0

Odłożenie kasy w grudniu to jakaś abstrakcja, nie wiem gdzie mi pieniądze uciekają

2

@Technik wygral? XD proszę Cie

1

@Emhyr dajcie ich w MMA, to Striczu by płakał. Dlaczego 3x boks, a 2x k1? Coś niesprawiedliwie.

0

Panowie, dziś Zadora czy Pasternak? Chciałbym coś dołożyć do Parke na kuponie :)

Bardzo ciezka walka do obstawiania, ale kusi mnie kurs na Zadziora.

2

Gundogan jest fenomenalny

1

Panowie..jak wzniecic ten ogień do oglądania futbolu? Od zeszłego roku tak jakby wygasa chęć oglądania spotkań.. wiadomo, mecze Barcelony, naszej kadry czy Argentyny na MŚ powodowały że adrenalina się podnosiła, ale czuję że teraz to już nie to samo. 20,15,5,3 lata temu potrafiłem obejrzeć 8 spotkań przez weekend, teraz jakoś nie mam na to ochoty, nie wiem czym to jest spowodowane.
Przykładowo mecze tenisa oglądam cały czas z takim samym zaciekawieniem jak X lat temu..

0

Zażywacie na codzień jakieś suplementy, witaminy?

2

Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy Novak to GOAT.. to ewidentnie ma klapki na oczach.
Niebywały tenisista!

0

Djokovic włączył tryb GOAT w tym meczu..masakra :)

2

Djokovic w 1 secie praktycznie bezbłędny.

1

Świetnie zaczal Djokovic mecz. Rozkręcal się na turnieju z meczu na mecz :)

0

@agaFCB jutro Carlitos zegna się z turniejem :)

0

@Piorun ogólnie WTA to może być z męskimi challengerami porównywane pod względem sportowym, oprawy i kibiców :D

1

O której półfinały Finalsow? :) tak samo jak teraz? 14:30 i 21:00?
Wiadomo jaki jest rozklad? Bo niestety tego wieczornego nie zobaczę :(

0

@barcelonaLM ale dostanie Meda. Przecież Mieciu ma 4:0 w setach, a raczej seta jutro z Carlosem ugra.

0

@MesQueUnClub96 czyli raczej awans Sinner i Novak :)

0

@MarioVeB! Nawierzchnia mu służy :) szybkie korty

3

Novak przegrał pierwszy mecz od lipca, a poruszenie jakby nie wiem co się stało. Dla mnie lipa że dostaje Hurkacza, a Rune dostał wygrana za darmo z Grekiem.

1

@Popitek12 nie chodzi Ci chyba o Rafe????????????

0

@Popitek12 Nadal to niech jeden mecz dogra po powrocie, będzie sukces :)

0

@Popitek12 a to niby dlaczego? :)

0

Oby Novak uciszył ten włoski zwierzyniec :)

0

@MesQueUnClub96 co Ty gadasz? XD

0

@barcelonaLM + wygral Adelaide, Paryż, Cincinati i był finale Wimbledonu :) gość pozamiatał ten sezon. Oby wygral Finalsy :)

0

@Essos no proszę, to trzeba dziś pyknac jakiś kuponik

1

@Bobo25 właśnie dziś mi przyszło coś poleconym, pewnie wezwanie do zapłaty :) dzięki!

0

@mrboom nie wiem, dlatego pytam :) przyszło mi dzis coś poleconym, pewnie jakieś upomnienie.

0

Jeżeli nie zaplscilem mandatu w przeciągu 14 dni od wykroczenia, mogę go teraz zapłacić? Jak to wygląda? Zapomniałem o nim kompletnie

1

Dziś emocje w LM jak na grzybach

0

@regatta52 oprócz De Jonga, którego brak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?