Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@V e B 96 "Dzisiaj Roberto na PO, a Semedo na LO tak będzie"
"ja go nie skreślam. Dla mnie to on powinien być pierwszym wyborem gdy nie ma Alby."
?????????
0
Bartomeu już czuje $$ :)
1
@BarcaInfo W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Chłopak gra na stoperze, więc taki trening nie jest dla niego niczym nowym. W dodatku to produkt La Masii, więc obserwacja tego co się dzieje na boisku jest jego drugą naturą. Ale i tak szacunek. Szkoda że jest u Pepa. Dziś bardzo by się nam przydał. Może jakaś wymiana za Todibo? :)
1
@macio_944 Mądrze gada. Jakbyśmy się kiedyś spotkali na meczu to przypomnij mi, żebym Ci postawił piwko :)
0
@Mow_mi_Douglas Coś czuje że kolega nie docenia Alby :)
0
@Rewolucja123 Dembele jest świeżo po kontuzji mięśniowej. Szaleństwem byłoby wystawiać go w 11-stce. Antek gra ostatnio co 3 dni i powinien dostać wolne. A Suarez potrzebuje ogrania. Drugi skład z Suarezem za Griezmanna jest pewniaczkiem jeżeli nie będzie udziwnień :)
0
@Rewolucja123 Wague nie łapie się na ławkę nawet. Musi wyglądać bardzo kiepsko. Grimaldo fajny chłopak. Ale skoro jest Alba, to raczej nie będzie się zapewne śpieszył z powrotem.
2
@V e B 96 Transfer Juniora byłby bez sensu. Nie skreślajmy gościa po jednym fatalnym meczu.
2
@macio_944 Ja przezornie otwieram wcześniej komentarze i jak coś jest podejrzanego to przeskakuje na tel ;)
0
@Mow_mi_Douglas Nie wątpię że potrzeba nam dwóch kozaków biegających przy liniach bocznych. Jednego mamy i nazywa się Alba. Ale brakuje nam kozaka na prawą stronę. Nie nazwałbym ich jednak skrzydłowymi. Raczej wahadłowymi.
1
@SuperPatsonFCB Dla mamy zawsze będziesz dzieckiem :)
Mnie się kiedyś czepiali za to że grałem w pokera (ale fakt, że sam się z tego utrzymywałem już jakoś nie).
0
@Rewolucja123 Tak sobie kminię i kminię i wyszło mi coś takiego:
MatS - Pique, Busi, Lenglet - S. Roberto, de Jong, Arthur, Alena - Messi, Suarez, Fati
Ławka: Neto, Todibo, Semedo, Junior, Vidal, Dembele, Griezmann
Paradoksalnie chętnie zobaczyłbym takie zestawienie ale nie da się ukryć, że to czyste wariactwo.
7
@Barwindg po tych cyckach strach otwierać linki w pracy :p
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7776212#comment-7776212
0
@Rewolucja123 A mnie ciągle nawiedza przeczucie że wyjdziemy jakimś wybitnie eksperymentalnym ustawieniem i składem. W stylu 343 z Busim na 3 stoperze. I za Chiny nie umiem sobie przetłuamczyć że to wariactwo...
0
@Szicek10 korzystałem z ich aplikacji na tv w poprzednim sezonie. Nie byłem zachwycony bo co jakiś czas mnie wywalało albo apka się zawieszała. I chyba przed każdym meczem musiałem przepisywać jakiś kod z neta co mnie irytowało. Ale na kompie chodziło chyba bez przeszkód. Jakość była ok.
0
@matirix20 to też brałbym ten drugi. Ale nie będę udawał, że jestem specjalistą w tym zakresie.
15
@Odesseiron niech nie zgubi kartki bo będzie problem i znowu na koniec kolejki :p
0
@matirix20 Ja do swojego użytku wolałbym dwójkę (choć wizualnie mi się nie podoba) ale tutaj powinno raczej paść standardowe pytanie: a do czego potrzebny Ci ten komputer?
0
@marcin000019 Rozumiem że nie chodzi Ci o trofea a o pojedyncze spotkania?
e: i po co te docinki jak ktoś zadaje Ci normalne pytanie? O.o
0
@Suzu Nie przesadzajmy.
0
@marcin000019 A coś już przegraliśmy?
1
@macio_944 skoro jest stosowany w większości procesorów to musi być najlepszy. Myślisz że jest najlepszy w historii?
6
@TheNekro94 Let's get ready to rumble! :D
3
@Criss18Barca Ty serio wierzysz w ta bzdurę którą nas tutaj uraczyłeś?
4
W składzie ASa de Jong siedzi na ławie i gra jednocześnie. Wybitna transfer nam się udał :)
Nie zdziwi mnie jeżeli Griezmann zacznie na ławce. Dobrze żeby Junior dostał szansę na rehabilitację.
0
@Quahoo tak naprawdę to nie napisałeś co Ci dokładnie przeszkadza. Wspominasz o Romie i Liverpoolu i że przez to nie możesz czerpać radości. Trudno taką wypowiedź zrozumieć inaczej niż to co napisał @Socjopata. Z drugiej strony domyślam się że przeszkadzają Ci nie tyle wyniki co styl drużyny - mam rację?
0
@messi564 Za boczne sektory boiska muszą odpowiadać boczni obrońcy (tak naprawdę to wahadłowi). Jeżeli nie będą rozciągać rywala to żadne ustawienie nie będzie miało sensu. Ze zdziwieniem stwierdziłem że w tym sezonie Semedo raz na kilka akcji decyduje się obiec kolegę, czym doskonale zmusza rywala do rozciągnięcia gry. Ale to nadal za mało. To musi być norma w każdej akcji a nie 2-3 razy w meczu. Liczę że Junior powstrzyma drżenie nóg i pokaże się w ofensywie.
W takiej grze Busi jest kluczowy. Jeżeli dodamy do tego zawężenie pola gry i wysoki pressing (na dziś nierealne z uwagi na tragiczne przygotowanie kondycyjne) to wszystko będzie pięknie grało w zwykłym 433 bez kombinowania z dwoma piwotami.
6
@sebekbarca7 Wynik na tą chwilę jest dla mnie mniej ważny. Chcę zobaczyć symptomy odbudowy drużyny - poprawę mobilności, przejęcia kontroli nad meczem, zaklepania rywala. Wynik nie jest tak istotny jak fakt, żebyśmy znowu poczuli się mocni.
1
@Bykunn mnie w ogóle nie interesują nagrody indywidualne. Paradoksem jest dla mnie przyznawanie nagrody dla jednego zawodnika a tym bardziej jak jej przyznanie zależy od wyniku jaki ten ktoś osiągnął w drużynie...
1
@SuperPatsonFCB oczywiście że nie :D