5

Gundogan to idealny środkowy pomocnik :)

0

Rudy zagrał bajkę przy 1 golu, wystarczy :)

0

Gundogan to Pan piłkarz :)

1

Pięknie Walker zgasił Viniciusa..w końcu ktoś równie szybki :)

8

@Comentateiro przecież Gundo jest fantastycznym pomocnikiem. Kocham ocenianie zawodnika po słabszym występie.

0

Bernardo dziś tragiczny :) kompletnie nie jego mecz

1

Płaczcie dalej, płaczcie dalej. Piękny wynik dla City przed rewanżem

0

Dobry ten Vinicius, zyebany.. ale dobry

0

@Trojanek23 no a od czego jest napastnik? Chłop jest jak dąb, nie będzie kiwał jak Mbappe czy Messi

1

@Trojanek23 ale wy pieprzycie głupoty. Chlop wali gola za golem, a wy takie pierdoly gadacie

0

Spokojnie to City odrobi :)

0

@A4ron superbet daje jakieś bonusy % przy ilości zdarzeń na kuponie :) świetny buk

0

@Katalonbar 3x btts i człowiek zarobiony :)

1

@Esteban_ Milan jako naczelny klaun jest w półfinale LM :)

0

@revolution33 na dwie

0

Dlaczego Payet w każdym meczu OM siedzi na lawce..jeżeli wchodzi na boisko to na końcówki..
Jakiś konflikt z trenerem?

7

De Bruyne to najlepszy pomocnik na świecie... jakie to jest monstrum.. on kazde podanie ma tak wypieszczone, ze to niepojęte..

1

0

Sos pieprzowy w Mega Pockecie w KFC jest przepyszny :D

0

Ja coś czuję 1:1 w naszym meczu :)

1

@MesQueUnClub96 myślę że 3 sety, zależy czy Sabalence będzie serwis siedział

0

Też jakoś zbytnio nie przepadacie za Świątek? jakoś nie mogę się do niej przekonać.

1

@KacperVEB na szlemie nie miałby z nim żadnego problemu :)

0

@LionelM95 byle nie jedno :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 głupoty piszesz :D

1

My z tym United odpadliśmy.. masakra jakaś..

0

@JimMorrisonFCB Nole bierze wszystkie szlemy w tym roku :)

0

@gacper kapitalny zawodnik :)

0

@FcPortoFan1999 tamten Milan był cudowny

3

Oby Milan to utrzymał :) jazda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?