Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
"Barcelona przeanalizowała ofertę PSG i odrzuciła ją, w związku z czym praktycznie nie ma już szans na przyjście Neymara na Camp Nou. Może coś zmienić jakiś ruch na ostatnią chwilę, ale wydaje się on mało prawdopodobny. [MD]"
TAAAAAK!!! :D
Szkoda tylko że źródło mało wiarygodne - ale nadzieja w narodzie jest :)
8
@dawo17 Akurat dla nich to bez większej różnicy na kogo trafili. A im bardziej medialna ekipa przyjedzie tym lepiej zarobią.
2
@Kaperan1357 po zamknięciu okienka zapewne (czyli albo 3 września albo 1 jeżeli przepisy uefa stanowią inaczej)
0
@bartoszekkk A już się bałem że wróci...
0
@Phatro nie :) 1515151515151515
5
Dobry terminarz. Pierwszy mecz po spotkaniu z Valencią a przed Granadą. Drugi przed Sevillą ale u siebie i w LM i LL. Potem maraton na przełomie października i listopada z GD w środku ale reszta spotkań dość luźna. Następnie przed Atletico (wyjazd) gramy u siebie z BVB - też nie jest źle. Na koniec (oby to już była formalność) wyjazd do Mediolanu.
0
@Fawrf Jeżeli to ich jedyna nadzieja to grubo :D
4
@MesQueUnClub96 W poprzednim sezonie było bardzo podobnie: Totki, Inter i PSV. Toż nas zjedzą, masakra, płacz, zgrzytanie zębów. A potem wielkie zdziwienie. Tak samo przed meczem z Betisem: nie ma Leo, nie ma Suareza, Dembele wypadł. Koniec świata!!
Przypominam że to jest Barcelona. To nie my mamy się martwić - to nasi rywale mają problem jak wyjść z takiej grupy.
2
@Values https://s1.tvp.pl/images2/1/a/d/uid_1ad89f67608af9bfd316d729851f2a101547493703446_width_993_play_0_pos_0_gs_0_height_559.jpg
0
@barteq Jeżeli nie przedłuży umowy to istnieje taka szansa ale zakładam, że jak nie dogada się co do transferu teraz to umowę przedłuży. Parę lat temu (jeżeli pamięć mnie nie myli) Barcelona zachowała się bardzo dobrze kiedy Rafa doznał groźnej kontuzji i przedłużyła umowę z zawodnikiem. Wypadałoby się odwdzięczyć ;)
0
@messi564 spoko. Powiedzenia :)
1
@messi564 dość mały stadion a przypuszczam że kibiców Barcelony w Czechach też nie brakuje. Myślę że dużo łatwiej (i być może nawet taniej ) wyjdzie zdobyć bilet na Inter lub BVB. Zresztą wyjazd do Barcelony też da się ogarnąć w ludzkiej cenie.
6
Decydujące 88h. Zapewne za późno na odchudzanie kadry ale nadal mam też nadzieję że nikt już do niej nie trafi.
7
@klopx Wyrazy współczucia kolego
0
@Criss18Barca Ale przynajmniej zaprezentowali się w dobrym stylu i wystawiali juniorów... A nie. Czekaj. Po raz kolejny sprowadzają wątpliwej jakości zawodników z importu. Ale to pewnie bez związku ;)
0
@Nihas duży mają stadion? Nie sądzę aby było łatwo dostać. Nie wiem czy nie łatwiej na Inter albo BVB. I czy z przelotem nie wyjdzie taniej.
1
@Copernicus ten sam tekst to rok temu... Albo narzekanie jak to Betis nam dowali bez Leo, Dembele i Suareza.
Proponuję nie bawić się w zgaduj-zgadula i poczekać na mecze, bo te teksty są już monotonne.
2
Tymczasem 102h 20 min. Wytrzymamy bez transferu Neymara
0
@Lares tak. Od tego mamy rezerwy żeby dzieciaki się ograły z dorosłymi
1
@Kettger serio myślałeś że 20-latek który zagrał 12 spotkań w seniorach może być na poważnie brany pod uwagę przy wyborze kadry meczowej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Teraz ma sens. Barcelona nie potrzebuje ale popierają :D
0
@bartoszekkk to "(Rac1)" wygląda komicznie w tym... tekście?
0
@Bobo25 gdzie dokładnie? Puyol mówi że ma duże umiejętności i to klub musi stwierdzić czy go potrzebuje. Jordi że to decydujący piłkarz, Xavi: "Jeśli zapewnią mnie o tym, że Neymar znów jest gotów zatriumfować w Barcelonie, będę pierwszym, który podpisze się pod transferem”. Z bardzo wymownym jeśli na początku. A Iniesta "Klub musi ocenić, czy go potrzebuje".
Widzisz tu gdzieś "Barcelona potrzebuje Neymara"?
0
@didzejos A kiedy on daje z siebie 100%?
Na 100% to on symuluje. Ale to już zupełnie inna kwestia, bo np. Suarez wcale nie jest pod tym względem lepszy.
2
@Katalonbar mam lepszą teorię :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7664475
0
@Bobo25 Jeżeli nie zauważyłeś to mało osób mówi że Neymar nie ma umiejętności żeby grać w Barcelonie. Za to dużo osób nie chce go w klubie z uwagi na to jak Barcelonę potraktował.
2
@patrykzmc2000 uwielbiam takie puste teksty. Masz w drużynie Grieza, Suareza i Dembele a do tego Leo. I słyszysz że klub nie ma kim straszyć w ataku. No miszcz po prostu!
0
@Piotr777 Bo od nóg ważniejsza jest głowa. A piłka juniorska to coś zupełnie innego niż gra w seniorach. Nie brakuje talentów, którzy nie poradzili sobie w seniorach.
0
@szkutnik91 ale dwóch gra w pomocy :P