0

@Encore no a co ludzie najbardziej zapamiętają? właśnie mistrzostwa. Mecz z Australią uratował w ostatniej minucie, świetny z Chorwacją, kapitalne karne z Holandią, no a finał..to już sobie możesz sam odpowiedzieć :)

4

@Encore ale uratował mistrzostwo świata :) kij z tym Kurtuła. Emi boss :)

0

@TheNekro94 wiem, dzisiaj fifa the best :) ale nie mówie o dzisiejszym dniu :)

0

ależ to będzie piękny widok, Messi z kolejną złotą piłką :)

0

@barcelonaLM ehh, co poradzić :) Djoko jest najlepszy, to sie zlatują :)

2

Może Messi swoją grą osłodzi niedzielę :)

1

Znacie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby wyczyścić buty zamszowe? białe buty to katorga, nie mogę ich niczym wyczyścić.. może znacie jakieś dobre sposoby?

2

Omielaczuk to niech już karierę kończy :) ostatnie walki to go sędziowie jakoś przepychali, ale teraz już się nie dało

5

fajny moment dla tego chłopaka

4

Nie przesadzajcie.. ewidentne czerwo, niestety

0

@KacperVEB bo zbiera pkty jeżdżąc po wszystkich turniejach. Nikt mi nie powie ze jest lepszy chociażby od Bereta, który jest poza 10.

0

@wasacz włączyłem na 3 seta teraz z Ymerem, blazenada :D gość nie potrafi zrobić wymiany, wszystko wali w siatke. Serwis go ratuje

0

Oglądanie meczów Hurkacza to masochizm..

2

brakuje nam Pedriego, Gaviego, Dembele.. powiedzmy sobie szczerze..to są okropne osłabienia, dobrze sie trzymamy w tym meczu mimo wszystko

1

Pan Balde jest dziś kozak

1

Busi mi dziś imponuje.

0

@DanielVeB ja na laptopie oglądam, śmiga pieknie

0

Busi dziś profesor na razie :)

3

@DonCarletto ciężko stwierdzić. Barty była zawodniczka kompletna, myślę że Iga miałaby bardzo ciężko.

2

Ansu dziś jest takim gniotem..masakra.. ciekawe czy kiedykolwiek wróci do formy sprzed kontuzji

2

ludziska..wcisnie coś ten Union? mam ich na kuponie, który pięknie idzie.. do tego walczą o fotel lidera i grają z ostatnim Schalke.. co tu może pójść nie tak?

0

postawiłem na Freiburg na wyjezdzie z Bochum..i to co oni graja, to jest jakaś parodia. Brak celnmych podań, same straty, jak oni są tak wysoko w tabeli? :)

0

Iga, wygraj.. ale chociaż 2:1 :) mam seta Collins po kursie 2, zamyka kupon na 1250zł :)

0

@Medium niby czemu nie? Spójrz na wynik 2 lata temu na Allianz :)

25

Jeżeli w rewanżu cala 3 z przodu będzie w optymalnej dyspozycji, w pomocy od początku zagra Vitinha to sprawa awansu jest otwarta ;)

7

@John_Doe bramkę zawalił :)

3

PSG nie ma pomocy. Soler, Danilo? Xd

3

Oprócz Marco, to w PSG tartak w pomocy :D pewnie Messi zejdzie niżej po wejściu Mbappe

0

Veratti to moje marzenie w środku pola Barcelony od mniej więcej 8 lat. :)

1

Pavard chyba powinna być druga żółta :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?