ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nole po wygrana, nie ma innej opcji! :)
3
Nole skupiony to bestia. Oby wygrał.
3
@P33ck nie przesadzaj :]
0
@TheNekro94 Rune, Sinner :)
0
@FcPortoFan1999 on popełnia masę błędów..
1
@FcPortoFan1999 grali jeden, bardzo wyrównany mecz, gdzie Novak niedawno wracał po kontuzji :)
1
@partymaker ehh, o czym Ty piszesz :D jutro raczej gladkie 3:0 :) chociaż może Kaczka jakoś urwie set :)
0
Widzicie jakkolwiek szanse Svitoliny jutro z Sabalenka? według mnie może zaskoczyć :)
0
To pewnie Harry wyląduje w Madrycie :)
0
@Saviola88 tam to chyba szybkie 3:0.. :) Nole się po nim przejedzie
0
@takisobiektos Sony z Kaczka! :)
1
@Saviola88 Carlos jest mocny , ale również uważam że Muset może dzisiaj go wyrzucić :) na pewno szykuje się kapitalny mecz. Osobiście trzymam kciuki za makarona :)
1
Polecam dziś zagrać secik Musettiego w meczu z Alcarazem , kurs 1,80 :] dołożyć set Svitoliny.. I teraz Sonego na live :)
3
@partymaker RG się super oglada bo jest dużo wymian, trzeba liczyć na błędy i jest mało winnerow..właśnie ten turniej według mnie jest najbardziej wymagający.
Ja osobiście najbardziej lubię Wimbledon, cała ta otoczka mi się podoba, białe stroje i trawa robią robotę :]
1
@sintesox nie :)
0
@Zoker no ja płaciłem 1350 jakieś 3 miesiące temu :) masakra.. 3 wizyty
0
@FcPortoFan1999 ja uważam że Ons wygrywa French w tym roku :)
0
@mkord cos tam chyba musiała mieć, chyba że po prostu bała się porażki z Ryba :D
0
Kurs 25 na wygrana Jabeur na French Open.. wydaje się to realne? Jest świetna na mączce, a Iga chyba nie do końca wyleczyła uraz :)
8
@macio_944 z Tadziem na skrzydle, i Karolem na bramce :D Poldek Misiak na trybunach :D dream team :D
1
@Medium tego mi się nie chce komentować :D poziom wta to zart. Oglądałem dziś mecz Krejcikovej , która na mączce była świetna i oczy mnie bolały.. :D
4
To co zrobił Monfils w 5 secie, to coś niebywałego. Kocham tego tenisista! Showman!
2
@FcPortoFan1999 Thiem kocur, ale kontuzje go niestety zniszczyły :) mam nadzieje ze odrobi dziś straty, pograłem go live po kursie 6:)
17
Oglądam sobie kanal sportowy gdzie wybierają 100 najlepszych piłkarzy w historii.. to jak przyjemnie słucha się pana Strejlaua, to coś niesamowitego. W tym wieku, mieć taką pamięć.. czapki z głów :)
1
@MesQueUnClub_87 też chirurgicznie..jestem drugi dzień po, są ciężary :D
0
@gumaz prywatnie, chirurgiczne usuwanie :) 450zl za usunięcie + założenie szwów.
Jestem drugi dzień po usunięciu i jedynie przeciwbolowe mnie ratują jakikolwiek, bo ciężko funkcjonować
0
Też po usunięciu ósemki zdychaliscie pare dni? U mnie masakra..
0
Orientuje się ktoś bardziej na temat Revoluta?
Mam pytanko.. :)
1
Ten słaby De Bruyne dziś udział przy 2 golach :)
5
Gundogan to idealny środkowy pomocnik :)