ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 no wygral US, ale ogólnie najlepszy jest na mączce :)
0
@adi7adi8 Alcaraz na twardej słabiutko, ale szkoda go
2
@barcelonaLM będą, już niedługo :] Zverev niech tylko wróci do formy po kontuzji :)
0
@barcelonaLM że co? gość ostatnio przegrał z Norkiem, inny tenisista zamknąłby poprzedniego seta dużo wcześniej
14
Hurkacz to najgorszy sort tenisistów do oglądania :D sam serwis, zero wymian, drewno
0
@barcelonaLM jeżeli ten gamoń nie wykorzystuje tyle punktów na break to co się dziwić. Nie zasługuje na nic w tym meczu, w decydujących momentach wszystko w aut, albo siatke
3
Jezus..co ten Hurkacz wyprawia..
3
Hurkacz to taki dziad..on się rusza jakby miał 2 metry..nic nie ma poza dobrym serwisem
0
@MesQueUnClub96 nie no, ranking nie gra :D
Gralbym Jamnika, ale Korda też w dobrej formie..
0
Sinner czy Korda dziś w nocy? Nie wiem którego dołożyć do kuponu :)
0
Smith, bierzesz to
0
Price to przecież odrobi :)
1
Bunting wygląda jakby był grubo po 50 a gość ma 35 lat :o
1
Dawajcie Liverpool..wygrajcie..
1
Jest jakaś szansa na gola Sevilli? mam btts po kursie 2 :)
0
Co Neymarito zrobił że czerwo?
0
Korzysta tu ktoś z reddita? Warto? Jest tam coś ciekawego?
1
@Medium dobry gagatek z De Paula
2
@MesQueUnClub96 człowiek chory to darta oglada :) Sousa to wygra
0
Komentarz usunięty
6
Oglądam sobie skróty meczów Argentyny z mistrzostw :) przyjemnie się na to patrzy :D
0
Jaki zawodnik pasowałby do Man City na skrzydło? Taki typowy skrzydłowy..potrzebuję do kariery :)
Rafa Leao? :)
0
Mam Totki na kuponie, oby siadło
10
Podanie do generała, wodza, marszałka.. Szpaku top
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ciekawe czy znajdzie się jakiś śmiałek który nadal będzie powtarzał bzdety że Messi jest słabym kapitanem :)
3
Dior Savauge to najpiękniejsze meskie perfumy :D coś genialnego :D
0
@Emhyr masakra :( ale dozyl pięknego wieku..
30
Jak sobie przypominam mecze Argentyny z Arabia i Meksykiem..to trudno było przypuszczać ze wygrają te mistrzostwa :)
Pan Messi jest kozak, i jego mafia tez jest kozak! :D
Di,Di,Di,Di Maria..Argentyno, Argentyno..co Ty robisz?!
1
@Hubsao nie znasz go jako człowieka :) może traktuje innych tak, jak oni jego? :)