0

Orientujecie się czy w Krakowie jest dziś otwarta gigabuła?
Spróbowałbym czy rzeczywiście warte uwagi :)

0

@Kuczek obojętne, chociaż w fucie nie mam składu :)
nick: Arturos_1997

0

Jest ktoś chętny pyknac meczyk na ps4 w fife? :)

0

@RobiS tzn fifka przede wszystkim i chciałbym robić jakieś filmiki w programie :)

1

Zna się tu ktoś w miarę na kompach?
Orientujecie się ktoś za ile kupie taki w miarę dobry komputer? Może czasem zagrałbym w jakas gierkę, ale głównie zależy mi na zwykłym użytkowaniu

1

CHIO paprykowe są poziom wyżej od każdych paprykowych chipsów :)

1

Jack Daniels to cudowna whisky :) w tych whisky do 100zl nie ma sobie równych

2

Napoli w tym sezonie skończy w połowie tabeli..
Mertens, Insigne, K2..

0

Wiadomo czy mecz będzie pokazywany na polsat sport premium 1 ? Nie mam zwykłego Polsatu sport :)

1

@bartas97 pogodziła się Aniela z Fame? Ciekawe :D

0

Myślicie ze jest szansa że Bernardo do nas trafi? myślę że kapitalnie by się u nas odnalazł :)

0

@barczyk ale też zrobili fajne transfery. K2 i Sterling dobre wzmocnienia :) aczkolwiek brak napastnika się u nich odbije na pewno

0

@PanZagadka nie trzeba będzie :)

2

Założyłem się o 2 tysiaki z kumplem że Barca zdobędzie mistrzostwo :)
Lewus dopomóż :D

1

Elektryczne Gitary to przepiękny zespol :) niektóre ich piosenki są meeeega relaksujące

0

@skubi99 niby dlaczego?

3

Parke w KSW nadal mógłby namieszac:) świetny zawodnik

3

@lucca87 myślę że wtedy też będzie klimat :) kwestia nastawienia

0

Rafa to piep****a maszyna! Kozak przez duże K ! :)

2

@tomek8756 właśnie dzis jest świetnie :) u mnie akurat teraz nie pada, jest przyjemnie

0

0

Sinner świetny mecz, ale Nole to bierze :)

0

@barcelonaLM to prawda :) ale widać że jest cholernie nakręcony. Teraz z Sinnerem szykuje się ciekawy pojedynek :)

2

Ale Djokovic jest cholernie mocny :D

1

@MesQueUnClub96 Widać po nim że jest mega naładowany przez tą sytuację ze szczepionką :]

3

Nie no, Rijthoven świetnie się prezentował do tej pory, ale myślę że Djoko dziś 3:0 :)

1

@Encore mega gość..zdrówka!

3

@Death_voice tylko Sony to prawie krzyczał xD

1

Sinner jest dziś kapitalny

0

@mekston Novak jest nakręcony na wygrana bo to prawdopodobnie ostatni wielki szlem jego w tym roku, ale coś czuję że Nick swirus to weźmie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?