ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Djokovic to najlepszy sportowiec pod względem mentalu :) opinie?
0
@MesQueUnClub96 slice to oczywiście że Roger :) obecnie Dimitrov jest w tym najlepszy, przepięknie to robi :)
0
@matirix20 słabo, zacina
0
@zmiter912576 miałem zablokowany cash, niestety.
0
@Blantozaur to nie byl tasiemiec.. miałem 6 zdarzeń na kuponie.. łączony tenis z piłką. Zamykał btts Romy i Osasuny..
0
@FcPortoFan1999 żałosne sędziowanie w żałosnej lidze. Straszne to jest..
3
Sędziowanie w Hiszpanii to największe gónwo jakie istnieje.. jak można było nie uznać bramki Osasuny? No jak?! zamykała mi kupon na 6,5 tysiaca z 50zl.. jak mówi nawz selekcjoner.. pozostało tylko yebnac whisky..
0
Fanta zero to najlepszy napój ze słodzikiem. Cola się umywa :)
0
Gol Bragi zamyka mi kupon.. oglada ktoś? Maja szanse coś strzelić? Bo nie wiem czy brać cashout, a nie mam jak oglądać meczu.
2
Ale Kubo gra dziś pięknie w piłkę.. wow
3
Fajny gest Nole z tą koszulka :)
0
@barcelonaLM Nadal raczej już nic wielkiego nie ugra.. :)
0
@FcPortoFan1999 uważasz że 2 set był bez historii? :)
2
@FcPortoFan1999 wczorajszy mecz kobiecy Ci się podobal? Przecież to był mecz błędów Sabalenki
0
@barcelonaLM raczej dziś z Nole by przegrał :)
0
@MesQueUnClub96 teraz raczej też już nikt nie powinien
2
Oby GOAT to zamknął w 3 secie :)
0
@Kamilos84 bez witaminek w 2 secie też dal rade :)
2
@adi7adi8 tutaj to akurat nie miał jak wybić Meda..on sam się wybił w TB :)
0
@FcPortoFan1999 absolutnie. Młody robi to w każdym meczu notorycznie.
0
@FcPortoFan1999 a idź z nim.. :) nie cierpię go. Drze się po każdym punkcie, nawet błędach rywala. Dobrze że Novak go utemperowal
0
@Colon chyba był zdenerwowany tym wyciem Sheltona po każdym punkcie. Mnie też to irytuje od jakiegoś czasu.
0
@Barcasub przede wszystkim tak :)
0
@MessiForeverTheBest no zmienila, zmieniła :) pisze z przyzwyczajenia
0
Jak myślicie.. kupować teraz ps5, czy czekać aż wyjdzie nowa fifka? Zastanawia mnie czy nie będzie takiej promki ze wylape fifke + ps5 w zestawie w takiej samej cenie jak teraz sam PS :)
1
Oby GOAT zdobył w niedzielę tytuł po genialny starciu z Alcarazem :) chociaż chciałbym żeby Zverev znalazł się w finale, to może być o to ciężko :)
2
@FcPortoFan1999 błagam Cie..Chinka po prostu trafia w kort..a Jabeur proste piłki wali w siatke, aut.. jestem tak potwornie zły na to co ona dziś wyprawia.. to jest poziom dna a nie szlema
0
Za to co Jabeur dzisiaj pokazuje na korcie to nie powinna dostać pieniędzy, to jest niedorzeczne.
1
@FcPortoFan1999 Ons ma mentalność dziecka, żeby za chwilę płakać nie zaczęła
0
@FcPortoFan1999 chociaż trafiać serwisem, bo sama sobie nie pomaga.