1

@FcPortoFan1999 według mnie najlepszy jest Djokovic. Roger to zawodnik najpiękniej grający.. elegancja połączona z siłą :)

1

Ma ktoś ochotę zagrać meczyk w fife 22 na ps4?
1 vs 1, albo mecz współpracy :)

0

@PIWOSZ89 ja polecam tłuszczem ze smażenia :)

1

Zgadzacie się z tym ze w obecnej dyspozycji to Gikiewicz powinien być nr 1 w reprezentacji na bramce?

0

Polecicie jakiś serial na Netflixie?
Większość tych bardziej popularnych już widziałem.. szukam czegoś na długie wieczory :)

0

Co sadziie o meczu Bragi z Unionem? Mają szansę Portugalczycy? :)

0

@Corr co robi?! :o

0

Barca z remisem
Porto
Marsylia/remis i obie strzela
Atletico
Totki ze Sportingiem - obie strzela

Za 100zl ponad 2300 do wygrania :)
Jakieś opinie? :)

0

Myślicie ze Benfica pyknie Juventus? :) wydaje mi się że jest to bardzo prawdopodobne

1

Jaki wynik jutro stawiacie?
Kurs prawie 4 na Barcelonke, kuuuusi

0

Co oni teraz odwalili..

0

Oszaleje zaraz..przecież my gramy tak okropnie..

0

@kiper09 również uważam że Pegula jutro wygra. Tak samo uważam że dziś Gauff i Jabeur odpadają :)

1

Myślicie ze Milan dzisiaj poradzi sobie z Salzburgiem na wyjeździe? :)

0

Ludziska..potrzebuję jakiegoś dobrego laptopa :) polecacie coś?
Bawiłbym się tylko w programie graficznym, robił jakieś filmiki..może czasem odpalił jakas gierkę :)
Macie jakieś sprawdzone? Tak do 3500 :)

11

QUEEN - zespol wszechczasow :)
Zgadzacie się czy nie? :)

Jeżeli nie, to jaki według was?

1

@Rl9k1nG ciekawe czy Kyrgios dziś ogarnie :)

0

Dzisiaj Kyrgios czy Danił?
Niesamowicie ciężki mecz do wytypowania, może pomożecie :)

0

Ja tylko chciałem napisać że Sergi Roberto gra świetnie od początku sezonu :) może zafarbowanie włosów pomogło :D

6

Ale meczycho w derbach Mediolanu

0

@SelloutCrowd wygląda świetnie. Chyba trzeba zamówić :)

1

Potrzebuję zamówić dla siebie kompleks witamin :) macie jakieś sprawdzone? :)

0

@MesQueUnClub96 no Foka to bardzo nierówny gość :D wygrać z każdym, przegrać z każdym..a Nishioka to niewygodny rywal

0

@Emhyr właśnie kusi kurs na niego..prawie 4..niby zawodnikiem jest lepszym, do tego kiedyś musisz się przełamać..sam nie wiem.. :) a Ty co grasz?

0

Co dziś gracie na US Open?
Cerundolo, Moutet, Basil, Tabilo, Bautista i Fokina.. jak tak uważam :)

1

1000 na wygrana MŚ Argentyny? Kurs 12. Kusi :]

8

Oby Lewy, Dembus i Pediii weszli :)

1

@cules100pro przecież Kazek ostatni sezon miał bardzo średni..aczkolwiek trzeba się zgodzic że jest świetnym pomocnikiem

0

Ktoś chętny na meczyk w fifke 21? Ps4 :)
Nick: Arturos_1997

0

Orientujecie się czy w Krakowie jest dziś otwarta gigabuła?
Spróbowałbym czy rzeczywiście warte uwagi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?