ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 to Zelek, nie Ignacik :)
8
Niebywaly jest poziom WTA. Final.. 6:1, 6:0 :) nie mogę się doczekać męskich finalsow..tam będzie piękny poziom :)
1
@Majkel34 to zupełnie jak Djokovic u panow :)
0
Ogląda ktoś mecz Nicei z Rennes? Jest szansa na gola gości? Zamyka mi btts w tym meczu.. nie mam jak oglądać niestety :(
0
Nole znów króluje.. szkoda Dimy, ale Novak jest wielki
0
Dawaj Nole po wygrana :) Dima gra przepiękny tenis, ale liczę na wygrana GOATa :)
0
@FcPortoFan1999 3 set bierze Pan Dima :)
0
Panie Rublev, jazda z tym przebijakiem. Kupon zamykasz
2
Djokovic jest niebywały. W tym wieku.. robić coś takiego :) GOAT, cudowny GOAT.
0
Szybko Nole przełamał powrotnie. Jaki to jest kot.
0
@MesQueUnClub96 przecież dziś super wygląda.
1
@MesQueUnClub96 Rune w momentach krytycznych odpala serwis, ładuje aż miło
0
Iga to musi popracować nad serwisem, tak bardzo kuleje ze razi w oczy
0
Kto wygra turniej w Paryżu waszym zdaniem? Według mnie Djoko weźmie zarówno Paryż, jak i wygra Finalsy ;)
0
To co.. finały dziś dla Hurkacza i Mietka? Czy jednak Auger i Sinner?
2
@MesQueUnClub96 no zdecydowanie Aza :) nikt nie ma do niej podjazdu :D kiedyś jeszcze Maryśka tym irytowała ;)
0
@Szmulek myślę że on mie bral tej walki jakoś na poważnie :)
0
@Emhyr zapytałem w innym teraz :)
0
@Emhyr ehh, bo oficjalka mi nie działa, lipa..
0
@olejtm podbijam
0
@Emhyr byku , gdzie oglądasz?..
0
Działa wam gdzieś clout? Wszystkie transmisję wywaliło..w tym u mnie oficjalke :(
0
@tbas również proszę o link na priv :)
0
@etobzyk mi też..
0
Gundogan to nam z nieba spadł w tym sezonie.
4
Daria Zawialow to cudo polskiej sceny muzycznej..pamiętam ją jak nie była tak popularna jak obecnie..nadal trzyma fenomenalny poziom. Złoto :)
4
@MesQueUnClub96 mocne słowa
2
@Veysel został zgwałcony
0
Wielki Don Kasia bokser :) tfu na menela
1
@Sergio_Devils niech leży i nie wstaje. Wielki bokser xD zaraz będzie nokaut