ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie ze Świątek da rade dziś wygrac? ;)
8
Ale Marcelo w ataku to jest magik.. coraz mniej takich grajków :)
0
Panowie .. myślicie ze Sevilla dziś pyknie Valencię? :) fajny kursik.
1
Myślicie ze ogramy dziś Niemców w ręczna? :)
0
@MarioVeB! Milan to w tym meczu wydymali
0
BTTS w meczu Bilbao z Atleti?
1
@Medium kapitalny głos. Uwielbiam ;)
1
@Pawel13sz również uważam że Sergio Ramos.
0
@xzzxyj ja miałem brak smaku przed 3 tygodnie, potem wszystko wróciło do normy :) węch miałem normalnie :)
3
@Antimadridista~Wygrana Realu 2:1, niestety
0
Komentarz usunięty
8
@Criss18Barca co Ty w ogóle porównujesz, ja Cie błagam..
9
Tak jak średnio przepadam za Stanowskim, tak dzisiejszym filmem pozamiatał.
Marcin Najman to pet.
6
@Roobo oglada sie dużo przyjemniej niż hiszpańska.
0
@MysticCat chodzi o to że mam konto założone na mamuske z jej dowodem bo do swojego konta zapomniałem hasła i mie wiem czy mogę wypłacić na swoje konto z jej dowodem :) nie wiem jak oni na to patrza
0
Orientujecie sie czy na Betlicu jeżeli wpłacałem pieniądze z innego konta niż to na które chce wypłacić to będzie jakiś problem?
1
@Momals11 teraz pobił go Tadic. Niesamowity wyczyn :)
0
Co ten Wright wyprawia..coś niesamowitego.
0
Strzeli Liverpool? Musiałem wyjść i nie mam jak obejrzeć końcówki :)
0
Salah jest fantastyczny. Nie sądziłem że aż tak się rozwinie :)
1
O matko kochana.. co za bramka Kovacicia..dziwne ze Real go puścił. Idealny następca Modricia
0
@DonAndrzejos czemu farty z Liverpoolu? :)
1
Dawać Liverpool..kupa forsy do wygrania :)
0
@Mixtape ja myślę że 1:1
2
Liverpool dziś pyknie Chelsea? :)
0
Arsenal to jeszcze wygra :)
2
Jakim cudem nie odgwizdali tutaj karnego..
0
@Encore ja stawiam bramkowy remisik
0
Postawiłem na gola Cristiano w tym meczu. Ogląda ktoś? da radę? :)
0
Robiliście kiedyś skittelsówke? warto? Myślę zabrać się za jej zrobienie :)