ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ramos dziś TOP ;)
0
Ludzie, jak gra PSG polega na tym że Marquinhos gra długa piłkę na głowę Messiego to wtf
2
@taris Pełka TOP
2
@Ojciec5tkidzieci masakra co się tam dzieje.. :( :(
1
Rihanna to królowa. Niesamowity pokaz dzisiejszej nocy :) ona dopiero co urodziła dziecko..a wyglądała poruszała się i śpiewała cudownie :)
2
@rayqi mam identyczny :)
0
@Ksavix zadnych.. :)
1
Chelsea to chyba już dzisiaj musi zdobyć 3pkt :) przynajmniej mam nadzieję bo pieniądze poszedł :D
0
@Cotutajsiedzieje gwizdali? Wydaje mi się jak oglądałem mecz PSG po Mundialu to go skandowali :)
1
Zjedlibyście pizze 50cm na cienkim cieście? Ja aktualnie się za taką zabieram, pewnie zostanie mi kawałek na później :)
1
PSG jest gdzieś transmitowane?
3
@HarveySpecter jak każdego innego człowieka. Przestroga dla ludzi, zeby od narkotyków trzymać sie z daleka.
0
@Eto'o9 R10 tak! :D mam taką nostalgie jak o tym myślę.. lato 2006.. :] gowniarz byłem, ale pamiętam jakby to było wczoraj :]
0
Kojarzycie Pepsi Gold? Była w Polsce limitowana edycja z tego co pamiętam w 2006 roku..jakoś mi zapadła w pamięci, szukam jej w necie ale nie mogę nigdzie znaleźć.. :( myślałem że może jest produkowana w jakimś kraju :)
0
@MESSIah16 przed chwilą czytałem że został odnaleziony i przetransportowany do szpitala
1
@cris2706 widziałem że są takie za 2k, ale to juz przesada ;D podobają mi się, ale nie jest to jakiś mus. Moze uda sie znalezc cos lepszego i tanszego :)
0
@Gappeq właśnie patrze, wyglądaja dobrze :)
0
@Bartula do nastolatków juz niestety nie należę, ale wiadomo ze astepkt wizualny zawsze w jakiś sposób jest ważny :) obczajam też własnie Columbie, Adaśka, Nike.. moze cos sie uda znalezc :)
1
@MasterKrzych własnie najbardziej chodzi mi o jakość :) kurtki puchowe wygladają u nich świetnie :) dzieki piekne za opinie
2
@JohnDeere Palop, Diego Capel, Jesus Navas, Enzo Maresca.. ale to była piękna ekipa :)
0
ma ktoś z was kurtkę z firmy north face? sa warte swojej ceny? wizualnie bardzo mi sie podobaja, ale nie wiem jak z jakością co do swojej ceny :) bo jednak 1000zł za kurtke to dość sporo :) dlatego wolę zapytać :)
2
@IronSanHybrid pomidory z cebula i śmietana..toooooop!
1
Tak w ogóle, to według mnie już odchodząc od boków obrony Realu, brakuje im po prostu Casemiro. Teraz widać ile im dawal w środku pola.
4
Alba dziś kozak występ, super ze Xavi dal mu dziś zagrać :)
1
@TheKlucha przecież fajnie w 2 połowie smiga
0
Rafa się rozkręcił :]
0
Co za asysta! Wow
0
Rafa w lidze angielskiej dużo dryblował, nie wiem dlaczego tutaj się boi
1
Lewy..dlaczego nie do Rafy..
0
Alba ma genialne dośrodkowania :)