2

@RomanHoffer no i lux ;) da się chodzić w krociakach, ale da się też normalnie funkcjonować :)

0

@SteuerFreiMoney mówisz poważnie? nie mam jak tego ogarnąć bo wraca dopiero za 2 tygodnie :)

0

@FCB_dimiC tak, dzwonił do mnie ze nagle mu się kasa rozmnozyla. Oczywiście mówię o euro, bo stary siedzi w Niemczech. Potem mowi że zablokowane konto na 3 miesiące.

0

Mial ktoś z was kiedyś zablokowane srodku na Revolut?
Mój ojciec mówił że wpłacił tam kasę, ale nie podał chyba numeru karty czy coś i zablokowali mu konto na 3 miesiące.
Gadał że z 2 tysięcy zrobiło mu się 10 na Revolucie.. jak to jest możliwe?

Ogarnia to ktoś?

0

@ElTomas haha że co? :D

0

@Transu96 wszystko obejrzane :) kocham każdy z nich

0

Poleci ktoś jakiś serial? Zacząłem dziś urlop, więc będzie trochę czasu na oglądanie :) sporo netflixowych już obejrzałem, ale może ktoś coś poleci :)

0

@Aaron10 ja trochę pijany jestem..myślę czy wytrzymam :) ale nawet jeżeli nie, to jutro powtórka :) czekam na wygrana Jeya.. uuuus

0

@Rust_Cohle da się to kupić gdzieś albo obejrzeć?

0

@Jackazz sprawdzę jak wrócę do domu.. :) myślisz że to może być problem?

0

Ludziska.. laptop hp victus nie wykrywa mi hdmi.. sprawdzałem różne kable, podpinałem pod różne urządzenia żeby sprawdzić i nic..
Z dnia na dzień przestało działać.
Laptop kupiony pół roku temu za kupe siana j nie wiem co robić.

Ktoś pomoże? :)

1

@LukaszFan Kraków pozdrawia, calutka noc jest nawałnica deszczu, nie zanosi się żeby przestało :)

0

Najgorsze jest to, że nie mamy skrzydłowego który potrafi zrobić różnicy dryblingiem, albo wziąć kogoś na szybkość. Oby udało się kogoś sprowadzić.

0

Połączenie srirachy i majonezu daje przepyszny sos :)

0

@kuz mi mega przypomina :D

0

@!34RC3!_0N4 to już są nielegalne? :D

0

Ten brzoskwiniowy dzik od wk, smakuje jak lift 15 lat temu :)

Kojarzycie LIFT? :D

0

Hyundai ix35, benzyna.

Polecanko? Drogie części? Orientuje się ktoś? Cioteczka planuje kupić

1

Też wolicie deszczowe dni, albo chociaż trochę chłodniejsze niż ostatnie tygodnie? Upały po 30 kilka stopnii to udręka, zadna przyjemność :]

1

@takisobiektos on zawsze na trawie był mocny, jak masz serwis to jakoś dasz rade, mimo wszystko :) w treningu jakimkolwiek na pewno caly czas był

0

@Joe_Pesci być może.. pójdę niedługo na urlop to może trochę głowa odpocznie od tego wszystkiego, mam taką nadzieję

0

@WiernyKibic111 dlatego zastanawiam się co z tym wszystkim robić.. ciężka sytuacja do rozwiązania :(

0

@Rust_Cohle naprawdę aż tak?

0

Czuliście kiedyś zmęczenie psychiczne w pracy? Albo po prostu coś takiego jak wypalenie? nie wiem jak to opisać, ale od jakiegoś czasu zmieniło mi się podejście i czuję że potrzebuję zmiany :)

0

@FcPortoFan1999 to musisz to powiedzieć Novakowi :D

1

@FcPortoFan1999 oj nie.. jak Huberta średnio lubie, tak trzeba przyznać że grał dobrze. Mecz z Nole to potwierdził

0

Za niedługo Novak wchodzi na kort, wtedy będzie uczta :)

2

@wasacz Pegule to dziś powinni, za sutki powiesić za to co zrobila haha :D

2

Jeżeli nie Iga, to oby Elina sięgnęła po puchar :)

0

@tbas Svitka nie zasługuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?