ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mordki kochane..czy według was związek na odległość jest możliwy? Poznałem kapitalna dziewczynę, tylko mieszka 200km ode mnie. Nie znam jej jakoś długo dlatego nie wiem czy jest sens się w to pakować.
Ma ktoś jakieś doświadczenia jak to wygląda? dzięki za pomoc.
1
Czasem w zagraniach Federera, Rafy czy Djoko jest taka magia, jakiej inni zawodnicy nie mają.. coś kapitalnego.
0
@zadafcb Iniesta w sezonie 06/07 bardzo często wchodził z ławki z tego co pamiętam. Xavi w sumie też
6
Federer to GOAT
0
Słupek trochę zmylił Fabiana
2
@Pawelsky w meczu z Bayernem.
3
Oby Copa normalnie się odbyło.. uwielbiam te rozgrywki.
5
@FCMichalo bo dopiero jest jeden dzień bez meczu. Poczekaj tydzień i zatęsknisz
5
Oglądam godzinę hejt parku z tym Kapelą.. matko kochana co to jest za człowiek.. Szkoda słów :D
0
Orientujecie się czy Multikino w Krakowie jest normalnie otwarte? wiem ze Cinema City tymczasowo zamknięte.
0
Ludziska, ile potraficie odłożyć z miesięcznej wypłaty? :)
0
Myślicie ze Aguero dziś zagra od początku?
1
@Ilona_VeB od 2004 roku mam każdy egzemplarz.
0
Żółta Łódź! Brawo, brawo, brawo!!!
1
Jak ja uwielbiam Cavaniego. Teraz farfocel wpadł ale gość jest mega.
2
Ja to jak jakiś baran się zastanawiam czemu nie gra Cazorla.. jakoś mi się niesamowicie kojarzy z tymi żółtymi koszulkami.
0
Ludziska.. dzisiaj United? zastanawiam się nad kuponem i chce na nich postawić w dubelku z City :)
0
Tysiak na City i United.. łatwy zarobek? :)
0
Kurcze, ale przyjemnie oglądało mi się ligę włoska w tym sezonie. Zdecydowanie najprzyjemniej ze wszystkich.
0
Brawo Kun! Pięknie
2
Osobiście uważam ze Aguero da nam jeszcze wiele radości.
0
Ale Kun dostanie owacje. Największą legenda City razem z Davidem Silva.
0
Na kuponie zostały Juve, Lille i PSG. Tysiak do wyjecia, da radę? Jak myślicie?
0
Ale to City jest potężne..
0
Ale bramaa, WOW...
0
Co ten Gikiewicz dziś wyprawia.
0
Misie kolorowe, co stawiać dziś w meczu Barcy? Powyżej 8,5 różnych w meczu czy nasze zwycięstwo?
0
NBA2K21 jest za darmo na ps store?
1
@Messibestplayerintheworld Ronaldo jest królem strzelców Serie A. Szanujmy się, gość nadal jest kozakiem
0
Korzystał ktoś z usług trenera personalnego? warto? jestem początkujący i nigdy na siłownię nie chodziłem a chciałem coś w sobie zmienić. Jaki jest koszt takich usług mniej więcej no i czy jest sens.