0

Benzema to w obecnej formie top 5 zawodników na świecie.
Messi, Lewy, De Bruyne, CR7 i Benz.
Kolejności przypadkowa.

Zapraszam do dyskusji.

0

FIFA 22

Pobiera mi fifke aktualnie i chcąc ją włączyc pojawia mi się komunikat:

Nie można użyć tej zawartości.
Może być używana tylko przez następujących użytkowników z licencją na nią. Jeśli chcesz używać tej zawartości kup ją.

Odpalam to na koncie na którym wykupiłem.

Wie ktoś o co chodzi?

0

Benzema dziś 2 brameczki? Ladny kursik

0

@PlsNotAtletico co zrobili?

52

Irytuje mnie jak niektórzy tutaj piszą że jak Real czy Atletico strzelają bramki w końcówkach to jest fart..
Może to po prostu wola walki i gra do końca?

0

Depay dzis też niezbyt rozgarnięty na boisku

2

Ta bramka to błąd naszego bramkarza.

0

O Boże kochany..

0

Benzema według mnie znajduje się w top 5 zawodników na świecie.

5

Messi się naprawdę rozkręca. Zaczyna łapać luz

14

@Mns21 pytanie kto by nie chciał najlepszego napastnika na świecie?

0

Grealish to kawał piłkarza. Każda jego akcja to zagrożenie pod bramka Southampton.

0

@Encore ja się zastanawiałem nad bramka Messiego, myślę że dziś może strzelić

0

@Encore stawiałeś dziś jeszcze coś ciekawego?

0

Real dziś wygra z Interem? wydaje mi się że są w całkiem niezłej formie

3

W sumie to dzisiaj Salzburg dostał karnego za taki sam faul jak ten Araujo

0

Neuer czy Ter Stegen, który obecnie lepszy?

6

Tegoroczne męskie granie Podsiadło, Zawiałow i Bambino jest cudowne. Od 3 miesięcy słucham praktycznie codziennie I to się nie nudzi

1

Djoko ten mecz to przegrywa sam ze sobą jak na razie

0

Benzema..co za gość..najlepszy zawodnik La Liga.

0

Djokovic to najlepszy tenisista w historii. Zgadzacie się z tą opinia?

0

Hazard to kapitalny gracz. Mega przyjemnie się go ogląda jeżeli nie męczą go kontuzje.

6

Cristiano to jest kozak. Można mówić o nim wiele rzeczy ale jest kapitalnym graczem. Cieszę się że żyje w erze Messiego i Cristiano.

0

Ale Djokovic to jest dominator..

0

@Herato Iaquinta? nie no, Rooney tu pasuje idealnie..

0

Myślę że Argentyna dziś pyknie Brazylię bez problemu.

0

Ludziska, polecacie jakieś buty na jesień? Cała wiosnę i lato śmigałem w Lacostach ale na jesień to tak średnio.

0

Miski..s21 czy s20+ ? Którego Samsunga wybrać?

2

Blaznimy się z tygodnia na tydzień coraz bardziej.. ciężko pojąć co się w tym klubie wyprawia..

0

@skorupa1117 w Media Markt, płaciłem bodajże 8 stów w razie jakiegokolwiek zniszczenia telefonu, nawet z mojej winy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?