ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miski..orientujecie się czy jeżeli miałem wykupione ubezpieczenie na telefon gdzie w razie zniszczenia mam wymianę na nowy to wymienią mi go od razu czy trzeba czekać jakiś czas?
0
Myślicie ze Śląsk dziś zgubi punkty z Leczna?
1
@Marcel99 pie****enie..
Jak Pique popełniał błędy to wszyscy pisali ze się skończył. Teraz wykonał piękny gest i jest Bogiem..
2
Ale podanie Pogby. Top topów.
1
Ale połączenie Messiego z Neymarem może być zabójcze.. do tego Mbappe..
8
@KacperVEB czyli dlatego że Barca ma problemy finansowe to on ma iść do Kataru czy USA? Przecież to jest żałosne co Ty piszesz
5
Śmialiśmy się z tego jak Real pożegnał Casillasa.. a teraz u nas dzieje się coś takiego.. wylać wiadro pomyj na wszystkich w to zamieszanych..
4
@Encore niech idzie i coś wygra. To co go spotkało jest po prostu przykre.
0
@Berniś No i jeżeli miał obiecana grę z Messim to nie ma się co dziwić.
57
Przecież jak się to czyta to nie da się nie uronić łzy.. tak mi jest cholernie przykro że go już nie będzie w naszej drużynie..
0
@BombowiecKrawczyk miodowe lata zawsze na propsie. Kozak odcinek
0
Na jakich stronach kupujecie bluzy? Szukam w miarę fajnej cenie i dobrej jakości.
8
Niesamowite jest to jak cały piłkarski świat zareagowal na wygraną Messiego w Copa. Z każdej strony sypały się gratulacje, fajnie się na to patrzyło.
3
@Rust_Cohle ja wrocilem po 4 godzinnej jeździe i ide do pracy bez snu. Chyba mam trochę gorzej :D
1
Genialne jest to Euro, mega nie przewidywalne
2
Gdyby był final Włochów z Dania to byłoby mi obojętne kto wygra.. dwie piękne ekipy.
Ale ta sytuacja z Eriksenem.. jeżeli by wygrali Euro, to byłoby coś cudownego
1
Od sezonu 14/15 w żadnym spotkaniu nie widziałem tak naładowanego Messiego jak podczas tego Copa America. Gość jest niemożliwy w tym co robi, czapki z głów.
Tak poza tym to Di Maria i Martinez top.
3
Martinez top! Cudowny jesteś chłopie
1
Ciekawe który teraz kopnie w kosmos, ciekawe który
3
Ferran jest mega grajkiem, City będzie miało z niego wielki pożytek
0
Planujecie obejrzeć dziś w nocy mecz Argentyny? Ja się zastanawiam czy tak bez snu wytrzymam :D
0
Włochy i Argentyna za 2 stówy. Myślę że czysty zarobek
0
Próbował ktoś z was usuwać historię z biku? w ogóle nie wiedziałem że coś takiego istnieje a dziś przy próbie wzięcia kredytu dowiedziałem się że kiedyś zalegałem z jakąś płatnością 20 dni.. da się to jakoś ogarnąć?
3
Argentyna z Kolumbia w nocy z środy na czwartek o 3..a na 6 do pracy. No cóż, trzeba się chyba poświęcić.
11
Leo, ten turniej musi być Twój. Zwycięstwo z kadrą to jedyne czego brakuje. Vamos!
3
Messi MVP turnieju ma na bank, teraz tylko król strzelców i zwycięstwo w całym turnieju. To by było piękne.
4
@FafitFCB to wszystko przez to mleko
0
Ludziska, jakie byście polecili auto w budżecie 40 tysięcy?
12
Szkoda ze ostatni mecz Wolskiego na Euro.
0
Tak w ogóle to zauważyliście jaki zjazd zaliczył Varane? tak jakby przestał się rozwijac, popełnia mnóstwo błędów.