ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie myślę..czy Rapha to strata dla Brazylii? On zbyt wiele tej kadrze nie daje szczerze mówiąc, on jest chyba stworzony do Barcy, gdzie pobiega, zaklada pressing..u Brazoli taki Vinicius jest bardziej decydujacy, mimo ze jest *****
0
@dmcteam mnie to od 20 lat irytuje komentarz Iwanskiego.
0
@Gaucho wichniarek mimo ze czasem cos palnie to spoko gość,udało mi sie go poznać osobiście :) ma odpaly jak wszyscy eksperci, ale ogólnie nie jest zły xD
0
@Katalończyk 99 wiadomo, ale jak gol nie uznany + tych sytuacji jak na lekarstwo
3
Mam gola Szwedów na kuponie + wygrana Holandii..co może pójść nie tak xD
0
Czy Szwedzi sa w stanie dzis strzelić bramkę? Oby..zbyt jednostronny ten mecz
0
Co ta Sabalenka wyczynia z ta słabizna Bartunkova to glowa mała xD
3
@escarabajo dzieki Panowie, bedzie na weekend :)
1
Gol Bośni zamyka mi tasiemke na 890zl.. smuteczek
1
@joloskyy przecież katarski byl cudowny pod względem jakości piłkarskiej
3
Przecież tego czegoś nie da się oglądać.. Bośnia zero z przodu, Szwajcaria bez pomysłu..
0
Jak ta Bośnia wygrała z Włochami...
2
Ten Ndoye to chyba dla Bosni dzis gra xD
4
RPA to mogłoby juz zakończyć mundial, dno i metr mułu
0
@Toretto a jak ktos ma cos do zrobienia na zewnątrz? W weekend okej, piwko, woda..ale w tygodniu jezeli ktoś ma prace poza budynkiem? XD
2
@MessiForeverTheBest moja kobieta uwielbia taka pogodę..a ja mam problem jak temp jest.powyzej 25 stopnii..
0
Myślicie ze Chorwacja cos strzeli?
1
@RoberDzik juz niewiele Messiego nam zostało..więc trzeba korzystać
1
@Roobo o tym samym pomyślałem xD
2
Niesamowite, ze mecze Messiego nadal wzbudzają we mnie tyle emocji. Niech mu sie wiedzie
6
Oni sie powinni wstydzić takiej gry, co za ściek..
1
Ten mecz to są takie żygowiny ze głowa mała xD co ta Hiszpania gra..jakas kpina
0
@FcPortoFan1999 wyglądał jakby byl okropnie zmęczony
0
Ładnie Majchrzak sie zesral przy 40:15. Juz powinno byc po meczu, a teraz to on juz ledwo zipie
0
Gol Brazylii zamyka kuponik, mogłoby cos pokazać.. mimo ze Maroko gra genialnie, świetnie sie na to patrzy
0
@Cobra303 no zasługują, tylko co z tego jak skuteczności nie ma
1
Obie strzela w Kanadzie mi zamyka kupon.. a oni w ataku dostaja paraliżu jakiegoś, jak tu sie człowiek ma nie irytować
3
Kanada to okropne fajtłapy. Jak oni to nadal przegrywają xd
0
Przecież RPA sie nawet nie stara grac do przodu. Oni 5 podan nie potrafia wymienic
2
@misterio ta.. i Arturka w bramce , co to byl za kocur