1

@adi7adi8 no wygral US, ale ogólnie najlepszy jest na mączce :)

0

@adi7adi8 Alcaraz na twardej słabiutko, ale szkoda go

2

@barcelonaLM będą, już niedługo :] Zverev niech tylko wróci do formy po kontuzji :)

0

@barcelonaLM że co? gość ostatnio przegrał z Norkiem, inny tenisista zamknąłby poprzedniego seta dużo wcześniej

14

Hurkacz to najgorszy sort tenisistów do oglądania :D sam serwis, zero wymian, drewno

0

@barcelonaLM jeżeli ten gamoń nie wykorzystuje tyle punktów na break to co się dziwić. Nie zasługuje na nic w tym meczu, w decydujących momentach wszystko w aut, albo siatke

3

Jezus..co ten Hurkacz wyprawia..

3

Hurkacz to taki dziad..on się rusza jakby miał 2 metry..nic nie ma poza dobrym serwisem

0

@MesQueUnClub96 nie no, ranking nie gra :D
Gralbym Jamnika, ale Korda też w dobrej formie..

0

Sinner czy Korda dziś w nocy? Nie wiem którego dołożyć do kuponu :)

0

Smith, bierzesz to

0

Price to przecież odrobi :)

1

Bunting wygląda jakby był grubo po 50 a gość ma 35 lat :o

1

Dawajcie Liverpool..wygrajcie..

1

Jest jakaś szansa na gola Sevilli? mam btts po kursie 2 :)

0

Co Neymarito zrobił że czerwo?

0

Korzysta tu ktoś z reddita? Warto? Jest tam coś ciekawego?

1

@Medium dobry gagatek z De Paula

2

@MesQueUnClub96 człowiek chory to darta oglada :) Sousa to wygra

0

Komentarz usunięty

6

Oglądam sobie skróty meczów Argentyny z mistrzostw :) przyjemnie się na to patrzy :D

0

Jaki zawodnik pasowałby do Man City na skrzydło? Taki typowy skrzydłowy..potrzebuję do kariery :)
Rafa Leao? :)

0

Mam Totki na kuponie, oby siadło

10

Podanie do generała, wodza, marszałka.. Szpaku top

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ciekawe czy znajdzie się jakiś śmiałek który nadal będzie powtarzał bzdety że Messi jest słabym kapitanem :)

3

Dior Savauge to najpiękniejsze meskie perfumy :D coś genialnego :D

0

@Emhyr masakra :( ale dozyl pięknego wieku..

30

Jak sobie przypominam mecze Argentyny z Arabia i Meksykiem..to trudno było przypuszczać ze wygrają te mistrzostwa :)

Pan Messi jest kozak, i jego mafia tez jest kozak! :D

Di,Di,Di,Di Maria..Argentyno, Argentyno..co Ty robisz?!

1

@Hubsao nie znasz go jako człowieka :) może traktuje innych tak, jak oni jego? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?