ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benzema to w obecnej formie top 5 zawodników na świecie.
Messi, Lewy, De Bruyne, CR7 i Benz.
Kolejności przypadkowa.
Zapraszam do dyskusji.
0
FIFA 22
Pobiera mi fifke aktualnie i chcąc ją włączyc pojawia mi się komunikat:
Nie można użyć tej zawartości.
Może być używana tylko przez następujących użytkowników z licencją na nią. Jeśli chcesz używać tej zawartości kup ją.
Odpalam to na koncie na którym wykupiłem.
Wie ktoś o co chodzi?
0
Benzema dziś 2 brameczki? Ladny kursik
0
@PlsNotAtletico co zrobili?
52
Irytuje mnie jak niektórzy tutaj piszą że jak Real czy Atletico strzelają bramki w końcówkach to jest fart..
Może to po prostu wola walki i gra do końca?
0
Depay dzis też niezbyt rozgarnięty na boisku
2
Ta bramka to błąd naszego bramkarza.
0
O Boże kochany..
0
Benzema według mnie znajduje się w top 5 zawodników na świecie.
5
Messi się naprawdę rozkręca. Zaczyna łapać luz
14
@Mns21 pytanie kto by nie chciał najlepszego napastnika na świecie?
0
Grealish to kawał piłkarza. Każda jego akcja to zagrożenie pod bramka Southampton.
0
@Encore ja się zastanawiałem nad bramka Messiego, myślę że dziś może strzelić
0
@Encore stawiałeś dziś jeszcze coś ciekawego?
0
Real dziś wygra z Interem? wydaje mi się że są w całkiem niezłej formie
3
W sumie to dzisiaj Salzburg dostał karnego za taki sam faul jak ten Araujo
0
Neuer czy Ter Stegen, który obecnie lepszy?
6
Tegoroczne męskie granie Podsiadło, Zawiałow i Bambino jest cudowne. Od 3 miesięcy słucham praktycznie codziennie I to się nie nudzi
1
Djoko ten mecz to przegrywa sam ze sobą jak na razie
0
Benzema..co za gość..najlepszy zawodnik La Liga.
0
Djokovic to najlepszy tenisista w historii. Zgadzacie się z tą opinia?
0
Hazard to kapitalny gracz. Mega przyjemnie się go ogląda jeżeli nie męczą go kontuzje.
6
Cristiano to jest kozak. Można mówić o nim wiele rzeczy ale jest kapitalnym graczem. Cieszę się że żyje w erze Messiego i Cristiano.
0
Ale Djokovic to jest dominator..
0
@Herato Iaquinta? nie no, Rooney tu pasuje idealnie..
0
Myślę że Argentyna dziś pyknie Brazylię bez problemu.
0
Ludziska, polecacie jakieś buty na jesień? Cała wiosnę i lato śmigałem w Lacostach ale na jesień to tak średnio.
0
Miski..s21 czy s20+ ? Którego Samsunga wybrać?
2
Blaznimy się z tygodnia na tydzień coraz bardziej.. ciężko pojąć co się w tym klubie wyprawia..
0
@skorupa1117 w Media Markt, płaciłem bodajże 8 stów w razie jakiegokolwiek zniszczenia telefonu, nawet z mojej winy.