ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB czuję że Mieciu weźmie tego seta i zobaczymy piękny bój w piątym
0
A powiedzcie mi moi drodzy co to jest, to mityczne dna Barcelony? XD
0
@MesQueUnClub96 połamać się z 40:0 to trzeba mieć talent..Jezu..
0
Szkoda ze nie graja sesji wieczornej, zdecydowanie lepiej by się to oglądało :)
0
@Encore Rafa do igrzysk to się pewnie zdąży połamać z 5 razy
2
@MesQueUnClub96 wygra czy nie wygra.. to i tak jest goat. Fizyczny, mentalny.
0
@MesQueUnClub96 za takie proste błędy trzeba płacić :) tragicznie dziś wygląda, nie ma co ukrywać. Myślę że zaraz break i 7:5 Sinner
0
Ileż można robić takich błędów..siatka, aut, siatka, aut.. masakra Nole.
0
@A4ron ciężko powiedzieć. Okropnie dużo niewymuszonych błędów
0
Nie widziałem meczu w którym Djokovic popełniałby tyle błędów. Nie wygra już tego meczu, coś z nim dziś nie tak
0
@Encore przecież Sinner dziś nie gra nic specjalnego, Djokovic wszystko wyrzuca + nie trafia serwisem
0
Novak musi się ewidentnie rozegrać. Dużo niewymuszonych błędów :)
11
Od 8 lat jesteśmy pośmiewiskiem w Europie, teraz zaczynamy robić bagno na krajowym podwórku. Dokąd to wszystko zmierza?
Te śmiechy po odpadnieciu Realu z Atletico, odbijają się czkawką.
0
@TR3YWAY mialby tu przyjść i cofnąć się w rozwoju? :D
0
Śmiejmy się dalej z Realu że przegrali z Atleti :) my jesteśmy posmiewiskiem w Europie od 8 lat. To jest przykre.
0
Moglby Hubcio oddać Cazauxowi seta, mój kupon by tętnił życiem :)
1
Isco robi z naszej pomocy pośmiewisko
2
@takisobiektos no tak, w sumie smecze to coś z czym czasem ma problem.. haha
0
@MarioVeB! Przecież gdyby tam był ktoś lepszy niż Kaczka to mogłoby być różnie. Tyle bp co Karen zmarnował to wolało o pomstę :) średni mecz Sinnera, najgorszy na turnieju jaki zagrał
0
@MarioVeB! Ja wiem ze zawsze starasz się Nole umniejszać, ale Australia jest jego. Uwielbiam Sinnera, ale to jeszcze poziom niżej niż Novak.
0
@MarioVeB! Sinner Novaka nie przejdzie ;) nie zapominaj o tym :)
4
@FCB_dimiC Novak Djokovic. Najlepszy mental, najwięcej sukcesów, brak słabych punktów. Najbardziej kompletny zawodnik w historii.
Piszecie o kontuzjach Nadala.. Djoko na kilka turniejów nie został wpuszczony przez szczepienie, więc jedno AO więcej raczej by miał :)
Djoker to maszyna, praktycznie bez kontuzji.
0
Najbardziej jednostronny mecz tego turnieju poza Sabalenko z Tsurenko.
0
@Popitek12 Dima wygra ten mecz. Nie wierzę że portugalski placek mi Grzesiule wyrzuci.
0
Wiadomo o której mniej więcej jutro wyjdzie Djokovic z Mannarino? :)
0
@MesQueUnClub96 Oj z francuzem łatwo nie będzie. Ma formę życia, jeżeli młody się nie podpali to ciężka przeprawa.
0
@JimMorrisonFCB uwalił mi seta na 1800 xD pewnie trzeciego też Kołdra nie ugra.
0
Korda to ma mentalność dziecka z podstawówki.
0
Potrzebuje seta Kordy, a on przy 4:2 i serwisie odstawił cyrk i mamy co mamy.. Boże.
1
@Colon komentator mówił że ma naciag 10kg :)