1

@Kgorecki2500 no Florentino porównać do Bartka czy Laporty.. no to jest lekka przepaść

0

Dwie rzeczy których możemy zazdrościć białym, to względny spokój wokół klubu w ostatnich latach i Florentino Pereza.

0

@mekston oj tak, szukam gdzieś ceremonii wręczenia po polsku :)

3

Obejrzałem sobie skrot finału MŚ z poprzedniego roku...ciary! :)

Jak dobrze ze udało się Messiemu zdobyć to mistrzostwo, w pięknym stylu :)

Szok że minęło prawie pół roku..

0

przecież oni grają jakby wygrywali ten mecz z 3:0.. nie ma żadnego ruchu, wszystko na stojąco.. a nasze wyjścia do kontr to jedno wielkie XD

1

umilają nam chłopaki niedziele swoją grą, nie ma co..

11

gdzie my z taka grą nadajemy sie do LM w przyszłym sezonie, dramat.

0

@FcPortoFan1999 raczej Andrzej sam się wyjaśnił :D

0

Jak ktoś chce zająć czas do meczu, to polecam finał Monte Carlo :)
fajny meczyk Rubleva z Rune.

0

@takisobiektos Hubert to moze Sinnerowi podeszwy lizać :D zupełnie inny poziom.

1

W meczu PSG z Lens.. wygrana Paryża czy obie strzela? Podobne kursiki :) Lens wyjdzie pewnie na 110%, Paryż też wie ze to prawdopodobnie mecz o mistrzostwo.

0

Tam nie było faulu w polu karnym? :)

1

Milan dawać druga

0

Milan, ukochany klub od czasu Kaki :] niech awansują, a najlepiej wygrają LM :)

0

Mam nadzieję że dziś Milan wygrywa :D

0

ale byłby sztos, jakby Chelsea jakims cudem ograła Real..

1

Kupował ktoś coś ze sklepu ozonee? Nie mylić z rumunskim zespołem :D
Pojawia mi się to FB, jeżeli ktoś kupował, proszę o opinie :)

1

Dlaczego ten zasrany polsat na LM.. komentatorzy na canal + dodawali zawsze dodatkowych emocji :)

0

Niech Messi przychodzi jak najszybciej.. Pedri,Dembus, De Jong po kontuzjach i jedziemy.. :) bo oczy krwawią

0

@Herato ale brak zaangażowania jest widoczny

0

@Arkon Awantura brzmi ciekawie, chyba będzie dziś oglądane :)

0

@tadzik447 oglądałem :)

1

@GdefnyMU oj nie wiem, oni na Anfield dawno nie wygrali, śmierdzi remisem

0

Mordeczki, poleci ktoś jakiś fajny serial na netflix? :)
Trochę tego już obejrzałem, a może akurat ktoś coś poleci ciekawego :)

1

@Kitek1640 gowno prawda, znowu się osmieszamy

5

Odbieram ten mecz jako naplucie kibicom w twarz :) przykre.

1

to co Barca dzisiaj zagrała, to jest naplucie kibicowi w twarz, ha tfu za coś takiego.

5

czemu ten klub od X lat musi w najważniejszych momentach sie zesrać metr przed kiblem? ilez można..

0

co w tym meczu sie stało, matko.. gramy jak piz**...

1

4 piwka na meczycho może starcza.. pierwsze minuty, już mega dużo emocji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?