0

@agaFCB czuję że Mieciu weźmie tego seta i zobaczymy piękny bój w piątym

0

A powiedzcie mi moi drodzy co to jest, to mityczne dna Barcelony? XD

0

@MesQueUnClub96 połamać się z 40:0 to trzeba mieć talent..Jezu..

0

Szkoda ze nie graja sesji wieczornej, zdecydowanie lepiej by się to oglądało :)

0

@Encore Rafa do igrzysk to się pewnie zdąży połamać z 5 razy

2

@MesQueUnClub96 wygra czy nie wygra.. to i tak jest goat. Fizyczny, mentalny.

0

@MesQueUnClub96 za takie proste błędy trzeba płacić :) tragicznie dziś wygląda, nie ma co ukrywać. Myślę że zaraz break i 7:5 Sinner

0

Ileż można robić takich błędów..siatka, aut, siatka, aut.. masakra Nole.

0

@A4ron ciężko powiedzieć. Okropnie dużo niewymuszonych błędów

0

Nie widziałem meczu w którym Djokovic popełniałby tyle błędów. Nie wygra już tego meczu, coś z nim dziś nie tak

0

@Encore przecież Sinner dziś nie gra nic specjalnego, Djokovic wszystko wyrzuca + nie trafia serwisem

0

Novak musi się ewidentnie rozegrać. Dużo niewymuszonych błędów :)

11

Od 8 lat jesteśmy pośmiewiskiem w Europie, teraz zaczynamy robić bagno na krajowym podwórku. Dokąd to wszystko zmierza?

Te śmiechy po odpadnieciu Realu z Atletico, odbijają się czkawką.

0

@TR3YWAY mialby tu przyjść i cofnąć się w rozwoju? :D

0

Śmiejmy się dalej z Realu że przegrali z Atleti :) my jesteśmy posmiewiskiem w Europie od 8 lat. To jest przykre.

0

Moglby Hubcio oddać Cazauxowi seta, mój kupon by tętnił życiem :)

1

Isco robi z naszej pomocy pośmiewisko

2

@takisobiektos no tak, w sumie smecze to coś z czym czasem ma problem.. haha

0

@MarioVeB! Przecież gdyby tam był ktoś lepszy niż Kaczka to mogłoby być różnie. Tyle bp co Karen zmarnował to wolało o pomstę :) średni mecz Sinnera, najgorszy na turnieju jaki zagrał

0

@MarioVeB! Ja wiem ze zawsze starasz się Nole umniejszać, ale Australia jest jego. Uwielbiam Sinnera, ale to jeszcze poziom niżej niż Novak.

0

@MarioVeB! Sinner Novaka nie przejdzie ;) nie zapominaj o tym :)

4

@FCB_dimiC Novak Djokovic. Najlepszy mental, najwięcej sukcesów, brak słabych punktów. Najbardziej kompletny zawodnik w historii.

Piszecie o kontuzjach Nadala.. Djoko na kilka turniejów nie został wpuszczony przez szczepienie, więc jedno AO więcej raczej by miał :)
Djoker to maszyna, praktycznie bez kontuzji.

0

Najbardziej jednostronny mecz tego turnieju poza Sabalenko z Tsurenko.

0

@Popitek12 Dima wygra ten mecz. Nie wierzę że portugalski placek mi Grzesiule wyrzuci.

0

Wiadomo o której mniej więcej jutro wyjdzie Djokovic z Mannarino? :)

0

@MesQueUnClub96 Oj z francuzem łatwo nie będzie. Ma formę życia, jeżeli młody się nie podpali to ciężka przeprawa.

0

@JimMorrisonFCB uwalił mi seta na 1800 xD pewnie trzeciego też Kołdra nie ugra.

0

Korda to ma mentalność dziecka z podstawówki.

0

Potrzebuje seta Kordy, a on przy 4:2 i serwisie odstawił cyrk i mamy co mamy.. Boże.

1

@Colon komentator mówił że ma naciag 10kg :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?