0

@Bernard777 w tenis :)

1

@FcPortoFan1999 no Mietek ograł go już 5 razy :) patrzyłem na mecze Sinnera w tym turnieju, wygląda jam cyborg. Med miał problem z Kaczka, wcześniej z Eubanksem też jakoś mega nie wyglądał :) kusi mnie postawić na Włocha

0

Myślicie ze Sinner poradzi dziś sobie z Medem?

0

@derlysy1979 co zrobił? :)

11

@MesQueUnClub96 błagam.. gdzie ten Union do Bayernu. Według mnie bez szans

0

@Popitek12 raczej wygrają :) ja natomiast czekam na walkę Mysterios, liczę na wygrana Reya :) nie przepadam za Domem :D

1

@PatrychoO no masakra, też mnie to bawi :] Theory klepie, potem nagle lowblow i wygrana :D sędzia nagle żywy :D

0

Polecam dziś na kuponik wrzucić Sorane Cirstee :] gra życiówkęw tym turnieju :) gra półfinał z Kvitova, która też w Miami prezentuje się super, ale uważam że Sorana win.
Kursik 2,30 :)

0

@Destroyer_of_Worlds finał ME 2012, Jak dobrze pamiętam to byl tam chyba królem strzelców :)

7

@cris2706 mam 13 lat, beztroskie życie :) chciałbym, oj chciałbym..

2

Zgodzicie się z opinią, że Hurkacz w ogóle się nie rozwija?

Mam wrażenie że w żadnym aspekcie gry nie jest lepszy niż rok, dwa, trzy temu.. brakuje mu odwagi przy forehandach które według mnie ma bardzo dobre, tylko boi się ryzykować.. zero agresji, takie odbijanie byleby odbić.

0

Widzę że Hubert po swojemu :) coś Mannarino mu nie leży :D

1

@AdiKingu96 taaak! Komisarz Zawada kozaczek :D

4

@Walker czemu? Ja tam lubię posłuchać ich kawałków, pewnie ze względu na rodziców którzy dużo tego słuchali jak byłem młody :D

1

Potraficie odłożyć jakąś kaskę z wypłaty co miesiąc, przy obecnych cenach? :)

0

Spokojnie, gramy dobrze :) ugramy to

0

Ale oni graja! Masakra

0

Klasyki w lidze to inna para kaloszy :)
Grzeją mnie dużo bardziej niż te pucharowe :D

0

Poleci ktoś jakiś fajny program do obróbki filmów? Oczywiście najlepiej jakby był darmowy :] nie będę tam robił nie skomplikowanego :) dziękuję z góry :)

1

Brak słów na Denisa. HA TFU

0

@Krzysztof1987 myślałem że w końcówce coś strzela, a tu dupa :(

0

@Albatros właśnie coś twz mam zamiar kombinować :) wczoraj mi Genk uwaliło na tysiaka..

0

Jakieś pomysły na kuponik dziś? :)

3

@FcPortoFan1999 dzisiaj Najman raczej powinien wygrać :D

1

@msmsms oglądam tenis od 15 lat :)
Po prostu napisałem, że jako zawodniczka nr.1 powinna się też prezentować wizualnie :) takie moje zdanie.

2

Iga w tym stroju wygląda jak zawodniczką z top 500, a nie pierwsza rakieta świata :)

Musi zmienić sponsorów :)

1

@wasacz Czysto technicznie dzisiaj Mucha jest dużo lepsza, tylko głowa jej nie gra w najważniejszych momentach

1

@wasacz to co Mucha zrobiła przy setowej, a potem w TB to takie dziadostwo, że miałem ochotę opluc telewizor haha :] beznadzieja.

0

Jest lepsza technicznie zawodniczka w WTA od Krejcikovej? jedna z niewielu tenisistek, które graja bardzo czysto :)

1

@adi7adi8 również mam taką nadzieję :)
Taki chce kuponik skleic, dołożyć Rubleva i Paula :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?