- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 667 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 667 Culés
1
Populacja zwolenników powrotu Neymara zmniejsza się? :D
0
@Azi Jeden pozostanie nim, aż do grobowej deski :]
0
@Azi dla mnie osobiście jest śmieszne, że zaczęliśmy jakieś negocjacje z Paryżem. No chyba, że dlatego aby przypadkiem nie trafił do Madrytu ;)
3
@Danny Gaucho ja jestem drugi.
0
@Gaucho A niech idzie ma Realu. Nic to nie zmieni a GD będzie miało dodatkowy smaczek.
3
@koksik2700 Nikt nie jest doskonały :)
2
@Azi Dlaczego po jednym meczu ma się to zmienić. Za chwilę przyjdzie ciężki wyjazd, zagramy średnio albo słabo i znów będzie lament. Przy La rambli Roller coaster w Zatorze to jest mały pikuś.
3
@Danny Gaucho Ney by sie przydal i jeden mecz tego nie zmienia w moim odczuciu. :d szczegolnie patrzac na De Jonga na skrzydle. :d
0
@Azi o to, to :) Wtedy by jeszcze dobitniej pokazał jaki jest faktycznie i może co niektórym w końcu oczy otworzył.
0
@ksobi Dlatego że Neymar jest nam średnio potrzebny. A jeżeli dodamy do tego fakt, w jaki sposób pożegnał się z klubem, to żadne trofeum (pomijam fakt, że Neymar nic nie gwarantuje) nie jest warte jego powrotu.
0
@Azi Mi jego powrót od początku był obojętny. Nadal uważam, że kadra jest kompletna, ale nie można też powiedzieć, że nie byłby ogromnym wzmocnieniem. Druga sprawa nie sądzę, że po jednym spotkaniu zwolennicy jego powrotu mieliby zmienić zdanie.
1
@Azi Dlaczego ma się zmniejszać? Dalej jesteśmy bez lewego skrzydła. A typowa formacja to 433. No chyba, że chcecie oglądać De Jonga na lewej stronie...
0
@V e B 96 Kontuzjowany jest Leo, Suarez i Dembele a jednak lewa strona działa. Daruj mi puste teksty w stylu "jesteśmy bez lewego skrzydła". Swoje ograniczone postrzeganie zostaw dla siebie.
0
@Azi działa do pewnego czasu... I to dzięki Albie, a Alba w poprzednim sezonie został zajechany po połowie sezonu. Więc ograniczone myślenie to Ty masz... Dembele to ty możesz grać w fifie bo tylko tam ma jakieś umiejętności. Neymar jest potrzebny jak nigdy
0
@V e B 96 Dlatego mamy w tym sezonie zmiennika dla Alby - zdaje się że nie zauważyłeś. W fifę nie grałem od wersji 99, więc nie porównuj mnie do siebie proszę.