1

Mordki, myślicie ze Napoli pyknie dzis Juve?

0

Better Call Saul naprawdę jest takie dobre? zabieram się za pierwszy odcinek i mam nadzieję że się nie zawiodę

1

@amanter on troszkę z Realem nastrzekal bramek w barwach Atleti. Mega na niego liczę

5

Powiem wam szczerze że jestem niesamowicie nakręcony na sobotni mecz. Czuję w kościach że Antek będzie bohaterem w tym meczu, obym się nie mylił.

0

Peaky Blinders, Uwięzione, Breaking Bad, Dom z papieru, Skazany na śmierć, Orphan Black, Queen of the South, Osadzony, Narcos, Porwana, Balagan jaki zostawisz, Fauda, Lupin, Co kryją jej oczy, Sex Education, Gambit Królowej, Kalifat, Ratched, Ku Jezioru.

Tak na szybko z pamięci wymieniłem seriale które obejrzałem, ma ktoś coś do polecenia?
Bylbym mega wdzięczy. Raczej seriale które obejrzę na Netflixie.

0

Vinicius jak nie podaje ani nie strzela to naprawdę kawał gracza xd

2

Pięknie się słucha ekspertów Polsatu, pięknie. Szkoda ze najpiękniejsza liga świata jest na tej żałosnej platformie.

0

@xVENUMx okręgówka ma ruszyć, niższe ligi nie

0

Kończe właśnie 4 sezon Queen od the south. Wiadomo kiedy premiera 5 sezonu w Polsce?

4

@tbas będzie ciężkie spotkanie. Najbardziej w Realu boję się gościa z numerem 9 na plecach, genialny zawodnik.

0

Myślicie ze jest szansa na to, że od poniedziałku otworzą fryzjerów? Czy raczej to przedłuża do weekendu majowego?

0

Messi zaraz coś strzeli, mamy dużo czasu.

3

@svensonFCB żurek z jajem i kiełbacha :)

1

Fajrancik! Dopiero w przyszły czwartek do pracy, aż się mordka cieszy :D

0

Sernik bez rodzynek z polewa czekoladowa.. miód w gębie! :D

3

@Kubsoleon w Poniedziałek dopiero :/

3

Mount, Foden.. ale to jest dwóch cudnych zawodników. Chelsea i City będą mieli z nich pociechę.

0

Który z trójki mentosów? :)
Truskawka, cytryna czy pomarańcza?
Chyba że jesteście fanami miętowych :D

3

@LeoMessi1994 kurcze może to zabrzmi dość dziwnie ale.. Alex to dla mnie poziom wyżej.

7

Słucham sobie One More Light od Linkin Park i mam ciary, cudo..
Żałuję że nie udało mi się pójść na ich koncert w pełnym składzie, a człowiek tyle się zbierał..

5

@snake99 piszesz głupoty. Zachowanie Ronaldo było normalne, w emocjach. Akurat jemu się nie dziwię. Co gdyby ta bramka miała przesadzić o awansie Portugalii ma mistrzostwa? No właśnie..

1

@Rust_Cohle ja kupuje w Zarze i jestem mega zadowolony.

1

@Janas11224 Freddie!

4

Obejrzałem 3 odcinki serialu Queen of the South i jest kozak. Mega wciągający, długa noc przede mna

0

Mordki, ma ktoś z was Passata CC?
planuje kupić jakieś auto do 40 tysięcy i zastanawiam się nad nim albo Audi A4.
Jakieś opinie?

12

@Avernand piękno tkwi w prostocie.

4

To co zrobił Wojtek to kryminał. Odsłonił połowę bramki, klapa..

0

Na kuponie na 8 stów zostało mi zwycięstwo Polski i jeszcze jedna bramka Szwedów. Czyli lipa..

0

Misie kolorowe, polecacie jakieś auto do 40 tysiaków? Tylko i wyłącznie sedan i raczej wolałbym benzynę bo nie wiadomo jak to będzie z tymi ropniakami niedługo.
Myślałem nad Passatem CC, Insignia albo Audi A4 B8

0

Myślicie ze wygramy mecz z Realem? Ja jestem pozytywnie nastawiony ale pamiętam jak wyglądały nasze ostatnie mecze z nimi i będzie cholernie ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?