0

@SeWo77 nie szło jej dzisiaj, to zeszła. Nie ma mentalności Radwanskiej, ani Swiatek. Umiejętności również. Wyszedł jej jeden turniej i tyle po niej

0

@regatta52 haha, czemu wszyscy mają kompleks Djoko :D on wygra ten turniej, jak co roku :)

0

@Stinger_ Djokovic to na pewno top 1 w historii tenisa :) co do sportowców ogólnie.. można by zacząć rozmowę :)

0

@MarioVeB! Widziałeś Novaka kreczujacego? No właśnie. :)

0

@MarioVeB! Mordo , jakie wymówki? Przeciez ma uraz

0

Novak dziś ma jakiś problem, chyba nadgarstek.

0

Chyba Novak ma po secie. Obejrzymy dłuższy mecz, dawaj Nole

0

@TR3YWAY on w KSW walczyl z Pudzianem, Popkiem, Akopem i Oswieciskim. Oprócz Mariusza to same placki

1

@Emhyr walczył z Pudzianem lata temu w KSW :)

0

Ale piękny nokaut..czyściutko bomba.

0

@Pedri16Future On był w pace za sutenerstwo?

2

Krakow -22 :) tragedii nie ma, bo nie wieje :)

0

@Popitek12 haha, Djokovic? chyba że zawodem będzie to że nie wygra 4 szlemów :)

Dla mnie Alcaraz

1

Oprócz De Jonga i Roberto w tym meczu każdy zawodnik ma problem z normalnym podaniem, przyjęciem, strzałem, czymkolwiek.. to jest niepojęte

1

Jezus, jak to wpadło xd

2

Ależ to się przyjemnie ogląda. Brakowało mi meczów Barcy. XD XD

0

@VegetaPolska bardzo podobne :D

32

Co to w ogóle za nowa moda z tymi szerokimi spodniami? Szczególnie kobiety często widuje w takich spodniach na mieście. Średnio to wygląda według mnie :)

0

@Popitek12 Rafa jest genialny, fajnie ze wraca, aczkolwiek wątpię że wygra jakiś tytuł po powrocie

3

@Khajio kielecki top

0

Wchodzę dziś rano na konto, a tam taka informacja:
" zwrot nierozliczonej transakcji "
Dostałem dwie kwoty 50zl i 36.. są to pieniądze które wpłacałem na superbet w tamtym tygodniu. Miał ktoś taka sytuację?

9

@Rust_Cohle a potem porównujesz ligi :) przepaść

2

Djokovic - Alcaraz na Canal+ sport :) jak komuś się nudzi to polecam. Pokazówka, ale myślę że będzie fajny poziom :)

0

@Emhyr chodzi mi bardziej o jakość.

0

Polecacie ubrania od marki Jordan? Podobają mi się mega bluzy tej marki, ale nie wiem czy jest sens dawać 400zl za bluzę :) dlatego pytam o opinię

0

@Encore fajnie go będzie zobaczyć znowu na korcie. Liczę na dobry występ na AO, mimo że zwycięzca turnieju już jest raczej wszystkim znany :)

6

@Essos no Aguero to śliski typ, sporo takich opinii można znaleźć.

1

Ciekawe.. przecież Bartos przegrał tą walkę. No WTF

10

Zero przyjemności z oglądania meczów Barcy. Kiedyś mając Leo z Neymarem z przodu mieliśmy magię, teraz jedynym zawodnikiem który potrafi przedryblować rywala jest boczny obrońca.. Cancelo xD

0

Polecam wyłączyć ten mecz. Szkoda nerwów przed snem.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?