ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mieliście kiedyś w życiu takie momenty gdzie nie mieliscie ochoty na nic? Problemy w pracy, w życiu prywatnym..:)
0
Ma ktoś z was żabkę? Opłaca się w to wchodzić? Myślimy z kumplem nad założeniem.
0
Mimo że jestem team Nole, to uwielbiam Rafe. Oby wygral dziś z Minotaurem, chciałoby się go oglądać jak najwięcej.
0
@Faro człapanie to jedyne co ma z Leo :D
0
Ale Rune robi rozjazd z Navone w 3 secie, różnica klas.
1
@MesQueUnClub96 zgadzam się że za bardzo poszedł w tenis siłowy, aczkolwiek nadal jest świetny i dobrze się go oglada. Byleby głowa mu działała w najważniejszych momentach.
1
Lubicie jagerka z red bullem? :) ja ostatnio bardzo polubiłem
0
@Who_you_mam jak u nich będzie Mapet z przodu to będziemy biedni
2
Oni są ponad nami, nie ma co się oszukiwać. Półfinał LM, mistrzostwo ligi..bez napastnika, w pewnym momencie z jednym zdrowym środkowym obrońcom.. co poradzić. Trzeba się pogodzić z tym jak to wygląda.
0
@fantom102 on jest kapitalny, ale jako zawodnik ofensywy, jak Marcelo
0
@Bartula Gundogan w tym sezonie to nasz najlepszy zawodnik
0
Real świetny dziś w obronie + Lunin broni całkiem nieźle. Wątpię że to wypuszcza
1
Od 2016 roku cały czas to samo bagno. Człowiek nawet nie jest już zaskoczony :)
2
Jakie plany na słoneczna niedzielę? Ruszacie gdzieś poza dom, czy siedzicie w czterech ścianach? :) ja osobiście za gorącem nie przepadam :)
0
@FcPortoFan1999 oby Dimka to wygrał.
0
Ludziska, ile teraz się daje do koperty na bierzmowanie? idę do dwóch kuzynów..mają w jednym czasie bo to kuzynostwo z jednego roku. Potem jakąś posiadówka w resteuracji.
4
@Szmulek dziś tak wyglądają. Ogólnie to genialnie poskładana drużyna
1
@LaLigaPD w końcu Antek :) bez niego jak bez ręki
2
Przypominajac sobie nasze popisy w rewanżach LM ciężko nie mieć dzisiaj powodu do nerwów. Oby było inaczej niż zwykle
1
@Encore jakoś dziwnie bez kontuzji po transferze :)
0
@Emhyr De Minaur niby w formie, ale zagrał tragicznie z Ofnerem. Według mnie Stefek wygra.
0
@KacperVEB no 3 meczowe piłki w 2 secie, straszne bagno
0
Po jakim czasie weryfikują PIT online? mam ładna kasę do zwrotu, od tygodnia jest status "Dokument został wysłany" :) termin zwrotu 09.04.24 ;] myślicie ze jest szansa na wcześniejszy zwrot?
0
@michal26 graja na mega duzej intensywnosci
7
Real coś wciśnie, Sevilla jest w jakims innym swiecie, graja tragicznie
1
Jesus Navas to też fenomen.. 20 lat w dorosłej piłce i cały czas w niezłej formie. Grająca legenda :) 39 lat na karku. .
0
Za ile Mamed i Adamek?
0
Po jakim czasie rozliczenia pitu dostaliście pieniążki na konto?:)
4
@kewin przecież to jest dno..2016 rok..8 lat temu xD
0
@Popitek12 po co takie głupoty pisać :)