi co sam miałem na myśli to max na co Was stać? Weź przykład z kolegi wyżej. Wyraził swoje zdanie - ma sens, więc można podyskutować normalnie. Po kiego grzyba robicie cyrk jeżeli nie próbujecie nawet zrozumieć przekazu? Napisałem swoje zdanie - możesz się z nim nie zgodzić. Twoja sprawa.
0
@piasqnfcb ja tam lubię jego wypowiedzi. Facet jest konkretny. Jeżeli coś mówi to potem zazwyczaj tak robi. Nie są to jakieś genialne wypowiedzi ale jako źródło informacji są idealne. Bez wydawania się w szczegóły ale też bez ściemy.
@sopelinho nudzisz mnie. Ty i wszystkie inne osoby z podejściem "nie masz racji. Bo nie".
2
@NeroTFP kreatywnie podeszli do tematu. A kreatywność jest ceniona przez pracodawcę :)
0
@piasqnfcb Możliwe. Akurat odpowiedz na pierwsze bardzo mi się podoba. Dziennikarze uwielbiają zadawać takie pytania jakby oczekiwali że zaraz im ktoś zrobi dokładną analizę dlaczego to a dlaczego tam to.
Drugie pytanie zadałbym inaczej: czy złe wyniki są konsekwencją Romy i LFC?
0
@Qlewer zabawne jest jednak to że nie rozumiesz ale próbujesz mi jednak wytłumaczyć że sam nie wiem o co mi chodzi :D
"Niestety napisałeś coś, co próbujesz wytłumaczyć kompletnie inaczej."
Muszę sobie gdzie zapisać ten błyskotliwy cytat :D
0
@Qlewer najwyraźniej nadal nic nie rozumiesz
0
@Meskalina nie mam pojęcia co to ma do rzeczy ale skoro Ty wiesz lepiej co ja bym zrobił to nie ma miejsca na dyskusję :)
0
@sopelinho Jeszcze raz cytat z Valverde:
"Musimy się skupić na tym sezonie, aby analizować to, co się dzieje w tej chwili."
Gdzie masz tutaj cokolwiek o "nie można się odcinać od poprzednich meczów/porażek bo na ich podstawie można wyciągnąć jakieś wnioski co zrobić, żeby dalej nie przydarzały się takie przykrości."? Nikt się nie odcina. Tutaj nie chodzi o odcinanie się od wyników.
Valverde zwyczajnie się nie zastanawia czy poprzedni sezon ma wpływ na wyniki w tym sezonie. I to właśnie powiedział.
Przykład z kapciem nie miał pokazać tego, że masz nie rozkminiać dlaczego tak się stało. Możesz się zastanawiać. Ale jeżeli już masz tego flaka (złe wyniki dzis i mecz jutro) to w pierwszej kolejności zastanawiasz się co zrobić aby zmienić obecny stan rzeczy (wymiana koła) a nie dlaczego taki stan rzeczy wystąpił (przyczyny przebicia opony).
0
@Qlewer Jeżeli kilkukrotne łapanie flaka miałoby jakikolwiek związek z tym co napisałem to z pewnością bym o tym wspomniał. Skoro tego nie zrobiłem to wysil mózg i poszukaj innej interpretacji tego co napisałem.
0
@scurra Faktycznie to będzie świadczyło o niezwykle błyskotliwej inteligencji kierowcy :)
0
@Qlewer Gdzie ja coś takiego napisałem? Tym jednym zdaniem pięknie udowodniłeś że nie zrozumiałeś z tego ani słowa :)
4
@Gregor1899 1000 klient! Wygrałeś talon na balon! :)
0
@Bobo25 Jak ktoś mi zadaje pytania w podobnym stylu jakie otrzymuje Valverde to też tak odpowiadam.
3
@piasqnfcb Pierwsze może na razie zostawmy, bo tutaj odpowiedź jest (moim zdaniem) wybitnie ironiczna.
Przypomina mi się taki dowcip jak facet wpada na peron, widzi że pociąg już odjeżdża, więc krzyczy do kogoś kto stoi akurat na peronie:
- Jaki to pociąg?
- Zielony!
- Ale dokąd?
- Do połowy!
Drugie pytanie jest mega głupie. Dam Ci taki przykład: jedziesz autem. Nagle łapiesz flaka. Co teraz robisz? Zaczynasz rozkminiać czy ma to związek z tym, ze w zeszłym tygodniu jeździłeś po dziurawej drodze czy raczej rozglądasz się gdzie możesz się zatrzymać żeby zmienić koło/wezwać pomoc?
Każdy normalny człowiek wybierze drugą opcję. Cytując Valverde i jego następne zdanie, którego @Zip nie wkleił (co w moim mniemaniu świadczy o tym, że nie rozumie o czym Valverde mówił ale mniejsza o to): "Musimy się skupić na tym sezonie, aby analizować to, co się dzieje w tej chwili." Co ma "wcześniejszy okres" do rzeczy? Przegrywasz w sobotę. Za dwa dni masz kolejny mecz. A Ty masz sobie siedzieć i zastanawiać się co by było gdyby...
0
@Bobo25 Vaverde ogólnie na konferencjach mówi wprost. To tutaj ludzie doszukują się w jego wypowiedziach nie wiadomo czego.
0
@piasqnfcb W pierwszym czy w drugim?
3
@Zip Jak się zadaje głupie pytania to się dostaje głupie odpowiedzi.
0
@Coutinho007 Nie jestem zdziwiony że Junior dostał powołanie. To nasz jedyny zdrowy lewy obrońca. Zdziwiłbym się gdyby nie dostał. Jestem tylko ciekawy czy ludzie tutaj uważają że powinien dostać drugą szansę od razu czy lepiej szukać innych opcji.
Nie mam pojęcia czemu Semedo gra. Może S. Roberto zastrajkował że nie chce grać na prawej obronie a Wague wygląda źle nawet na treningach. Nie wiem i nie będę zgadywał, bo nie lubię gdybania.
0
@Kubsoleon W środku pola jest - naprawdę bardzo dobrze wyglądający - de Jong. Do tego Arthur i Busi (najlepszy na swojej pozycji w historii). Nie trzeba być orłem żeby domyślić się, że rola Rakitica z czasem będzie ograniczana. On też to wie. Mógł odejść - nie chciał. Nie ma żadnej sensacji w tym, że nie jest powołany na jakiś mecz.
0
@Coutinho007 i co w związku z tym? Pamiętam co sam napisałem. Tam gdzieś jest ukryty przekaz "Junior out"? To pytanie retoryczne, więc nie będę czekał na wymyślną odpowiedz. Brzmi ona "nie ma".
0
@Rewolucja123 Moje zdanie jest jasne od min. 3 sezonów: ofensywni wahadłowi i skrzydłowi (tak naprawdę napastnicy) schodzący do środka. Busi łatający defensywę. Tak naprawdę to w ataku może grać Perez, Ansu i Suarez - jest mi to obojętne - bo najważniejszy jest środek pola. Ale oni muszą mieć miejsce do gry. Jeżeli nie rozciągniemy rywala na całej szerokości boiska to co sezon najdzie się taka Roma czy LFC, które nas zwyczajnie zabiegają (co nie jest trudne).
Dajmy szansę Juniorowi. Posadźmy wreszcie Semedo na trybuny. Zacznijmy korzystać z boiska zamiast modlić się o zdrowie Leo.