ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gundogan to idealny środkowy pomocnik :)
0
Rudy zagrał bajkę przy 1 golu, wystarczy :)
0
Gundogan to Pan piłkarz :)
1
Pięknie Walker zgasił Viniciusa..w końcu ktoś równie szybki :)
8
@Comentateiro przecież Gundo jest fantastycznym pomocnikiem. Kocham ocenianie zawodnika po słabszym występie.
0
Bernardo dziś tragiczny :) kompletnie nie jego mecz
1
Płaczcie dalej, płaczcie dalej. Piękny wynik dla City przed rewanżem
0
Dobry ten Vinicius, zyebany.. ale dobry
0
@Trojanek23 no a od czego jest napastnik? Chłop jest jak dąb, nie będzie kiwał jak Mbappe czy Messi
1
@Trojanek23 ale wy pieprzycie głupoty. Chlop wali gola za golem, a wy takie pierdoly gadacie
0
Spokojnie to City odrobi :)
0
@A4ron superbet daje jakieś bonusy % przy ilości zdarzeń na kuponie :) świetny buk
0
@Katalonbar 3x btts i człowiek zarobiony :)
1
@Esteban_ Milan jako naczelny klaun jest w półfinale LM :)
0
@revolution33 na dwie
0
Dlaczego Payet w każdym meczu OM siedzi na lawce..jeżeli wchodzi na boisko to na końcówki..
Jakiś konflikt z trenerem?
7
De Bruyne to najlepszy pomocnik na świecie... jakie to jest monstrum.. on kazde podanie ma tak wypieszczone, ze to niepojęte..
1
@AmigoBlancos 1,65
0
Sos pieprzowy w Mega Pockecie w KFC jest przepyszny :D
0
Ja coś czuję 1:1 w naszym meczu :)
1
@MesQueUnClub96 myślę że 3 sety, zależy czy Sabalence będzie serwis siedział
0
Też jakoś zbytnio nie przepadacie za Świątek? jakoś nie mogę się do niej przekonać.
1
@KacperVEB na szlemie nie miałby z nim żadnego problemu :)
0
@LionelM95 byle nie jedno :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 głupoty piszesz :D
1
My z tym United odpadliśmy.. masakra jakaś..
0
@JimMorrisonFCB Nole bierze wszystkie szlemy w tym roku :)
0
@gacper kapitalny zawodnik :)
0
@FcPortoFan1999 tamten Milan był cudowny
3
Oby Milan to utrzymał :) jazda!