0

Busi jest w formie... jasna cholera, jak na złość :( zdrówka!

0

dzisiejsze mecze do obstawiania to jakaś patologia :D
Pogoń, Real, City, Lens, Fiorentina.. :)

oby Barcy dzisiaj ta klątwa nie dopadła :)

0

Co to się podziało z tym najlepszym pomocnikiem na świecie, Fede Valverde? :D

1

Napoli na kuponie.. to męczą bułe okropnie..

0

Kurs na gola Viniciusa..3,70 :) wydaje mi się że fajny kurs na duże podbicie do kuponu. Benzema nie gra, więc pewnie dużo będzie kończył sam :)

1

@patrykzmc2000 bardzo przypomina Alphonso Davisa :)

1

@MesQueUnClub96 też się tego obawiam.. na AO w tym roku multum błędów.. problem z psycha :(

0

Są tu jacyś fani tenisa?

Myślicie ze Zverev wróci do formy która prezentował przed urazem na French Open? Nie ukrywam że dla mnie to miał być przyszły nr.1, ale ta parszywa kontuzja..oby nie stało się z nim to co z Thiemem.

0

@tbas chyba 7 lat temu :D

5

Fajnie by się u nas oglądało Messiego w środki z Pedrim i Gavim :)

0

@Danny Gaucho tylko Alan we wspomnianych walkach walczył z chłopami dużo cięższymi. W swojej wadze jest kapitalny, widziałem kiedyś jego walkę na FENIE i wyglądał dobrze

3

Kwieciński w swojej kategorii wagowej jest kozakiem, szkoda że popsuł sobie bilans walkami z cięższymi chłopami, jego głupota

1

Boxdel to śmiec, oby Paweł to wygrał

0

Zdarzyło wam się iść podczas l4 do pracy? :) w sensie poniedziałek i wtorek mam jeszcze l4 ale czuję się już w miarę dobrze :)

3

Tortex pikantny TOP

0

@TheNekro94 dzwoniłem do przychodni , przełożyli mi na 21 luty , tyle wiem

0

Byłem 3 tygodnie temu u dentysty na leczeniu kanałowym, mam założone lekarstwo.. miałem mieć wizytę jutro ale rozłożyło mnie choróbsko.. Orientujecie się czy mogę z tym chodzić dłużej? Może jest tu jakiś dentysta.. :)

0

Na stronie Eurosportu obejrze meczyk Djoko w niedzielę? będę na wyjeździe, bez dostępu do tv, tylko laptop :)

1

@mekston uważam że Rafa jest zbyt jednowymiarowy..tzn chodzi mi o to że zdominował mączkę..na trawie i twardej słabo..Djoko i Roger zarówno twarda jak i trawa kapitalni :) poza tym.. mental Novaka to inny poziom

0

@paweldunajecfcb z całym szacunkiem do Rogera, bo jest moim ulubionym zawodnikiem, ale. Djoko jest wyżej

2

Ma ktoś jesscze wątpliwości, że Djokovic to GOAT tenisa?

2

@MesQueUnClub96 mial kontuzje nadgarstka od połowy drugiego seta :) pierwszy był bardzo wyrównany

3

Djokovic to GOAT. Gość jest cholerna maszyna, której nie da się zatrzymać :) jeżeli nie stanie się żaden kataklizm, to w niedzielę podniesie puchar :)
36 lat, a rusza się po korcie jak nastolatek.

1

@Gappeq wszysrko to może nie, ale kursik 2,60 brzmi ciekawie

0

Myślicie ze Sociedad wygra dzisiaj z Rayo? Kusi mnie piękny kursik :)

0

Ludziska , co z Alvesem? O co chodzi? ktoś w skrócie wytłumaczy? Czytałem o jakiejś napasci

1

@wasacz myślisz że Linda ogarnie? :)
Dla mnie jutro set Mmoha, Dimitrova, Murray, wygrana Paula i Popyrina :)
Myślę też nad dokładnym wynikiem Vekic 2:0

1

Ludziska, polecacie jakieś fajne transfery do karierki Arsenalu? ;)
Oprócz Kiwiora haha :D

1

czy wam tez messenger zaczął świrować ?

1

Gdzie Real puszczają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?