ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ludziska, zamawiał ktoś bluzy Jordan od Nike? polecacie? podobaja mi sie, ale nie mam ich niestety jak przymierzyć osobiscie bo w zadnym sklepie Nike u mnie ich nie ma :)
miał ktos? polecacie?
1
Nie da się tego meczu oglądać
0
De Paul w tym meczu to poziom gówna
3
Messi, Di Maria.. dzisiaj stara gwardia musi pociągnąć Argentyne do zwyciestwa :)
0
@wawrzyn1 wszyscy macie swoje firmy? :o
0
Miśki, ile miesięcznie z wypłaty udaje wam się odłożyć? :) przy obecnych cenach :)
7
@Rl9k1nG ulubionym zawodnikiem jest Roger, aczkolwiek uważam że Djoko jest GOAT'em. Gra cudownie na każdej nawierzchni..a mentalnie to dla mnie najlepszy sportowiec.
0
@Vampir707 nie no, Roger to mój ulubiony zawodnik.. ale Djoko jest najlepszy ;)
14
@Pedri16Future takie gadanie :) ja obejrzałem dzisiaj mecz z zaciekawieniem :) tych o 11 niestety nie bede miał okazji obejrzec ale reszte jak najbardziej :)
5
Djoković to GOAT. Gość jest tenisowym kosmitą :)
0
Leo kontuzja czy zagra we wtorek? :)
0
@draxidox tęsknisz też za tym ze byłeś młodszy :) ja miałem wtedy 13 lat, oglądałem każdy mecz..pamiętam każdego gola z każdego meczu :) przepiękne wspomnienia :)
Piosenki mundialowe 2010 to złoto :)
0
Jest tutaj ktos kto podwaza tezę ze Djokovic to najlepszy gracz w historii tenisa? :)
2
@Deeespacito ding ding dong
2
@MesQueUnClub96 W koncu! Nole wygra tam kolejnego szlema :)
0
@Sergio_Devils jakas masakra..
0
@daniel32778 ale trzeba mieć zespół któremu sie bedzie kibicowac po fazie grupowej ;)
5
Ja to ogólnie jestem w szoku jaka znieczulica panuje w naszym narodzie. Niewinni ludzie tracą życie a ludzie pajacują że sie nic nie dzieje.. :)
0
Jezeli ktos chce zagrac fajny dubelek.. to polecam grac dzisiaj wygrana Nole z Tsitsipasem i na jutrzejszy dzien wygrana FAA z Rafa :)
2
@Medium ich gol dzisiaj i mam 5k..
0
To co wyprawia Union w meczu z Freiburgiem to wola o pomstę
1
Dymają Rome dzisiaj. Przy okazji mnie..bo mam btts w tym meczu.
0
Może to Roma odrobi..chociaż na remis..
1
@MesQueUnClub96 po co on tam? Jak mu głowa nie dojeżdża, samym serwisem się tam nie da dostać
0
@Kwasiak98 przez nokaut? Nie miałem jak oglądać :(
1
Ewa Piątkowska to przepiękna kobieta :) tak mnie naszło żeby to napisać :D
1
@Sulimo tfu..zapach i smak.. zbiera mnie zawsze na wymioty :D
1
Oj Robercik, coś Ty k***a odwalił
0
Jezus Maria, za każdym razem te pieprzone karne..za każdym zasrany razem
0
Kostic gra kapitalnie w Juve :)