ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RomanHoffer no i lux ;) da się chodzić w krociakach, ale da się też normalnie funkcjonować :)
0
@SteuerFreiMoney mówisz poważnie? nie mam jak tego ogarnąć bo wraca dopiero za 2 tygodnie :)
0
@FCB_dimiC tak, dzwonił do mnie ze nagle mu się kasa rozmnozyla. Oczywiście mówię o euro, bo stary siedzi w Niemczech. Potem mowi że zablokowane konto na 3 miesiące.
0
Mial ktoś z was kiedyś zablokowane srodku na Revolut?
Mój ojciec mówił że wpłacił tam kasę, ale nie podał chyba numeru karty czy coś i zablokowali mu konto na 3 miesiące.
Gadał że z 2 tysięcy zrobiło mu się 10 na Revolucie.. jak to jest możliwe?
Ogarnia to ktoś?
0
@ElTomas haha że co? :D
0
@Transu96 wszystko obejrzane :) kocham każdy z nich
0
Poleci ktoś jakiś serial? Zacząłem dziś urlop, więc będzie trochę czasu na oglądanie :) sporo netflixowych już obejrzałem, ale może ktoś coś poleci :)
0
@Aaron10 ja trochę pijany jestem..myślę czy wytrzymam :) ale nawet jeżeli nie, to jutro powtórka :) czekam na wygrana Jeya.. uuuus
0
@Rust_Cohle da się to kupić gdzieś albo obejrzeć?
0
@Jackazz sprawdzę jak wrócę do domu.. :) myślisz że to może być problem?
0
Ludziska.. laptop hp victus nie wykrywa mi hdmi.. sprawdzałem różne kable, podpinałem pod różne urządzenia żeby sprawdzić i nic..
Z dnia na dzień przestało działać.
Laptop kupiony pół roku temu za kupe siana j nie wiem co robić.
Ktoś pomoże? :)
1
@LukaszFan Kraków pozdrawia, calutka noc jest nawałnica deszczu, nie zanosi się żeby przestało :)
0
Najgorsze jest to, że nie mamy skrzydłowego który potrafi zrobić różnicy dryblingiem, albo wziąć kogoś na szybkość. Oby udało się kogoś sprowadzić.
0
Połączenie srirachy i majonezu daje przepyszny sos :)
0
@kuz mi mega przypomina :D
0
@!34RC3!_0N4 to już są nielegalne? :D
0
Ten brzoskwiniowy dzik od wk, smakuje jak lift 15 lat temu :)
Kojarzycie LIFT? :D
0
Hyundai ix35, benzyna.
Polecanko? Drogie części? Orientuje się ktoś? Cioteczka planuje kupić
1
Też wolicie deszczowe dni, albo chociaż trochę chłodniejsze niż ostatnie tygodnie? Upały po 30 kilka stopnii to udręka, zadna przyjemność :]
1
@takisobiektos on zawsze na trawie był mocny, jak masz serwis to jakoś dasz rade, mimo wszystko :) w treningu jakimkolwiek na pewno caly czas był
0
@Joe_Pesci być może.. pójdę niedługo na urlop to może trochę głowa odpocznie od tego wszystkiego, mam taką nadzieję
0
@WiernyKibic111 dlatego zastanawiam się co z tym wszystkim robić.. ciężka sytuacja do rozwiązania :(
0
@Rust_Cohle naprawdę aż tak?
0
Czuliście kiedyś zmęczenie psychiczne w pracy? Albo po prostu coś takiego jak wypalenie? nie wiem jak to opisać, ale od jakiegoś czasu zmieniło mi się podejście i czuję że potrzebuję zmiany :)
0
@FcPortoFan1999 to musisz to powiedzieć Novakowi :D
1
@FcPortoFan1999 oj nie.. jak Huberta średnio lubie, tak trzeba przyznać że grał dobrze. Mecz z Nole to potwierdził
0
Za niedługo Novak wchodzi na kort, wtedy będzie uczta :)
2
@wasacz Pegule to dziś powinni, za sutki powiesić za to co zrobila haha :D
2
Jeżeli nie Iga, to oby Elina sięgnęła po puchar :)
0
@tbas Svitka nie zasługuje?