ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner tak, mam kartę podpięta pod sklepie play .
0
Ludziska..miał ktoś taki problem ze zabrało mu jakoś kasę z konta a nic nie zrobiliście?
Zabrało mi z 250 zł.
Napisane miałem tylko tyle..
google play ap g.co/helppay
Mie mam żadnych subskrypcji ani nic nie kupowałem w Google Play.
0
Myślicie ze Murray może dziś zrobić niespodziankę i ogra Djoko?
4
Piłkarze się zesrali a nie Pep. Oni mieli zwycięstwo na talerzu.
1
Dlaczego ten kasztan nie dostał kartki?
0
Raul Albiol w tym meczu jest jak ściana. Świetny mecz.
1
@msmsms na pole :)
Kraków :D
1
Myślicie ze Monfils dziś może wygrać z Djokoviciem?
Serb po powrocie nie jest w jakiejś super formie, a z drugiej strony Gael nigdy z nim nie wygrał :)
12
Fernandinho dal świetna zmianę
0
@Freudysta jak to mecz o nic?
7
Thiago też odpalił w Liverpoolu. Kapitalnie się go oglada od jakiegoś czasu :)
0
Jutro mecz PSG z Marsylia.
Kurs na Marsylie wynosi 7, na Marsylie z podporka 3,20
Chyba żal byloby nie spróbować :)
0
@OsamaDembele graja dzis mecz.. :)
0
Sinner czy Zverev dziś? Jak myślicie?
15
Panie Guardiola..Pan dobrze wiesz co trzeba z nimi zrobić..
0
Valencia dziś pyknie Rayo? Kurs 3,50 :)
0
Polecacie Better Call Saul?
Dawno temu obejrzałem Breaking Bad i jakoś nie mogę się zabrać za ten serial :)
0
@obiektywMadridistka współczuję, miałem taką samą sytuację kilka lat temu , zeszło mi długo żeby się z tym pogodzić. Najgorsze jest to że później ciężko komuś zaufać, ale trzymaj się! Glowa do góry, zawsze w końcu wychodzi słońce :)
1
Najlepszy piłkarz świata..
0
Benzema..o masakra, co to jest za piłkarz..
0
Myślicie ze Real dziś wygra z Chelsea? Kursik kusi, prawie 3 50 :]
5
@kuz no nie wiem , Tromba nie sprawia wrażenia jakby był jakiś mega inteligentny.
3
Została mi Barca na kuponie, do wygrania 1800 zł :)
Dają mi do wypłaty tysiaka. Brać? :)
1
@Muszynianka kurczak po wietnamsku :)
0
Ludziska, miał ktoś z was częste krwawienie z nosa? Praktycznie codziennie go to się u mnie zdarza i nie za badzzo wiem czym to może być spowodowane. Może ktoś miał podobnie :)
1
Red Chikker to najlepsza rzecz z maka :D
1
Oglądając kilka spotkań United w tym sezonie , jestem w szoku jak cholerny zjazd zaliczył Rafa Varane, nie ma Ramosa obok i jest duży problem.
1
@Transu96 ja kupiłem i jestem mega zadowolony :)
0
Top 3 bramkarzy w tym sezonie według was?
Dla mnie Neuer, Courtois i DDG.
0
@Emhyr tam grał tez Diego Capel, jakoś miałem słabość do tego zawodnika :D