0

Andy Murray.. co za cyborg! niesamowity zawodnik :) na tym turnieju, juz jest wygranym :)

0

Oglądam od końcówki 2 seta i Rafa chyba kontuzja, raczej bez szans na awans.

0

Thiem ogarnie secika z Rublevem? Jak myślicie? :)

11

Busi to legenda. Genialny piłkarz..jasne że wieku nie oszuka, ale zmysł miał nieziemski.. dla mnie to cyborg czasów Pepa/Luisa :) oby został godnie pożegnany.

Nie jego wina, że Barcelona nie sprowadziła Rodriego, jego kopii :)

0

Chorwacja mnie coś zawodzi w meczu z Egpitem jak na razie :] ogarną meczyk? Oglądam ktoś ręczna? :)

0

Na spokojnie, wygramy to miski :)

0

@mekston myślę że bedzie miał bardzo ciężko, będzie dziwnie jak Nadal odpadnie w 1 rundzie.
Ciekawe pojedynki się szykują tak w ogóle, jakis kuponik trzeba skleic :)

0

Rafa w 1 rundzie AO będzie miał problem przejść Drapera, bardzo ciężki przeciwnik :)

1

@Faro chyba czekał na potwierdzenie ze nie oderwał nóg :)

0

@FCB24 a to nie podawal James? Ozil był w tym sezonie zawodnikiem Arsenalu

0

Jaki jest u waszego dentysty koszt leczenia kanałowego + odnowa zeba? ;)
Ja dziś płaciłem 500 za kanal + 500 za odnowę :)
Kraków, prywatnie

0

@smieszek ale 400,czy 580?

1

@KichuBlaugrana podeślę potem zdjęcie, jak wyjdę od dentysty :)

1

Desperados 580ml.. 13zl w lewiatanie :)

Żyć, nie umierać.

0

@BorzyKrzys coldplay to cudowny zespół :)
Miałem bilety na koncert do Warszawy w zeszłym roku ale musiałem sprzedać bo wypadło wesele, na które musiałem iść.. do dzisiaj żałuję :(

0

jaki wynik dzis typujecie? ja mam cos złe przeczucie, ze Atletico dzisiaj nas moze ograc.. chociaz bardzo chciałbym się mylić ;)

1

@MarioVeB! Mielony! :D

0

@Rust_Cohle przecież Nadal to gość od jednej nawierzchni..Novaczek king

23

Tak szczerze, to tęsknię za mundialem :)
Emocje zupełnie inne niż w piłce klubowej, teraz po tej przerwie na kadrze dziwnie się to wszystko oglada :)
Może dlatego że brakuje przepięknej Argentyny :)

1

@mekston według mnie on go zdobędzie :) myślałem że może Danil, bo jest mocny na hali.. ale chyba jednak nie :)

0

Czy ktoś może zagrozić Djokoviciovi w wygraniu AO? :)

2

@Bernard777 przecież Tchoua na mundialu poza finałem grał sobrze

1

@Lionel_Messi10 over 4,5 rogu Realu po kursie 1,90 :)

2

@tbas chce zeby się zaświecił na zielono :D

1

Jak obstawiacie dzisiaj mecz Realu? nie wiem co na kuponie pyknac ;)

0

Hurkacz z top 10 przegrywa wszystko jak leci.. wyjątkiem wygrana z Daniłem w Stuttgarcie.
Tak się k***a nie da.

0

@MesQueUnClub96 haha, kwintesencja Hurkacza

0

Brawo Hubert, piękne 2 serwisy :)

0

@MesQueUnClub96 ten ranking to wiesz o co można rozbić :) Djokovic za Wimbledon pkt nie dostał, tyle w temacie rankingu.

0

@barcelonaLM mocno trzymam kciuki za Zvereva, oprócz Djoko i Monfilsa mój ulubiony zawodnik :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?