ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite od razu mam w głowie głos Szpakowskiego.. i będzie Del Pierooo, dwa, dwa.. dwa zero. Nokautujące uderzenie i wreszcie wielki Del Piero
4
Cudownie ogląda się grę City. Potwór.
9
Ja ogólnie nie miałbym pretensji do porażek.. Ale my nie przegrywamy tylko dostajemy solidny wpierdziel. Kocham ten klub ale rok w rok przeżywać to samo to jest jakaś katastrofa..
0
Ale tak w ogóle.. to Messi pięknie by śmigał w tym PSG przy Neymarze, Mbappe, Verratim..
2
Tak w ogóle to ten włoski mikrus z Włoch jest w top 5 środkowych pomocników świata i za takiego Busiego byłby jak znalazł
1
Gueye już powinien wylecieć.
1
Ja myślę że dziś kluczowym zawodnikiem będzie De Jong. Musimy wygrać środek pola
0
Czas otworzyć jacka Danielsa, zrobić sobie drina i obejrzeć jakis film przed meczykiem
3
Ludziska, pamiętajcie...
Niemożliwe.. nie istnieje!
1
Nie moge się doczekać naszego meczu.. O 16 z pracy, potem jakies piwko i może zleci..
2
Wiadomo kto jutro komentuje nasz mecz? Ci polsatowscy komentatorzy to taka padaka..
11
@FCBurza oczywiście że będzie
0
@Karzel no tak, dziś to może brzmi zabawnie ale tak
7
Mordki, pamiętacie gwiazdy sprzed 15 lat? Kasia Cerekwicka, Gosia Andrzejewicz? Jak jestem delikatnie cyknięty to słucham ich piosenek.. dla mnie piękne czasy, z łezka w oku wspominam.
0
Myślicie ze jest sens zaczynać przygodę z Fifa 21 od nowa? W sensie założyć nowy klub fut? Skończyłem grać w grudniu z kilkoma ikonami na koncie i myślę czy nie zagrać od nowa.
1
Jak Messi skończy karierę to będzie piłkarska żałoba.
5
Moriba, nic się nie stało.
0
@abram3k bo gra słabszy mecz? Błagam xd
0
Stawiać dziś na Liverpool czy lepiej odpuścić?
1
Powinien być karny... wtf!
0
Byleby strzelić dziś bramke, to najważniejsze
2
Busquets to by się mógł przerzucic na piłkę halowa, tam ze swoją technika by się odnalazł
0
Kurcze, Leoś.. to musi być brama
2
Skarby najdroższe.. dzisiejszy mecz jest transmitowany w TVP 1? Bo nie mogę żadnej oficjalnej wiadomości znaleźć
2
Mam wrażenie że Barella w ciągu dwóch sezonów wskoczy do grona najlepszych pomocników świata.
1
Oblak wybroni co najmniej 3 strzały dzisiaj z Celta. Kurs 2.0
Co myślicie?
0
@DonAndresFCB ja w sumie jedynie co dzisiaj to bałem się właśnie Barcy i Lille.
2
Dzięki wygranej Barcy wpadło 1000zl. Podwójne zadowolenie
0
Wszyscy się zastanawiają gdzie jest Messi..
Oby się nie okazało że w przyszłym sezonie będzie w innym klubie..
1
Jak Barca wygra to tysiak wpada do kieszeni..