ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Znając życie to Messi zepsuje karnego i Argentyna odpadnie. Za dużo tej piłki człowiek się naoglądał..
0
Otamendi 11 mistrzostw świata.
0
Aniołek na boisko! :D
3
De Paul w dwóch pierwszych meczach grał jak gowno, potem był szefem :D
6
Messi w finale z wolnego zapakuje :D
1
Messi, Ty skarbie piłki nożnej.. graj jak najdłużej.
6
Jezu..co za asysta..
0
Dlaczego Montiel gra na wahadle..matko kochana
2
Właściwie to jedyne zagrożenie to pilka przy nodze Messiego :) dawaj Leo, bo reszta dramat
7
Acuna gra bardzo slabo..
0
Wejdzie Aniolek i będzie lepiej :)
1
Messi dziś da Argetynie zwycięstwo :)
0
Myślicie ze Argentyna to wygra? :)
2
Livaković 11 mistrzostw :) kapitalnie chłop broni
2
Pakieta! Mila gamoń :D
0
jak widzicie jutro mecz Argentyny z Holandia? Messi ogarnie? wiadomo co z De Paulem? ;)
0
@Foton Fury go zbije ;)
0
Aniołek wejdzie w drugiej? Czy kontuzja?
0
Messi pewnie się wlaczy na jedną akcję i wystarczy :)
0
@trolownik tak:) mecz z nami i Meksykiem :)
1
Weźmie to Chorwacją? Mam piękny kuponik :]
16
@Przemek2323 Messi wczoraj słabo? Przecież chłop zagrał wczoraj więcej kluczowych podań niż Zielinski podczas kariery reprezentacyjnej.
7
Argentyna to nam wczoraj zrobiła dziecko na boisku..
Messi, Di Maria, Alvarez..tam wczoraj wszystko chodziło jak w zegarku. Nawet De Paul zagrał dobrze.
Ale przyznam że jak Laskowski powiedział że Meksyk strzelił 3 bramkę to zamarłem na moment.
1
Pomimo karnego.. Messi był dziś dla nas nieosiągalny..
0
tak obiektywnie..jak widzicie jutro wynik? damy rade? czy jednak Argentyna?
0
@MesQueUnClub_87 jasne ze tak, po prostu pytam czy macie cos ciekawego.. :)
0
Mordki, polecacie jakieś ładne buty? szukam czegoś z Lacoste, Nike, Adaśka, New Balance.. ale jakos nic mi nie wpada w oko.. bardziej sneakersy niż zimowe :)
0
@Emhyr gdzie niby zmienili?
2
zmienią tego strzelca? przecież Ceer tergo nie dotknął :D
0
@Patryczek1426 tyle to ja wiem :) ale chyba to zaden problem zapytac? :D