1

Podkusiło mnie Lille na kuponie i obym tego nie żałował

0

9 różnych w meczu Lipska i 6 stówek wpadnie.. oby.

0

Kurcze, coś z Markiem jest nie tak

1

@Coutinho007 on go nigdy nie miał

0

Robercik mimo ze Cie niezbyt lubię to szacunek. Mega wyczyn.

1

@adambądkowski93 nie no.. według mnie aktualny top to Courtois, Oblak i Neuer.
Nasz bramkarz zdecydowanie pod forma

6

Niech Lipsk zacznie faulować bo 5 stów do wyciągnięcia a muszą mieć tylko więcej żółtych kartek niż BVB

2

@Encore po kontuzji kolana zaczął mniej dryblować, i te strzały z wolnych też już mu tak nie wychodzą. Wydaje mi się że to przez kontuzje.

8

@Messibestplayerintheworld a Hazard więcej bramek z zespołami top 4 niż Messi. Takie z tyłka te statystki

1

@JohnA szczerze mówiąc to chyba Kasjo. Mimo ze jeden jak i drugi to pajace.

2

@adambądkowski93 kozak, kozak totalny. Nie ma co mu umniejszać, cieszę się że mogłem i dalej mogę go oglądać bo jest kapitalny, jeden z najlepszych w historii.

0

Dembele to nie ten kaliber. Trzeba mu podziękować

8

@FanFcBarcy został. Oczywista oczywistość

0

Jaki zawodnik według was pasowałby idealnie do Man Utd na skrzydło? Oprócz Sancho bo to jest oczywiste.

0

Jako ze mam urlopowy tydzień.. może ktoś poleci jakiś serial? :) coś mega wciągającego.

1

Kto według was jest najlepszym sportowcem w historii? Kto najbardziej zdominował swój sport?
Dla mnie jeżeli miałbym wybrać trójkę to byłby to Bolt, Phelps i chyba Ali.

2

Mimo niechęci do Realu to muszę przyznać ze Modric to geniusz, jeden z lepszych pomocników jakich było mi dane oglądać

1

Messi i długo nic

2

8 minuta i 3 faule na Messim, ciekawe do ilu dobija

1

Matko Boska.. przecież taki spalony jak w tym momencie Kane'a to zart.. bądźmy poważni

7

Sanah.. w jej głosie można się zakochać. Uwielbiam ją. Nowa płyta kupiona, przesłuchana... zachwyciła.

5

@Homeopata8989 to spoko bo akurat zagrałem kupon gdzie mam Inter :)

0

Totki dziś wygraja z Leeds? Dość fajny kurs, kusi.

1

@Kluivert_P Oj Anka Barańska też mega, moja druga ulubiona

8

Kaska Skowrońska to najpiękniejsza siatkarka.

7

@adamt1996 nie zmienia faktu że takimi zachowaniami jak po meczu z Chelsea sobie nie pomaga.

1

Ale Ramos siły w rękach to musi jednak mieć :D rzucił nim jak ścierką

0

Ludziska, od miesiąca czuje ból w pachwinie po próbie odbioru piłki w meczu.. przy chodzeniu jest spoko ale jak chce zrobić sprint to czuje ból. Miał ktoś z was coś podobnego?

0

Myślicie ze Real dziś wygra? Jaki wynik stawiacie?

0

Psg ten mecz zremisuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?