ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientujecie się czy w Krakowie jest dziś otwarta gigabuła?
Spróbowałbym czy rzeczywiście warte uwagi :)
0
@Kuczek obojętne, chociaż w fucie nie mam składu :)
nick: Arturos_1997
0
Jest ktoś chętny pyknac meczyk na ps4 w fife? :)
0
@RobiS tzn fifka przede wszystkim i chciałbym robić jakieś filmiki w programie :)
1
Zna się tu ktoś w miarę na kompach?
Orientujecie się ktoś za ile kupie taki w miarę dobry komputer? Może czasem zagrałbym w jakas gierkę, ale głównie zależy mi na zwykłym użytkowaniu
1
CHIO paprykowe są poziom wyżej od każdych paprykowych chipsów :)
1
Jack Daniels to cudowna whisky :) w tych whisky do 100zl nie ma sobie równych
2
Napoli w tym sezonie skończy w połowie tabeli..
Mertens, Insigne, K2..
0
Wiadomo czy mecz będzie pokazywany na polsat sport premium 1 ? Nie mam zwykłego Polsatu sport :)
1
@bartas97 pogodziła się Aniela z Fame? Ciekawe :D
0
Myślicie ze jest szansa że Bernardo do nas trafi? myślę że kapitalnie by się u nas odnalazł :)
0
@barczyk ale też zrobili fajne transfery. K2 i Sterling dobre wzmocnienia :) aczkolwiek brak napastnika się u nich odbije na pewno
0
@PanZagadka nie trzeba będzie :)
2
Założyłem się o 2 tysiaki z kumplem że Barca zdobędzie mistrzostwo :)
Lewus dopomóż :D
1
Elektryczne Gitary to przepiękny zespol :) niektóre ich piosenki są meeeega relaksujące
0
@skubi99 niby dlaczego?
3
Parke w KSW nadal mógłby namieszac:) świetny zawodnik
3
@lucca87 myślę że wtedy też będzie klimat :) kwestia nastawienia
0
Rafa to piep****a maszyna! Kozak przez duże K ! :)
2
@tomek8756 właśnie dzis jest świetnie :) u mnie akurat teraz nie pada, jest przyjemnie
0
@MesQueUnClub96 coooo?
0
Sinner świetny mecz, ale Nole to bierze :)
0
@barcelonaLM to prawda :) ale widać że jest cholernie nakręcony. Teraz z Sinnerem szykuje się ciekawy pojedynek :)
2
Ale Djokovic jest cholernie mocny :D
1
@MesQueUnClub96 Widać po nim że jest mega naładowany przez tą sytuację ze szczepionką :]
3
Nie no, Rijthoven świetnie się prezentował do tej pory, ale myślę że Djoko dziś 3:0 :)
1
@Encore mega gość..zdrówka!
3
@Death_voice tylko Sony to prawie krzyczał xD
1
Sinner jest dziś kapitalny
0
@mekston Novak jest nakręcony na wygrana bo to prawdopodobnie ostatni wielki szlem jego w tym roku, ale coś czuję że Nick swirus to weźmie :)