ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore no a co ludzie najbardziej zapamiętają? właśnie mistrzostwa. Mecz z Australią uratował w ostatniej minucie, świetny z Chorwacją, kapitalne karne z Holandią, no a finał..to już sobie możesz sam odpowiedzieć :)
4
@Encore ale uratował mistrzostwo świata :) kij z tym Kurtuła. Emi boss :)
0
@TheNekro94 wiem, dzisiaj fifa the best :) ale nie mówie o dzisiejszym dniu :)
0
ależ to będzie piękny widok, Messi z kolejną złotą piłką :)
0
@barcelonaLM ehh, co poradzić :) Djoko jest najlepszy, to sie zlatują :)
2
Może Messi swoją grą osłodzi niedzielę :)
1
Znacie jakieś sprawdzone sposoby na to żeby wyczyścić buty zamszowe? białe buty to katorga, nie mogę ich niczym wyczyścić.. może znacie jakieś dobre sposoby?
2
Omielaczuk to niech już karierę kończy :) ostatnie walki to go sędziowie jakoś przepychali, ale teraz już się nie dało
5
fajny moment dla tego chłopaka
4
Nie przesadzajcie.. ewidentne czerwo, niestety
0
@KacperVEB bo zbiera pkty jeżdżąc po wszystkich turniejach. Nikt mi nie powie ze jest lepszy chociażby od Bereta, który jest poza 10.
0
@wasacz włączyłem na 3 seta teraz z Ymerem, blazenada :D gość nie potrafi zrobić wymiany, wszystko wali w siatke. Serwis go ratuje
0
Oglądanie meczów Hurkacza to masochizm..
2
brakuje nam Pedriego, Gaviego, Dembele.. powiedzmy sobie szczerze..to są okropne osłabienia, dobrze sie trzymamy w tym meczu mimo wszystko
1
Pan Balde jest dziś kozak
1
Busi mi dziś imponuje.
0
@DanielVeB ja na laptopie oglądam, śmiga pieknie
0
Busi dziś profesor na razie :)
3
@DonCarletto ciężko stwierdzić. Barty była zawodniczka kompletna, myślę że Iga miałaby bardzo ciężko.
2
Ansu dziś jest takim gniotem..masakra.. ciekawe czy kiedykolwiek wróci do formy sprzed kontuzji
2
ludziska..wcisnie coś ten Union? mam ich na kuponie, który pięknie idzie.. do tego walczą o fotel lidera i grają z ostatnim Schalke.. co tu może pójść nie tak?
0
postawiłem na Freiburg na wyjezdzie z Bochum..i to co oni graja, to jest jakaś parodia. Brak celnmych podań, same straty, jak oni są tak wysoko w tabeli? :)
0
Iga, wygraj.. ale chociaż 2:1 :) mam seta Collins po kursie 2, zamyka kupon na 1250zł :)
0
@Medium niby czemu nie? Spójrz na wynik 2 lata temu na Allianz :)
25
Jeżeli w rewanżu cala 3 z przodu będzie w optymalnej dyspozycji, w pomocy od początku zagra Vitinha to sprawa awansu jest otwarta ;)
7
@John_Doe bramkę zawalił :)
3
PSG nie ma pomocy. Soler, Danilo? Xd
3
Oprócz Marco, to w PSG tartak w pomocy :D pewnie Messi zejdzie niżej po wejściu Mbappe
0
Veratti to moje marzenie w środku pola Barcelony od mniej więcej 8 lat. :)
1
Pavard chyba powinna być druga żółta :)