1

@tribo no tak, bo u nas to za dużo magików xd

0

Zdążyło wam się mieć jakiś zwrot z PITU po ukończeniu 26 lat? :)

1

Badacie się, czy raczej nie sprawdzacie czy wam coś jest? :)

Ja mając 27 lat, pierwszy raz poszedłem na badania krwi i moczu, na szczęście wszystko git :)

Poszedłem bo ostatnio czułem się gorzej, cały czas osłabiony, senny :)

2

@SinMistico on broni od początku turnieju czy byl rezerwowym? Przecież Dania ma innego kocura na bramce

0

@agaFCB psycha siadzie :D

0

@mekston 6h więcej na korcie robi swoje :) ale łatwo nie odda, myślę że tu tb zdecyduje

0

@P33ck zeszłoroczny był identyczny :) nie chcieli Novaka w finale bo wiecznie wygrywał 3:0, to dzisiaj Mieciu robi to za niego

0

Mieciu mi zamyka kupon na 350zl , dobrze idzie :)

0

@Popitek12 CM Punk tragicznie wyglądał..zadyszka, połowę czasu w ringu spędził w narożniku opierając się.. przy mikrofonie jest kozak, ale w ringu niedomagq

2

@Sysia11 dlatego szkoda ze Novak tak zepsuł półfinał

0

Szkoda ze nie ma dziś Novaka.. ale dziś czuję że Danil weźmie final :)

0

Mietek strasznie agresywnie wyszedl na final, dobrze się to ogląda.

0

@Popitek12 chyba w tym roku już nie. Nie lubię Codasa, ale chyba już mu dadzą wygrać w tym roku, a Romek pójdzie do Holywood.

0

@zadafcb Big E jest gotowy, tylko czeka żeby go puścili..bo WWE jest bardzo ostrożne, tak jak to było z Danielem Bryanem. Szkoda ze go dziś nie było..tak samo jak Sheamusa..

0

@zadafcb wszyscy gotowi do powrotu :)

3

Tragiczny poziom gali. Publika okropna, walki poza kobiecym RR też.

1

Ależ powroty..Andrade i nikt więcej..xD
Gdzie Sheamus, Rey, Big E.. masakra

0

@Transu96 oczywiście że jest :) wszystko zależy czy idą w Reigns - Rock , czy Reigns - Rhodes.

Poza tym, The Rocka raczej w RR nie będzie

0

@Transu96 Cody Rhodes jest opcja.

0

@Popitek12 uwielbiam Romana, ale to że od 2 lat tytuł jest praktycznie nie do ruszenia jest straszne..

1

@Popitek12 Solo to w ogóle jest tak bezjajeczny że strasznie mi się go oglada. Jego postać nie idzie w żadna stronę.

Problemem jest to, że jeżeli chcą zrobić walkę Roman - Rock, to przecież logiczne jest że wybra Romek, więc kiedy on ma ten tytuł stracić? Za rok na WM?

0

Bardzo dziwne zakończenie..

0

@Popitek12 można :) Romanowi z The Rockiem pas na szali nie jest potrzebny, to starcie poza tytuł.
Reigns nie musi być przypięty, pin mógłby zjeść LA i nic by się nie stało.
Cody pewnie wygra RR i mamy podbudowę do Randy - Rhodes

0

To teraz The Viper wygrywa i na WM Roman z The Rockiem :)

1

@Transu96 przecież Punk dostał chyba największy pop w historii. Jeden z lepszych momentów w historii.

3

@zadafcb heeeey Bayleeyyy :)

1

@Transu96 nie no, Punk to akurat musiał wrocic w Chicago:)

0

Człowiek mial nadzieję że AJ, albo Sashe.. :(

1

Naprawdę to oglądacie? Dajcie spokój, po co sobie psuć wieczor.

4

Ziemniaki z jajkiem sadzonym na obiad.. pychota :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?