0

Miski..orientujecie się czy jeżeli miałem wykupione ubezpieczenie na telefon gdzie w razie zniszczenia mam wymianę na nowy to wymienią mi go od razu czy trzeba czekać jakiś czas?

0

Myślicie ze Śląsk dziś zgubi punkty z Leczna?

1

@Marcel99 pie****enie..
Jak Pique popełniał błędy to wszyscy pisali ze się skończył. Teraz wykonał piękny gest i jest Bogiem..

2

Ale podanie Pogby. Top topów.

1

Ale połączenie Messiego z Neymarem może być zabójcze.. do tego Mbappe..

8

@KacperVEB czyli dlatego że Barca ma problemy finansowe to on ma iść do Kataru czy USA? Przecież to jest żałosne co Ty piszesz

5

Śmialiśmy się z tego jak Real pożegnał Casillasa.. a teraz u nas dzieje się coś takiego.. wylać wiadro pomyj na wszystkich w to zamieszanych..

4

@Encore niech idzie i coś wygra. To co go spotkało jest po prostu przykre.

0

@Berniś No i jeżeli miał obiecana grę z Messim to nie ma się co dziwić.

57

Przecież jak się to czyta to nie da się nie uronić łzy.. tak mi jest cholernie przykro że go już nie będzie w naszej drużynie..

0

@BombowiecKrawczyk miodowe lata zawsze na propsie. Kozak odcinek

0

Na jakich stronach kupujecie bluzy? Szukam w miarę fajnej cenie i dobrej jakości.

8

Niesamowite jest to jak cały piłkarski świat zareagowal na wygraną Messiego w Copa. Z każdej strony sypały się gratulacje, fajnie się na to patrzyło.

3

@Rust_Cohle ja wrocilem po 4 godzinnej jeździe i ide do pracy bez snu. Chyba mam trochę gorzej :D

1

Genialne jest to Euro, mega nie przewidywalne

2

Gdyby był final Włochów z Dania to byłoby mi obojętne kto wygra.. dwie piękne ekipy.
Ale ta sytuacja z Eriksenem.. jeżeli by wygrali Euro, to byłoby coś cudownego

1

Od sezonu 14/15 w żadnym spotkaniu nie widziałem tak naładowanego Messiego jak podczas tego Copa America. Gość jest niemożliwy w tym co robi, czapki z głów.
Tak poza tym to Di Maria i Martinez top.

3

Martinez top! Cudowny jesteś chłopie

1

Ciekawe który teraz kopnie w kosmos, ciekawe który

3

Ferran jest mega grajkiem, City będzie miało z niego wielki pożytek

0

Planujecie obejrzeć dziś w nocy mecz Argentyny? Ja się zastanawiam czy tak bez snu wytrzymam :D

0

Włochy i Argentyna za 2 stówy. Myślę że czysty zarobek

0

Próbował ktoś z was usuwać historię z biku? w ogóle nie wiedziałem że coś takiego istnieje a dziś przy próbie wzięcia kredytu dowiedziałem się że kiedyś zalegałem z jakąś płatnością 20 dni.. da się to jakoś ogarnąć?

3

Argentyna z Kolumbia w nocy z środy na czwartek o 3..a na 6 do pracy. No cóż, trzeba się chyba poświęcić.

11

Leo, ten turniej musi być Twój. Zwycięstwo z kadrą to jedyne czego brakuje. Vamos!

3

Messi MVP turnieju ma na bank, teraz tylko król strzelców i zwycięstwo w całym turnieju. To by było piękne.

4

@FafitFCB to wszystko przez to mleko

0

Ludziska, jakie byście polecili auto w budżecie 40 tysięcy?

12

Szkoda ze ostatni mecz Wolskiego na Euro.

0

Tak w ogóle to zauważyliście jaki zjazd zaliczył Varane? tak jakby przestał się rozwijac, popełnia mnóstwo błędów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?