2

Mieliście kiedyś w życiu takie momenty gdzie nie mieliscie ochoty na nic? Problemy w pracy, w życiu prywatnym..:)

0

Ma ktoś z was żabkę? Opłaca się w to wchodzić? Myślimy z kumplem nad założeniem.

0

Mimo że jestem team Nole, to uwielbiam Rafe. Oby wygral dziś z Minotaurem, chciałoby się go oglądać jak najwięcej.

0

@Faro człapanie to jedyne co ma z Leo :D

0

Ale Rune robi rozjazd z Navone w 3 secie, różnica klas.

1

@MesQueUnClub96 zgadzam się że za bardzo poszedł w tenis siłowy, aczkolwiek nadal jest świetny i dobrze się go oglada. Byleby głowa mu działała w najważniejszych momentach.

1

Lubicie jagerka z red bullem? :) ja ostatnio bardzo polubiłem

0

@Who_you_mam jak u nich będzie Mapet z przodu to będziemy biedni

2

Oni są ponad nami, nie ma co się oszukiwać. Półfinał LM, mistrzostwo ligi..bez napastnika, w pewnym momencie z jednym zdrowym środkowym obrońcom.. co poradzić. Trzeba się pogodzić z tym jak to wygląda.

0

@fantom102 on jest kapitalny, ale jako zawodnik ofensywy, jak Marcelo

0

@Bartula Gundogan w tym sezonie to nasz najlepszy zawodnik

0

Real świetny dziś w obronie + Lunin broni całkiem nieźle. Wątpię że to wypuszcza

1

Od 2016 roku cały czas to samo bagno. Człowiek nawet nie jest już zaskoczony :)

2

Jakie plany na słoneczna niedzielę? Ruszacie gdzieś poza dom, czy siedzicie w czterech ścianach? :) ja osobiście za gorącem nie przepadam :)

0

@FcPortoFan1999 oby Dimka to wygrał.

0

Ludziska, ile teraz się daje do koperty na bierzmowanie? idę do dwóch kuzynów..mają w jednym czasie bo to kuzynostwo z jednego roku. Potem jakąś posiadówka w resteuracji.

4

@Szmulek dziś tak wyglądają. Ogólnie to genialnie poskładana drużyna

1

@LaLigaPD w końcu Antek :) bez niego jak bez ręki

2

Przypominajac sobie nasze popisy w rewanżach LM ciężko nie mieć dzisiaj powodu do nerwów. Oby było inaczej niż zwykle

1

@Encore jakoś dziwnie bez kontuzji po transferze :)

0

@Emhyr De Minaur niby w formie, ale zagrał tragicznie z Ofnerem. Według mnie Stefek wygra.

0

@KacperVEB no 3 meczowe piłki w 2 secie, straszne bagno

0

Po jakim czasie weryfikują PIT online? mam ładna kasę do zwrotu, od tygodnia jest status "Dokument został wysłany" :) termin zwrotu 09.04.24 ;] myślicie ze jest szansa na wcześniejszy zwrot?

0

@michal26 graja na mega duzej intensywnosci

7

Real coś wciśnie, Sevilla jest w jakims innym swiecie, graja tragicznie

1

Jesus Navas to też fenomen.. 20 lat w dorosłej piłce i cały czas w niezłej formie. Grająca legenda :) 39 lat na karku. .

0

Za ile Mamed i Adamek?

0

Po jakim czasie rozliczenia pitu dostaliście pieniążki na konto?:)

4

@kewin przecież to jest dno..2016 rok..8 lat temu xD

0

@Popitek12 po co takie głupoty pisać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?