0

@FcPortoFan1999 postawiłem dziś na nią, krew mnie zalewa jak patrze co ona gra.

0

@FcPortoFan1999 ona gra jak sierota. 1 serwis albo siatka, albo nie trafia w karo.. a 2 wystawia piłki Zheng na kończenie..przecież to jest jakiś tragizm. Jak ona chce kiedyś cokolwiek wygrać jak gra takie bagno..3x się połamała w 1 secie xD

0

@FcPortoFan1999 ona gra kryminał, płakać się chce jak człowiek ogląda taki poziom zawodniczki top 5 xD

1

Jabeur to może jak schudnie to zacznie lepiej grać. Co ona w tym meczu wyprawia to jest kryminał

1

@VbamboeB dokładnie to samo chciałem napisać.. :)

1

@talizmo przecież Nole jest tylko rok młodszy od Nadala. Federer w swoim prime to najlepszy zawodnik jakiego oglądałem, ale całościowo to Novak jest po prostu najlepszy..nie ma słabych punktów.

2

Novak wczoraj od stanu 0:2 zagrał genialny tenis :)
Nie wiem jakim trzeba być ignorantem żeby nie uznawać go jako najlepszego w historii. 36 lat.. a gość nadal jest najlepszy.
Rocznik 87 w sporcie to jednak jest udany..Messi, Nole.. :)

0

@takisobiektos jakoś Isnerowi nie przeszkadza :) Monfils ostatnio też walił as za asem

0

@Wossi61FCB no to szkoda Kuby :(

5

Fanta zero to złoto! :) nie czuć różnicy pomiędzy zwykła a wersja bez cukru. Polecam bardzo

0

@Encore z trawa bym się tak nie zapędzal

0

Panowie.. czy trzeba się uczyć do 26 roku życia żeby mieć ulgę podatkowa? Jak to wygląda?

0

@barcelonaLM ale Rune dzis pojechał .. tragicznie :) Ruud sie meczyl, Bublik to wiadomka.. a WTA to nie mówię, bo tam to sie dopiero dzis popisaly :)

0

tragicznie gra topka dzisiaj na US Open.. mam nadzieje ze Franek poradzi sobie ze Svajda :) potem czekam na wygrana Augera.. chciałbym zeby w koncu odzyskał formę.

2

@tbas błagam, nie pisz głupot :] chłop jest najlepszy w historii tej dyscypliny. Grał z gościem 16 lat młodszym.. dla mnie szacun

3

GOAT! mental wywalony poza skale. Fenomenalny mecz, brawo Nole!

0

@mekston raczej Nole trochę pokpil sprawe

0

@tbas ja jakoś za nim nie przepadam :) san nie wiem dlaczego :)

0

@gumaz nie ma takiej możliwości :)

0

@takisobiektos no masakra z Felixem.. ja nie wiem co się z nim dzieje w tym sezonie, przykro patrzeć.

1

@Chucky wątpię :) tak samo jak pepsi 20 lat temu smakowała inaczej niż teraz.

1

@MesQueUnClub_87 brzmi jak idealny plan. Zastanawiam się nad kupnem plejki :) dużo płaciłeś? Widziałem wersję z napędem za 2300 i chyba spoko cena :)

0

@FcPortoFan1999 o kurcze, jaka branża? o 13 juz po pracy? Lux :)

0

@FcPortoFan1999 praca na 8, czy coś innego? :)

0

Jakie plany na ten piekielny dzień? :)

0

@tristan87 również mógłbym prosić? :)

0

@Barwindg pięknie dziękuję :D czyli klasyczek

1

Szkraby, gdzie MLS oglądacie? Wstałbym dziś dla Leo.. :) macie sprawdzone strony?

1

Wozniacki dziś wraca po 3 latach bez gry, a wygląda jakby nigdy nie miała przerwy :) dla mnie top3 odkąd oglądam tenis kobiecy

0

Ludziska..macie jakieś sposoby jak doczyscic białe buty? Mam adasie.. taki materiał niby szmaciany..I strasznie ciężko je doczyscic.

Macie jakieś sposoby, poza normalnym praniem i owijaniem w ręcznik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?