1

@takisobiektos nie zapominaj o Blinkovej :) wyrzuciła Rybke

1

@Colon on ma naciąg rakiety zupełnie inny niż wszyscy :) oby awansował, krzykacz do domu.

1

@Pedri16Future przecież my w takiej formie to będziemy się męczyć z każdym. Obojętne na kogo trafimy.

0

@tristan87 odrzucał propozycje bo chciał zostać w Romie. Potraktowali go niezbyt ładnie, więc niech idzie zarabiać ;)

1

@Popitek12 Nadal to jest poza gra:)

3

@MarioVeB! Gość wygral w tamtym sezonie ze wszystkimi, praktycznie wszystko co grał. Kiedy się ma zgłosić? :)

0

@kubix05 my to zostajemy w walce o top 4 xd

0

@gumaz a czemu go nie lubić? :)

2

@mekston Carlitos dziś wygląda dobrze :) w wymianach Sonego nie ma nic do powiedzenia.

0

Zamiast seta Sonego zagrałem jego jedno przełamanie..zamiast 2,70 to kurs 1,50.. a on szybciej złamie nogę niż Alcaraza

0

@626 to u mnie brakuje gola Osasuny, a to jest nierealne :)

0

@Domin7777 obejrzyj sobie byczku Władce Pierscieni :] na netflixie same szmiry

0

Ludziska, takie pytanko.. ;)
Jesteście bardziej ludźmi owartymi, lubicie wychodzić do znajomych, na imprezy.. czy raczej wolicie zacisze domowe i swoje towarzystwo? :)

0

@4drian0 wiadomo kiedy? Od razu kupuje :) gram w AO Tennis, ale chciałbym coś nowego.

0

Novak się rozkręca z meczu na mecz. Pewnie dopiero od następnego meczu będzie w optymalnej dyspozycji :)

0

@MESSIah16 ciekawe gdzie

0

@Popitek12 ale co odwala? Gra na tyle na ile może. Przecież to jest przepaść tenisowa między nimi

2

Brawo Madzia. Oby powtórka z Linetki z zeszłego roku

1

@mekston zgadza sie, w formie jest :) Djoko z Sinnerem to mój wymarzony półfinał :)

0

@mekston Sinner się po nim przejedzie. Nie lubię stylu Minotaura, słabiutko się go ogląda.

Pamiętam jak w zeszłym roku coś szczękał do Novaka w Australii, a przez 3 sety ugral 6 gemów

1

@Encore Dimitrov. O nim zapomniałeś :)

2

Sylwia Grzeszczak top 1 polskiej kobiecej sceny muzycznej.
Zgadzacie się z moja opinia? :)

0

Mordki , miał ktoś z was kiedyś zapalnie pluc? Po jakimś czasie wam przeszło? :) jutro mam wizyte u lekarza, ale 99% to zapalenie pluc. Kaszel + bol w klatce przy oddychaniu.
Zastanawiam się ile mnie to będzie trzymać.

0

Ten mecz nie zasługuje na komentarz. Real to 4 klasy lepsza drużyna

0

Jak dobrze ze chociaż tenis wyzwala w człowieku pozytywne emocje, po tym co wyprawia Barca od X czasu.

3

Real bez napastnika z nami jedzie jak z bura..

1

Nie da się tego oglądać. Wystarczy tego dziadostwa w tym sezonie. Mecze mają sprawiać przyjemność.. a nie to coś.

0

@Xxxbarca4ever normalny komentarz, już daj spokój

0

@FcPortoFan1999 myślę że final jest w zasięgu. Według mnie jest faworytka turnieju :)

1

@FcPortoFan1999 serwis siedział, backand siedział.. bardzo dobry mecz Aryny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?