ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos nie zapominaj o Blinkovej :) wyrzuciła Rybke
1
@Colon on ma naciąg rakiety zupełnie inny niż wszyscy :) oby awansował, krzykacz do domu.
1
@Pedri16Future przecież my w takiej formie to będziemy się męczyć z każdym. Obojętne na kogo trafimy.
0
@tristan87 odrzucał propozycje bo chciał zostać w Romie. Potraktowali go niezbyt ładnie, więc niech idzie zarabiać ;)
1
@Popitek12 Nadal to jest poza gra:)
3
@MarioVeB! Gość wygral w tamtym sezonie ze wszystkimi, praktycznie wszystko co grał. Kiedy się ma zgłosić? :)
0
@kubix05 my to zostajemy w walce o top 4 xd
0
@gumaz a czemu go nie lubić? :)
2
@mekston Carlitos dziś wygląda dobrze :) w wymianach Sonego nie ma nic do powiedzenia.
0
Zamiast seta Sonego zagrałem jego jedno przełamanie..zamiast 2,70 to kurs 1,50.. a on szybciej złamie nogę niż Alcaraza
0
@626 to u mnie brakuje gola Osasuny, a to jest nierealne :)
0
@Domin7777 obejrzyj sobie byczku Władce Pierscieni :] na netflixie same szmiry
0
Ludziska, takie pytanko.. ;)
Jesteście bardziej ludźmi owartymi, lubicie wychodzić do znajomych, na imprezy.. czy raczej wolicie zacisze domowe i swoje towarzystwo? :)
0
@4drian0 wiadomo kiedy? Od razu kupuje :) gram w AO Tennis, ale chciałbym coś nowego.
0
Novak się rozkręca z meczu na mecz. Pewnie dopiero od następnego meczu będzie w optymalnej dyspozycji :)
0
@MESSIah16 ciekawe gdzie
0
@Popitek12 ale co odwala? Gra na tyle na ile może. Przecież to jest przepaść tenisowa między nimi
2
Brawo Madzia. Oby powtórka z Linetki z zeszłego roku
1
@mekston zgadza sie, w formie jest :) Djoko z Sinnerem to mój wymarzony półfinał :)
0
@mekston Sinner się po nim przejedzie. Nie lubię stylu Minotaura, słabiutko się go ogląda.
Pamiętam jak w zeszłym roku coś szczękał do Novaka w Australii, a przez 3 sety ugral 6 gemów
1
@Encore Dimitrov. O nim zapomniałeś :)
2
Sylwia Grzeszczak top 1 polskiej kobiecej sceny muzycznej.
Zgadzacie się z moja opinia? :)
0
Mordki , miał ktoś z was kiedyś zapalnie pluc? Po jakimś czasie wam przeszło? :) jutro mam wizyte u lekarza, ale 99% to zapalenie pluc. Kaszel + bol w klatce przy oddychaniu.
Zastanawiam się ile mnie to będzie trzymać.
0
Ten mecz nie zasługuje na komentarz. Real to 4 klasy lepsza drużyna
0
Jak dobrze ze chociaż tenis wyzwala w człowieku pozytywne emocje, po tym co wyprawia Barca od X czasu.
3
Real bez napastnika z nami jedzie jak z bura..
1
Nie da się tego oglądać. Wystarczy tego dziadostwa w tym sezonie. Mecze mają sprawiać przyjemność.. a nie to coś.
0
@Xxxbarca4ever normalny komentarz, już daj spokój
0
@FcPortoFan1999 myślę że final jest w zasięgu. Według mnie jest faworytka turnieju :)
1
@FcPortoFan1999 serwis siedział, backand siedział.. bardzo dobry mecz Aryny.