ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeWo77 nie szło jej dzisiaj, to zeszła. Nie ma mentalności Radwanskiej, ani Swiatek. Umiejętności również. Wyszedł jej jeden turniej i tyle po niej
0
@regatta52 haha, czemu wszyscy mają kompleks Djoko :D on wygra ten turniej, jak co roku :)
0
@Stinger_ Djokovic to na pewno top 1 w historii tenisa :) co do sportowców ogólnie.. można by zacząć rozmowę :)
0
@MarioVeB! Widziałeś Novaka kreczujacego? No właśnie. :)
0
@MarioVeB! Mordo , jakie wymówki? Przeciez ma uraz
0
Novak dziś ma jakiś problem, chyba nadgarstek.
0
Chyba Novak ma po secie. Obejrzymy dłuższy mecz, dawaj Nole
0
@TR3YWAY on w KSW walczyl z Pudzianem, Popkiem, Akopem i Oswieciskim. Oprócz Mariusza to same placki
1
@Emhyr walczył z Pudzianem lata temu w KSW :)
0
Ale piękny nokaut..czyściutko bomba.
0
@Pedri16Future On był w pace za sutenerstwo?
2
Krakow -22 :) tragedii nie ma, bo nie wieje :)
0
@Popitek12 haha, Djokovic? chyba że zawodem będzie to że nie wygra 4 szlemów :)
Dla mnie Alcaraz
1
Oprócz De Jonga i Roberto w tym meczu każdy zawodnik ma problem z normalnym podaniem, przyjęciem, strzałem, czymkolwiek.. to jest niepojęte
1
Jezus, jak to wpadło xd
2
Ależ to się przyjemnie ogląda. Brakowało mi meczów Barcy. XD XD
0
@VegetaPolska bardzo podobne :D
32
Co to w ogóle za nowa moda z tymi szerokimi spodniami? Szczególnie kobiety często widuje w takich spodniach na mieście. Średnio to wygląda według mnie :)
0
@Popitek12 Rafa jest genialny, fajnie ze wraca, aczkolwiek wątpię że wygra jakiś tytuł po powrocie
3
@Khajio kielecki top
0
Wchodzę dziś rano na konto, a tam taka informacja:
" zwrot nierozliczonej transakcji "
Dostałem dwie kwoty 50zl i 36.. są to pieniądze które wpłacałem na superbet w tamtym tygodniu. Miał ktoś taka sytuację?
9
@Rust_Cohle a potem porównujesz ligi :) przepaść
2
Djokovic - Alcaraz na Canal+ sport :) jak komuś się nudzi to polecam. Pokazówka, ale myślę że będzie fajny poziom :)
0
@Emhyr chodzi mi bardziej o jakość.
0
Polecacie ubrania od marki Jordan? Podobają mi się mega bluzy tej marki, ale nie wiem czy jest sens dawać 400zl za bluzę :) dlatego pytam o opinię
0
@Encore fajnie go będzie zobaczyć znowu na korcie. Liczę na dobry występ na AO, mimo że zwycięzca turnieju już jest raczej wszystkim znany :)
6
@Essos no Aguero to śliski typ, sporo takich opinii można znaleźć.
1
Ciekawe.. przecież Bartos przegrał tą walkę. No WTF
10
Zero przyjemności z oglądania meczów Barcy. Kiedyś mając Leo z Neymarem z przodu mieliśmy magię, teraz jedynym zawodnikiem który potrafi przedryblować rywala jest boczny obrońca.. Cancelo xD
0
Polecam wyłączyć ten mecz. Szkoda nerwów przed snem.