1

@Yosemite od razu mam w głowie głos Szpakowskiego.. i będzie Del Pierooo, dwa, dwa.. dwa zero. Nokautujące uderzenie i wreszcie wielki Del Piero

4

Cudownie ogląda się grę City. Potwór.

9

Ja ogólnie nie miałbym pretensji do porażek.. Ale my nie przegrywamy tylko dostajemy solidny wpierdziel. Kocham ten klub ale rok w rok przeżywać to samo to jest jakaś katastrofa..

0

Ale tak w ogóle.. to Messi pięknie by śmigał w tym PSG przy Neymarze, Mbappe, Verratim..

2

Tak w ogóle to ten włoski mikrus z Włoch jest w top 5 środkowych pomocników świata i za takiego Busiego byłby jak znalazł

1

Gueye już powinien wylecieć.

1

Ja myślę że dziś kluczowym zawodnikiem będzie De Jong. Musimy wygrać środek pola

0

Czas otworzyć jacka Danielsa, zrobić sobie drina i obejrzeć jakis film przed meczykiem

3

Ludziska, pamiętajcie...
Niemożliwe.. nie istnieje!

1

Nie moge się doczekać naszego meczu.. O 16 z pracy, potem jakies piwko i może zleci..

2

Wiadomo kto jutro komentuje nasz mecz? Ci polsatowscy komentatorzy to taka padaka..

11

@FCBurza oczywiście że będzie

0

@Karzel no tak, dziś to może brzmi zabawnie ale tak

7

Mordki, pamiętacie gwiazdy sprzed 15 lat? Kasia Cerekwicka, Gosia Andrzejewicz? Jak jestem delikatnie cyknięty to słucham ich piosenek.. dla mnie piękne czasy, z łezka w oku wspominam.

0

Myślicie ze jest sens zaczynać przygodę z Fifa 21 od nowa? W sensie założyć nowy klub fut? Skończyłem grać w grudniu z kilkoma ikonami na koncie i myślę czy nie zagrać od nowa.

1

Jak Messi skończy karierę to będzie piłkarska żałoba.

5

Moriba, nic się nie stało.

0

@abram3k bo gra słabszy mecz? Błagam xd

0

Stawiać dziś na Liverpool czy lepiej odpuścić?

1

Powinien być karny... wtf!

0

Byleby strzelić dziś bramke, to najważniejsze

2

Busquets to by się mógł przerzucic na piłkę halowa, tam ze swoją technika by się odnalazł

0

Kurcze, Leoś.. to musi być brama

2

Skarby najdroższe.. dzisiejszy mecz jest transmitowany w TVP 1? Bo nie mogę żadnej oficjalnej wiadomości znaleźć

2

Mam wrażenie że Barella w ciągu dwóch sezonów wskoczy do grona najlepszych pomocników świata.

1

Oblak wybroni co najmniej 3 strzały dzisiaj z Celta. Kurs 2.0
Co myślicie?

0

@DonAndresFCB ja w sumie jedynie co dzisiaj to bałem się właśnie Barcy i Lille.

2

Dzięki wygranej Barcy wpadło 1000zl. Podwójne zadowolenie

0

Wszyscy się zastanawiają gdzie jest Messi..
Oby się nie okazało że w przyszłym sezonie będzie w innym klubie..

1

Jak Barca wygra to tysiak wpada do kieszeni..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?