6

Ramos dziś TOP ;)

0

Ludzie, jak gra PSG polega na tym że Marquinhos gra długa piłkę na głowę Messiego to wtf

2

@taris Pełka TOP

2

@Ojciec5tkidzieci masakra co się tam dzieje.. :( :(

1

Rihanna to królowa. Niesamowity pokaz dzisiejszej nocy :) ona dopiero co urodziła dziecko..a wyglądała poruszała się i śpiewała cudownie :)

2

@rayqi mam identyczny :)

0

@Ksavix zadnych.. :)

1

Chelsea to chyba już dzisiaj musi zdobyć 3pkt :) przynajmniej mam nadzieję bo pieniądze poszedł :D

0

@Cotutajsiedzieje gwizdali? Wydaje mi się jak oglądałem mecz PSG po Mundialu to go skandowali :)

1

Zjedlibyście pizze 50cm na cienkim cieście? Ja aktualnie się za taką zabieram, pewnie zostanie mi kawałek na później :)

1

PSG jest gdzieś transmitowane?

3

@HarveySpecter jak każdego innego człowieka. Przestroga dla ludzi, zeby od narkotyków trzymać sie z daleka.

0

@Eto'o9 R10 tak! :D mam taką nostalgie jak o tym myślę.. lato 2006.. :] gowniarz byłem, ale pamiętam jakby to było wczoraj :]

0

Kojarzycie Pepsi Gold? Była w Polsce limitowana edycja z tego co pamiętam w 2006 roku..jakoś mi zapadła w pamięci, szukam jej w necie ale nie mogę nigdzie znaleźć.. :( myślałem że może jest produkowana w jakimś kraju :)

0

@MESSIah16 przed chwilą czytałem że został odnaleziony i przetransportowany do szpitala

1

@cris2706 widziałem że są takie za 2k, ale to juz przesada ;D podobają mi się, ale nie jest to jakiś mus. Moze uda sie znalezc cos lepszego i tanszego :)

0

@Gappeq właśnie patrze, wyglądaja dobrze :)

0

@Bartula do nastolatków juz niestety nie należę, ale wiadomo ze astepkt wizualny zawsze w jakiś sposób jest ważny :) obczajam też własnie Columbie, Adaśka, Nike.. moze cos sie uda znalezc :)

1

@MasterKrzych własnie najbardziej chodzi mi o jakość :) kurtki puchowe wygladają u nich świetnie :) dzieki piekne za opinie

2

@JohnDeere Palop, Diego Capel, Jesus Navas, Enzo Maresca.. ale to była piękna ekipa :)

0

ma ktoś z was kurtkę z firmy north face? sa warte swojej ceny? wizualnie bardzo mi sie podobaja, ale nie wiem jak z jakością co do swojej ceny :) bo jednak 1000zł za kurtke to dość sporo :) dlatego wolę zapytać :)

2

@IronSanHybrid pomidory z cebula i śmietana..toooooop!

1

Tak w ogóle, to według mnie już odchodząc od boków obrony Realu, brakuje im po prostu Casemiro. Teraz widać ile im dawal w środku pola.

4

Alba dziś kozak występ, super ze Xavi dal mu dziś zagrać :)

1

@TheKlucha przecież fajnie w 2 połowie smiga

0

Rafa się rozkręcił :]

0

Co za asysta! Wow

0

Rafa w lidze angielskiej dużo dryblował, nie wiem dlaczego tutaj się boi

1

Lewy..dlaczego nie do Rafy..

0

Alba ma genialne dośrodkowania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?