ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Andy Murray.. co za cyborg! niesamowity zawodnik :) na tym turnieju, juz jest wygranym :)
0
Oglądam od końcówki 2 seta i Rafa chyba kontuzja, raczej bez szans na awans.
0
Thiem ogarnie secika z Rublevem? Jak myślicie? :)
11
Busi to legenda. Genialny piłkarz..jasne że wieku nie oszuka, ale zmysł miał nieziemski.. dla mnie to cyborg czasów Pepa/Luisa :) oby został godnie pożegnany.
Nie jego wina, że Barcelona nie sprowadziła Rodriego, jego kopii :)
0
Chorwacja mnie coś zawodzi w meczu z Egpitem jak na razie :] ogarną meczyk? Oglądam ktoś ręczna? :)
0
Na spokojnie, wygramy to miski :)
0
@mekston myślę że bedzie miał bardzo ciężko, będzie dziwnie jak Nadal odpadnie w 1 rundzie.
Ciekawe pojedynki się szykują tak w ogóle, jakis kuponik trzeba skleic :)
0
Rafa w 1 rundzie AO będzie miał problem przejść Drapera, bardzo ciężki przeciwnik :)
1
@Faro chyba czekał na potwierdzenie ze nie oderwał nóg :)
0
@FCB24 a to nie podawal James? Ozil był w tym sezonie zawodnikiem Arsenalu
0
Jaki jest u waszego dentysty koszt leczenia kanałowego + odnowa zeba? ;)
Ja dziś płaciłem 500 za kanal + 500 za odnowę :)
Kraków, prywatnie
0
@smieszek ale 400,czy 580?
1
@KichuBlaugrana podeślę potem zdjęcie, jak wyjdę od dentysty :)
1
Desperados 580ml.. 13zl w lewiatanie :)
Żyć, nie umierać.
0
@BorzyKrzys coldplay to cudowny zespół :)
Miałem bilety na koncert do Warszawy w zeszłym roku ale musiałem sprzedać bo wypadło wesele, na które musiałem iść.. do dzisiaj żałuję :(
0
jaki wynik dzis typujecie? ja mam cos złe przeczucie, ze Atletico dzisiaj nas moze ograc.. chociaz bardzo chciałbym się mylić ;)
1
@MarioVeB! Mielony! :D
0
@Rust_Cohle przecież Nadal to gość od jednej nawierzchni..Novaczek king
23
Tak szczerze, to tęsknię za mundialem :)
Emocje zupełnie inne niż w piłce klubowej, teraz po tej przerwie na kadrze dziwnie się to wszystko oglada :)
Może dlatego że brakuje przepięknej Argentyny :)
1
@mekston według mnie on go zdobędzie :) myślałem że może Danil, bo jest mocny na hali.. ale chyba jednak nie :)
0
Czy ktoś może zagrozić Djokoviciovi w wygraniu AO? :)
2
@Bernard777 przecież Tchoua na mundialu poza finałem grał sobrze
1
@Lionel_Messi10 over 4,5 rogu Realu po kursie 1,90 :)
2
@tbas chce zeby się zaświecił na zielono :D
1
Jak obstawiacie dzisiaj mecz Realu? nie wiem co na kuponie pyknac ;)
0
Hurkacz z top 10 przegrywa wszystko jak leci.. wyjątkiem wygrana z Daniłem w Stuttgarcie.
Tak się k***a nie da.
0
@MesQueUnClub96 haha, kwintesencja Hurkacza
0
Brawo Hubert, piękne 2 serwisy :)
0
@MesQueUnClub96 ten ranking to wiesz o co można rozbić :) Djokovic za Wimbledon pkt nie dostał, tyle w temacie rankingu.
0
@barcelonaLM mocno trzymam kciuki za Zvereva, oprócz Djoko i Monfilsa mój ulubiony zawodnik :)