3

mój Boze.. co ten Neymar wyczynia :D

1

Messi jest przecudowny. Forma kosmos.

0

@Faro z czego? maja 1 miejsce w grupie

0

cashout 800 zł.
Został Hurkacz..szkoda słów.. żałuje ze znowu sie na niego nabrałem..tfu,

2

Gamrot, Sterling, Yan i Oliveira :)
4 typy, wjeżdżam za 200 zl :D

3

@Uukasz_93 ewidentne wejście na czerwo

0

@sepek oglądasz mecz? Xd

48

Zadem z naszych zawodników nie ma nawet w połowie kreatywności Messiego.

Oglądam to PSG i Leo jest genialny

0

Płakać się chce..

5

Messi z Neyem w tym sezonie pokazują młodemu miejsce w szeregu

0

@Popitek12 kontuzje, kontuzje, kontuzje

15

Naprawdę jestem w szoku to co wyprawia Messi w tym sezonie.
Drybling, podania, strzał.. niedługo 36 lat...

0

Chyba będzie karny..ale dupa ..

0

Ktoś chętny na meczyk w fifke 23 na ps4? Współpracy albo normalny :)

0

bedzie karny hahahahah

1

ale Osasunka mogla teraz to strzelic na 2:1 ..

32

Messi w tym sezonie jest kozacki. Forma na MŚ musi być piękna :)

0

ktos chetny na meczyk w fifke 23 na ps4? :)

1

Odpaliłem fifke w wersji Ultimate i nie otrzymałem fifa poitnsow. Wiadomo kiedy je otrzymam?

0

@AlexDark00 bardzo dziękuję :)

0

Ludziska..fifa w wersji Ultimate będzie do pobrania dziś o północy czy z wtorku na środę? :)

0

@4drian0 wiem wiem, może źle to napisałem..po prostu myślałem że może od jutra będzie można :D

0

Ludziska, w Fifke będzie można przedpremierowo grać we wtorek..ale kojarzycie czy można wykupić to EA Play i zagrac 10 godzin wcześniej?

1

@Janiama Federer zarobil z 10x więcej od nich :) marketing :)

0

@Kamilos84 otóż to! Tak jak Stan..I Tsitsi :D pięknie się to ogląda

4

Szkoda ze w teamie nie ma Stana Wawrinki..top 5 Europy z Rogerem, Rafą, Djoko i Andym :)
Poza Europy top 6 to Del Potro .. :)

0

@Cadafaz szkoda ze 41 na karku :(

0

@bartekvisca problemy z kolanem, nie da rady zagrać singla

5

@Cadafaz tam na ławce jest gość który ma 21..czyli 63..WOW!

7

Roger to skarbek tenisa.. backhand forever! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?