Azi

0

@Coutinho007 a kto go skreśla? O.o

Moim zdaniem Junior powinien grać. Tylko musi dostać wsparcie od kolegów.

Azi

0

@Rewolucja123 Jestem całym sercem za dawaniem szans młodzieży. Ale nie w takich warunkach jakie mamy dzisiaj, gdzie kondycyjnie ledwie zipiemy, drużyna jest nieposklejana, atak trapią urazy i starość a jeden błąd może kosztować nas utratę punktów.

Azi

1

@Bobo25 a mówił że chcieli?

Azi

2

@Coutinho007 Tyle że jak Fati popełni błąd to rywal ma całe boisko do przejścia z piłką. A jak Junior albo Todibo strzelą babola to zostaje już tylko MatS. Różnica jest dość duża...

Pomijam tak oczywisty fakt, że nie wszyscy są tak utalentowani jak Ansu.

Azi

2

@MarioVeB! Najwyraźniej nie. Ekonomia (nie mam pojęcia dlaczego ale najwyraźniej tak jest) też musi z jakiegoś powodu o tym świadczy. Generalnie mam wrażenie, że ludzie zagrali się w FM i potem jak nie chcą kogoś w zespole to przecież wystarczy kliknąć tu i tak i już zawodnik sprzedany...

Azi

0

@AlvaroHanso Trudno nie czuć czegoś takiego mając Leo w składzie :)

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że on nie ma nic do gadania w sprawie transferów. Jeszcze zanim przejął zespół mówił że chce mieć kadrę max 21 osobową a najlepiej mniejszą, bo chce stawiać na młodzież.
Potem nie ma Alena - szum czemu go nie ma. Szum czemu nie ma Puiga. Nie powołuje Rakitica to szum że to koniec Chorwata w Barcelonie. No paranoja totalna.

Kupują mu jakiś Malcomów czy Todibo. Co z tego że bardzo utalentowani jak albo nie pasują do zespołu (Malcom) albo mają zerowe doświadczenie i strach ich wystawić w meczu o punkty (Todibo). Wystarczy zobaczyć jak grał Junior w sobotę, któremu doświadczenia przecież nie brakuje.

Azi

0

@tekken9 bo tak się co kolejkę dzieli 11 i C+

Azi

2

@AlvaroHanso EV w ogóle nie powinien przedłużać umowy. Szkoda życia żeby się u nas męczyć.
Zabawnie to będzie jak przyjdzie kolejny trener a gra się nie zmieni (bo dlaczego miałaby się zmienić w klubie gdzie nic nie jest już normalne?). Zapewne będzie wielki krzyk, że to nadal wina Tusk... Valverde! Szukanie prostych (i bezsensownych) rozwiązań problemów, które męczą nas od 4 czy nawet więcej lat, jest wyjątkowo proste.

Azi

2

@Ratamahatta Rakieta nie załapał się do kadry (chyba pierwszy raz) a tutaj już da się wyciągnąć wnioski co do jego ewentualnej sprzedaży. Szacun za dogłębną analizę sytuacji :)

Azi

0

@Vxb93 Fallout 1 i 2. Heroes 2 i 3. Fifa 98 i 99. Championship manager 2.

Azi

0

@czółkovsky czasem jak czyta się takie teksty to człowiek zaczyna się zastanawiać czy ban za przeklinanie nie jest wart wyrażenia swojego zdania.

Azi

3

Junior dostanie drugą szansę? W sobotę to wyglądał jakby wyszedł sobowtór.

Azi

1

@marcin000019 wyszedł z cienia Leo.

PS. Lubię placki!

Azi

1

@KamQiX Syf to jest od dawna. Nazywanie szamba perfumerią niczego nie zmienia.

Azi

0

@bialagora Pójść do Bartomeu i poprosić o zmianę szkoleniowca? Powiedzieć głośno na konferencji, że z obecnym szkoleniowcem nic się już nie da osiągnąć? Dlaczego tego nie robią?

Azi

0

@Rewolucja123 Griez pójdzie na rotację. Za dużo minut zaliczył w ostatnich tygodniach.

Azi

4

@PeteR10 @Lamora @deyna2018 A kolega @Mathew86 już w duchu zielone liczył :D

Azi

0

@msmsms niektórzy mogą się nudzić w pracy, w szkole, na wakacjach albo L4 :P

Azi

1

@msmsms Zrobił wiel-błąd że zdecydował się przedłużyć umowę. Jeżeli po następnym weekendzie będzie nadal wielka wtopa, to nie zdziwię się jak sam zrezygnuje.

Nie oszukujmy się: facet pracuje w irracjonalnych warunkach. Na dzień dobry afera z Neymarem. Do tego zerowy wpływ na kadrę zespołu o której decyduje "widzi-mi-się" pseudo managerów i szefostwa. Zamiast presezonu wycieczki po Azji i USA. Do tego wszechobecny hejt. Jak sobie pomyślę jak wygląda jego praca to mu współczuje.

Kto za Valverde? Tylko i wyłącznie Xavi. Valdes mógłby przejąć zespół powiedzmy do końca sezonu ale w miesiąc udowodnił, że jest zbyt szalony na takie stanowisko. I to prowadząc juniorów... Tylko błagam Was - darujcie mi pomysły typu Wenger. To nie jest śmieszne.

Azi

0

@kibicsportu tyle że patrząc na obecną formę (naszą, Realu i Sevilli) to najgroźniejsi są Ci ostatni. A 4 punkty to nie 6.

Azi

0

Kurła!! Żeby w meczu Sevilla - Real mniej szkodliwe było zwycięstwo Realu to jakaś masakra... Może jakiś remisik? Ładnie proszę!!

Azi

0

@Xavinho54 nie zapomnij że tak ogłupił Juniora że zagrał jak junior-amator.

Azi

0

@Encore bo chwilę wcześniej sami domagali się Juniora i grę 424/4231. I głupio byłoby teraz przyznać się do własnej głupoty.

Azi

2

@kuz Widzę że @Chwytliwy mnie uprzedził. Wymagasz cudów od 19-latka. Tutaj nie chodzi o to, że to ma być grajek który wejdzie i będzie wymiatał. To miał być rezerwowy, który ma dość umiejętności aby dać zmianę w takiej sytuacji jaką mamy dzisiaj a jednocześnie był inwestycją na przyszłość.

Azi

0

Nasza ławka byłaby mocarna gdyby nie fakt, że z obrońców siedzi tam tylko Todibo. Wystarczy jedna kontuzja (może z wyjątkiem Semedo) i zrobi się dramatycznie. Porażką jest fakt, że walczyliśmy o Neymara a nie przekonaliśmy de Ligta :/

Azi

6

@Cariones jeszcze skoki narciarskie :p

Azi

2

Ekstrawagancki ten nasz Valdes ;)

Azi

1

De Ligt........

Azi

0

@EmilZatopek To fakt że są trudne. Ale ciężko będzie argumentować, że ma to wpływ na wyniki w fazie pucharowej. Z drugiej strony te trudne grupy nie okazywały się tak trudne jak miały być. Tutaj - moim zdaniem - wyraźnie widać że nasi zawodnicy dużo lepiej grają w meczach bez większej presji. Kiedy ta się pojawia to zwyczajnie wymiękają (co mnie niezmiernie smuci).

Azi

0

@tadzik447 małe prawdopodobieństwo. Ale nie zdziwi mnie jak wyjdzie na prawej obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?