ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 według mnie najlepszy jest Djokovic. Roger to zawodnik najpiękniej grający.. elegancja połączona z siłą :)
1
Ma ktoś ochotę zagrać meczyk w fife 22 na ps4?
1 vs 1, albo mecz współpracy :)
0
@PIWOSZ89 ja polecam tłuszczem ze smażenia :)
1
Zgadzacie się z tym ze w obecnej dyspozycji to Gikiewicz powinien być nr 1 w reprezentacji na bramce?
0
Polecicie jakiś serial na Netflixie?
Większość tych bardziej popularnych już widziałem.. szukam czegoś na długie wieczory :)
0
Co sadziie o meczu Bragi z Unionem? Mają szansę Portugalczycy? :)
0
@Corr co robi?! :o
0
Barca z remisem
Porto
Marsylia/remis i obie strzela
Atletico
Totki ze Sportingiem - obie strzela
Za 100zl ponad 2300 do wygrania :)
Jakieś opinie? :)
0
Myślicie ze Benfica pyknie Juventus? :) wydaje mi się że jest to bardzo prawdopodobne
1
Jaki wynik jutro stawiacie?
Kurs prawie 4 na Barcelonke, kuuuusi
0
Co oni teraz odwalili..
0
Oszaleje zaraz..przecież my gramy tak okropnie..
0
@kiper09 również uważam że Pegula jutro wygra. Tak samo uważam że dziś Gauff i Jabeur odpadają :)
1
Myślicie ze Milan dzisiaj poradzi sobie z Salzburgiem na wyjeździe? :)
0
Ludziska..potrzebuję jakiegoś dobrego laptopa :) polecacie coś?
Bawiłbym się tylko w programie graficznym, robił jakieś filmiki..może czasem odpalił jakas gierkę :)
Macie jakieś sprawdzone? Tak do 3500 :)
11
QUEEN - zespol wszechczasow :)
Zgadzacie się czy nie? :)
Jeżeli nie, to jaki według was?
1
@Rl9k1nG ciekawe czy Kyrgios dziś ogarnie :)
0
Dzisiaj Kyrgios czy Danił?
Niesamowicie ciężki mecz do wytypowania, może pomożecie :)
0
Ja tylko chciałem napisać że Sergi Roberto gra świetnie od początku sezonu :) może zafarbowanie włosów pomogło :D
6
Ale meczycho w derbach Mediolanu
0
@SelloutCrowd wygląda świetnie. Chyba trzeba zamówić :)
1
Potrzebuję zamówić dla siebie kompleks witamin :) macie jakieś sprawdzone? :)
0
@MesQueUnClub96 no Foka to bardzo nierówny gość :D wygrać z każdym, przegrać z każdym..a Nishioka to niewygodny rywal
0
@Emhyr właśnie kusi kurs na niego..prawie 4..niby zawodnikiem jest lepszym, do tego kiedyś musisz się przełamać..sam nie wiem.. :) a Ty co grasz?
0
Co dziś gracie na US Open?
Cerundolo, Moutet, Basil, Tabilo, Bautista i Fokina.. jak tak uważam :)
1
1000 na wygrana MŚ Argentyny? Kurs 12. Kusi :]
8
Oby Lewy, Dembus i Pediii weszli :)
1
@cules100pro przecież Kazek ostatni sezon miał bardzo średni..aczkolwiek trzeba się zgodzic że jest świetnym pomocnikiem
0
Ktoś chętny na meczyk w fifke 21? Ps4 :)
Nick: Arturos_1997
0
Orientujecie się czy w Krakowie jest dziś otwarta gigabuła?
Spróbowałbym czy rzeczywiście warte uwagi :)