ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tribo no tak, bo u nas to za dużo magików xd
0
Zdążyło wam się mieć jakiś zwrot z PITU po ukończeniu 26 lat? :)
1
Badacie się, czy raczej nie sprawdzacie czy wam coś jest? :)
Ja mając 27 lat, pierwszy raz poszedłem na badania krwi i moczu, na szczęście wszystko git :)
Poszedłem bo ostatnio czułem się gorzej, cały czas osłabiony, senny :)
2
@SinMistico on broni od początku turnieju czy byl rezerwowym? Przecież Dania ma innego kocura na bramce
0
@agaFCB psycha siadzie :D
0
@mekston 6h więcej na korcie robi swoje :) ale łatwo nie odda, myślę że tu tb zdecyduje
0
@P33ck zeszłoroczny był identyczny :) nie chcieli Novaka w finale bo wiecznie wygrywał 3:0, to dzisiaj Mieciu robi to za niego
0
Mieciu mi zamyka kupon na 350zl , dobrze idzie :)
0
@Popitek12 CM Punk tragicznie wyglądał..zadyszka, połowę czasu w ringu spędził w narożniku opierając się.. przy mikrofonie jest kozak, ale w ringu niedomagq
2
@Sysia11 dlatego szkoda ze Novak tak zepsuł półfinał
0
Szkoda ze nie ma dziś Novaka.. ale dziś czuję że Danil weźmie final :)
0
Mietek strasznie agresywnie wyszedl na final, dobrze się to ogląda.
0
@Popitek12 chyba w tym roku już nie. Nie lubię Codasa, ale chyba już mu dadzą wygrać w tym roku, a Romek pójdzie do Holywood.
0
@zadafcb Big E jest gotowy, tylko czeka żeby go puścili..bo WWE jest bardzo ostrożne, tak jak to było z Danielem Bryanem. Szkoda ze go dziś nie było..tak samo jak Sheamusa..
0
@zadafcb wszyscy gotowi do powrotu :)
3
Tragiczny poziom gali. Publika okropna, walki poza kobiecym RR też.
1
Ależ powroty..Andrade i nikt więcej..xD
Gdzie Sheamus, Rey, Big E.. masakra
0
@Transu96 oczywiście że jest :) wszystko zależy czy idą w Reigns - Rock , czy Reigns - Rhodes.
Poza tym, The Rocka raczej w RR nie będzie
0
@Transu96 Cody Rhodes jest opcja.
0
@Popitek12 uwielbiam Romana, ale to że od 2 lat tytuł jest praktycznie nie do ruszenia jest straszne..
1
@Popitek12 Solo to w ogóle jest tak bezjajeczny że strasznie mi się go oglada. Jego postać nie idzie w żadna stronę.
Problemem jest to, że jeżeli chcą zrobić walkę Roman - Rock, to przecież logiczne jest że wybra Romek, więc kiedy on ma ten tytuł stracić? Za rok na WM?
0
Bardzo dziwne zakończenie..
0
@Popitek12 można :) Romanowi z The Rockiem pas na szali nie jest potrzebny, to starcie poza tytuł.
Reigns nie musi być przypięty, pin mógłby zjeść LA i nic by się nie stało.
Cody pewnie wygra RR i mamy podbudowę do Randy - Rhodes
0
To teraz The Viper wygrywa i na WM Roman z The Rockiem :)
1
@Transu96 przecież Punk dostał chyba największy pop w historii. Jeden z lepszych momentów w historii.
3
@zadafcb heeeey Bayleeyyy :)
1
@Transu96 nie no, Punk to akurat musiał wrocic w Chicago:)
0
Człowiek mial nadzieję że AJ, albo Sashe.. :(
1
Naprawdę to oglądacie? Dajcie spokój, po co sobie psuć wieczor.
4
Ziemniaki z jajkiem sadzonym na obiad.. pychota :)