0

@4drian0 ja myślę że on w tym meczu może zbytnio nie pograć

0

Ludziska..ból oka po uderzeniu w głowę? Mam sporego guza na głowie i o ile głowa mnie nie boli to oko okropnie..
Wie ktoś co się mogło stać?

0

Furioza. Kapitalny film, polecam każdemu. Rola Damięckiego to mistrzostwo.

0

Krakowiak dawaj!

0

Czy mając normalnie telewizję nc+ mogę oglądać te kanały na telefonie? Jak to działa?

0

Raków, Chelsea, Liverpool, Real z handicapem, Milan i to że Bayern nie straci bramki. Ma to szanse wejść?
Postawiłem na Real bo wydaje mi się że jest zdecydowanym faworytem.

0

@zmiter912576 PSG, w fifie nie mają słabych punktów

0

Panowie, jakieś sensowne auto do 35 tysiaków? audi a4 b8, Passat?

0

@!34RC3!_0N4 ja miałem kupon na 5 tysi że Napoli wygra 2 bramkami, więc to jest dopiero frajerskie.

0

Salah w tym sezonie to kocurek. Chyba nie ma zawodnika w lepszej formie niż on.

1

Coldplay w przyszłym roku zagrają w Warszawie.. piękna sprawa.

0

@zeko0 dokładnie tak, od samej premiery. Irytujące to strasznie

1

@MesQueUnClub96 No potem miał kontuzje więc średnio jak mial walczyć o króla strzelców

0

Jaki napastnik według was pasowałoby w tym momencie do Manchesteru City?

0

@Encore coś oprócz tego stawiałeś?

1

Andora dziś wygra z San Marino? 1,8 kurs na Andore.

1

@AmigoBlancos Benzema to kozak. Według mnie obecnie jest najlepszym zawodnikiem.

0

Benzema to obecnie najlepszy zawodnik na świecie. Przecież to nawet nie ma o czym dyskutować. Gość to monstrum w tym sezonie.

0

@mientusek1407 a kto jest od niego lepszy w tym sezonie?

1

Tak bez beki..w tej formie Benzema jest obecnie najlepszym zawodnikiem świata.

0

Francja dzisiaj latwiutko?

0

Macie piosenki które wzbudzają w was emocje? Wzruszenie? Jakieś przykre wspomnienia? bądź wesołe wspomnienia :) chętnie poczytam

9

Messi gra kosmos..

19

Ale on ma pecha z tymi poprzeczkami

4

Czyli że.. to jednak nie Messi był problemem? Wszyscy bez niego odżyją?

1

Zdrowy Verratti to dla mnie top 3 pomocników świata.

2

@kubix05 najlepsze na świecie! Kochałem je za gówniarza

5

Dawaj Cristiano bramkę bo kupon musi siedzieć

0

Orientujecie się dlaczego nie mogę odpalić Fify na te 10 godzin?
Mam napisane że nie można użyć tej zawartości..
Ps4.

3

@Vebrol no i trochę lipa, fajnie zacząć grać na start słabszymi kartami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?