ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 no Florentino porównać do Bartka czy Laporty.. no to jest lekka przepaść
0
Dwie rzeczy których możemy zazdrościć białym, to względny spokój wokół klubu w ostatnich latach i Florentino Pereza.
0
@mekston oj tak, szukam gdzieś ceremonii wręczenia po polsku :)
3
Obejrzałem sobie skrot finału MŚ z poprzedniego roku...ciary! :)
Jak dobrze ze udało się Messiemu zdobyć to mistrzostwo, w pięknym stylu :)
Szok że minęło prawie pół roku..
0
przecież oni grają jakby wygrywali ten mecz z 3:0.. nie ma żadnego ruchu, wszystko na stojąco.. a nasze wyjścia do kontr to jedno wielkie XD
1
umilają nam chłopaki niedziele swoją grą, nie ma co..
11
gdzie my z taka grą nadajemy sie do LM w przyszłym sezonie, dramat.
0
@FcPortoFan1999 raczej Andrzej sam się wyjaśnił :D
0
Jak ktoś chce zająć czas do meczu, to polecam finał Monte Carlo :)
fajny meczyk Rubleva z Rune.
0
@takisobiektos Hubert to moze Sinnerowi podeszwy lizać :D zupełnie inny poziom.
1
W meczu PSG z Lens.. wygrana Paryża czy obie strzela? Podobne kursiki :) Lens wyjdzie pewnie na 110%, Paryż też wie ze to prawdopodobnie mecz o mistrzostwo.
0
Tam nie było faulu w polu karnym? :)
1
Milan dawać druga
0
Milan, ukochany klub od czasu Kaki :] niech awansują, a najlepiej wygrają LM :)
0
Mam nadzieję że dziś Milan wygrywa :D
0
ale byłby sztos, jakby Chelsea jakims cudem ograła Real..
1
Kupował ktoś coś ze sklepu ozonee? Nie mylić z rumunskim zespołem :D
Pojawia mi się to FB, jeżeli ktoś kupował, proszę o opinie :)
1
Dlaczego ten zasrany polsat na LM.. komentatorzy na canal + dodawali zawsze dodatkowych emocji :)
0
Niech Messi przychodzi jak najszybciej.. Pedri,Dembus, De Jong po kontuzjach i jedziemy.. :) bo oczy krwawią
0
@Herato ale brak zaangażowania jest widoczny
0
@Arkon Awantura brzmi ciekawie, chyba będzie dziś oglądane :)
0
@tadzik447 oglądałem :)
1
@GdefnyMU oj nie wiem, oni na Anfield dawno nie wygrali, śmierdzi remisem
0
Mordeczki, poleci ktoś jakiś fajny serial na netflix? :)
Trochę tego już obejrzałem, a może akurat ktoś coś poleci ciekawego :)
1
@Kitek1640 gowno prawda, znowu się osmieszamy
5
Odbieram ten mecz jako naplucie kibicom w twarz :) przykre.
1
to co Barca dzisiaj zagrała, to jest naplucie kibicowi w twarz, ha tfu za coś takiego.
5
czemu ten klub od X lat musi w najważniejszych momentach sie zesrać metr przed kiblem? ilez można..
0
co w tym meczu sie stało, matko.. gramy jak piz**...
1
4 piwka na meczycho może starcza.. pierwsze minuty, już mega dużo emocji