ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sakkari - Pliskova
Krejcikova - Sabalenka
Jak te mecze stawiacie? Maryska ogarnie?
Krejcik znowu wygra z Sabalenka? :)
Rano mecz Paula z FAA, mega ciekawy :)
5
Coś z Lewusem się porobiło. Oby wrócił do dobrej dyspozycji.
0
Co może być przyczyną braku dźwięku w monitorze gamingowym Benq? Jak podłączam słuchawki, przez nie wszystko jest Oki.
W ustawieniach wszystko dobrze.
3
Ilość przekrętów w tenisie jest niebywała.
Co to odwaliła ta ściera Wolf przed chwilą to brakuje mi słów. Odechciewa się oglądać.
Zepsuł mi kupon na 1600 zł, zamykał.. bez możliwości casha :)
2
Odnoszę wrazenie, że piłkarze PSG są uposledzeni :D
1
Ale PSG ma tartak w pomocy. Hakimi też z przodu wygląda jak ogór
1
Ale tutaj to chyba byl faul :)
5
@AFA90 o Panie :D zimnych parowek nie cierpię :D
1
Parówki Berlinki TOP.
Sklad nie :(
0
@Chaoss u mnie śmiga idealnie :)
0
Wiadomo kiedy losowanie Indian Wells? :)
0
No to jaja :) ewidentny karny, nie ma co sie oszukiwać.
Gramy taki szajs, ze ciężko sie na to patrzy.
0
Kessie powinien uderzać
2
Co ten Arsenal dziś do uja wyprawia.
0
Myślicie ze Atletico dziś wygra z Sevilla? :)
1
@YeastMoss czemu smuci? Na jego pozycji jest Kvara :( nikt Lorenzo chyba nie kazał odchodzić
1
@BulaKG właśnie ja 26 w tym roku kończę, pewnie też dostanę całe 0..
0
@Encore ogólnie Rafa będzie już miał coraz trudniej :)
Pewnie RG mu jako tako pójdzie, ale potem będzie ciężko.
BTW.. Djoko dziś pojedzie z Mietkiem? Zamyka mi piękny kuponik
0
Dostaliście w tym roku jakiś zwrot z PITU? ;)
5
Naszym najlepszym transferem jest pozostanie De Jonga w klubie. PAN PIŁKARZ.
0
@FioletoweOczy a co tu źle Kessie zrobił?
0
@pt9 bez przesady xd
1
Będzie gol, nie było spalonego
0
Hurkacz jak dziecko we mgle. Djokovic go rzuca po korcie okropnie :)
0
@Walker na większej imprezie pewnie skończyłoby sie 3:0 dla Nole, ale to prawda.. fajnie dzisiaj Machac gra :) ale tez jest na fali, po kilku zdobytych punktach z rzędu :)
0
@TR3YWAY biały, szmaciany materiał :)
0
Znacie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby wyczyścić buty zamszowe? białe buty to katorga, nie mogę ich niczym wyczyścić.. może znacie jakieś dobre sposoby?
5
@Zbyszard tak! Kochaaaam ;) zawsze przegryzam świeża bułka :)
40
Cieszmy się Messim póki jest, niedługo może go na boisku zabraknąć :) Vamos Leo!
6
Laporta miche cieszy, coś dziabnal chyba :D