ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Zamawiałem media expert dlatego pytam :)
0
Ludziska, czy jeżeli zapłaciłem dodatkowa kasę za dostawę żeby doszła dzisiaj to na pewno dojdzie?
Zamawiałem w środę wieczorem i dostawa na piątek była dodatkowo platna. Pracował ktoś w kurierce i się orientuję?
2
@FCBeSeM ale jak sobie przypomnę tamten mecz i to jak Legia grała to podtrzymuje to co napisałem
32
Ależ mi ten Lech imponuje.
Legia już dawno by obs***a zbroje.
1
Kusi żeby postawić dziś na Lecha.. :D
0
@czółkovsky Mbappe jest niesamowity, przez to że jest mega zwinny i szybki
4
@Bruttal nie ma podjazdu do Neymara, Mbappe i Cristiano :D oczywiście w Fifie :D
0
Jest duża różnica w grze na telewizorze a monitorze gamingowym?
6
Co Ty Fati zrobiłeś... matko kochana..
0
Messi dziś gra bardzo dobry mecz, spartolil sytuację, zdarza się :) teraz powinien mieć druga asystę
0
Ludziska, polecacie jakiś fajny monitor gamingowy? Gram w fifke na ponad 60 calowym telewizorze i nie gra się zbyt przyjemnie.
1
Myślicie ze w najbliższym czasie zamkną galerie handlowe? :D
10
Chciałbym żeby Leo podniósł rękawice w tym sezonie i pociągnął nas do jakiegoś sukcesu. Widać że nie gra na swoim poziomie a wszyscy wiemy na co go stać.
0
Jak mogliśmy przegrać ten mecz w sobotę to nie mam pojęcia..
1
Orphan Black, oglądał z was ktoś ten serial? :) oglądam pierwszy sezon i mega wciąga ;)
2
Modric pokazal De Jongowi miejsce w szeregu
0
Lenglet to w ogóle w ważnych momentach robi takie rzeczy że to przecież jest chore..
0
No i pewnie przegramy mecz przez takie coś..
0
Czyli będzie karny.. JEZU...
12
Tak szczerze mówiąc to bardzo szkoda że Cristiano odszedł z Realu. Ta rywalizacja ligowa Leo z CR7 była piękna.
0
@Rewolucja123 nieee, powiem przed meczem ze jestem tylko na połowę i tyle :) myślę że nie będzie problemu :D
2
Gram dziś swój mecz o 15..w takim razie trzeba zejść w połowie i akurat zdążę na meczyk :)
5
Marcos Llorente się niesamowicie rozwinal. Przyjemnie ogląda się jego boiskowe poczynania
0
Z Messiego to jednak jest egoista
8
Pique, po cholere Ty to zrobiłeś.. przed Juve..
0
@Abominacja dla mnie nie :)
2
Ulala, pięknie że komentatorzy z Eleven a nie parodysci z Polsatu.
8
No i sąsiedzi w końcu wygonili na górę Pana Boczka..niech spoczywa w pokoju.
4
@VamosRakieta zdrówka!
0
Jakie placki ziemniaczane lubicie najbardziej? :)
Solo, z gulaszem, czy z sosem grzybowym? :) czy jadacie jesscze inaczej? :)