ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 postawiłem dziś na nią, krew mnie zalewa jak patrze co ona gra.
0
@FcPortoFan1999 ona gra jak sierota. 1 serwis albo siatka, albo nie trafia w karo.. a 2 wystawia piłki Zheng na kończenie..przecież to jest jakiś tragizm. Jak ona chce kiedyś cokolwiek wygrać jak gra takie bagno..3x się połamała w 1 secie xD
0
@FcPortoFan1999 ona gra kryminał, płakać się chce jak człowiek ogląda taki poziom zawodniczki top 5 xD
1
Jabeur to może jak schudnie to zacznie lepiej grać. Co ona w tym meczu wyprawia to jest kryminał
1
@VbamboeB dokładnie to samo chciałem napisać.. :)
1
@talizmo przecież Nole jest tylko rok młodszy od Nadala. Federer w swoim prime to najlepszy zawodnik jakiego oglądałem, ale całościowo to Novak jest po prostu najlepszy..nie ma słabych punktów.
2
Novak wczoraj od stanu 0:2 zagrał genialny tenis :)
Nie wiem jakim trzeba być ignorantem żeby nie uznawać go jako najlepszego w historii. 36 lat.. a gość nadal jest najlepszy.
Rocznik 87 w sporcie to jednak jest udany..Messi, Nole.. :)
0
@takisobiektos jakoś Isnerowi nie przeszkadza :) Monfils ostatnio też walił as za asem
0
@Wossi61FCB no to szkoda Kuby :(
5
Fanta zero to złoto! :) nie czuć różnicy pomiędzy zwykła a wersja bez cukru. Polecam bardzo
0
@Encore z trawa bym się tak nie zapędzal
0
Panowie.. czy trzeba się uczyć do 26 roku życia żeby mieć ulgę podatkowa? Jak to wygląda?
0
@barcelonaLM ale Rune dzis pojechał .. tragicznie :) Ruud sie meczyl, Bublik to wiadomka.. a WTA to nie mówię, bo tam to sie dopiero dzis popisaly :)
0
tragicznie gra topka dzisiaj na US Open.. mam nadzieje ze Franek poradzi sobie ze Svajda :) potem czekam na wygrana Augera.. chciałbym zeby w koncu odzyskał formę.
2
@tbas błagam, nie pisz głupot :] chłop jest najlepszy w historii tej dyscypliny. Grał z gościem 16 lat młodszym.. dla mnie szacun
3
GOAT! mental wywalony poza skale. Fenomenalny mecz, brawo Nole!
0
@mekston raczej Nole trochę pokpil sprawe
0
@tbas ja jakoś za nim nie przepadam :) san nie wiem dlaczego :)
0
@gumaz nie ma takiej możliwości :)
0
@takisobiektos no masakra z Felixem.. ja nie wiem co się z nim dzieje w tym sezonie, przykro patrzeć.
1
@Chucky wątpię :) tak samo jak pepsi 20 lat temu smakowała inaczej niż teraz.
1
@MesQueUnClub_87 brzmi jak idealny plan. Zastanawiam się nad kupnem plejki :) dużo płaciłeś? Widziałem wersję z napędem za 2300 i chyba spoko cena :)
0
@FcPortoFan1999 o kurcze, jaka branża? o 13 juz po pracy? Lux :)
0
@FcPortoFan1999 praca na 8, czy coś innego? :)
0
Jakie plany na ten piekielny dzień? :)
0
@tristan87 również mógłbym prosić? :)
0
@Barwindg pięknie dziękuję :D czyli klasyczek
1
Szkraby, gdzie MLS oglądacie? Wstałbym dziś dla Leo.. :) macie sprawdzone strony?
1
Wozniacki dziś wraca po 3 latach bez gry, a wygląda jakby nigdy nie miała przerwy :) dla mnie top3 odkąd oglądam tenis kobiecy
0
Ludziska..macie jakieś sposoby jak doczyscic białe buty? Mam adasie.. taki materiał niby szmaciany..I strasznie ciężko je doczyscic.
Macie jakieś sposoby, poza normalnym praniem i owijaniem w ręcznik?