2

Chylinska to obecnie najlepszy kobiecy wokal w Polsce. Kto za? :)

0

Ależ koncert Dawida Podsiadło na Narodowym w zeszłym roku to był spektakl..

1

@BarcaInfo Co by o nim nie mówić, jest prze genialnym piłkarzem

0

Ludziska, gdzie obejrzę psy3 za darmo ?
Widziałem że jest za 20 parę złoty na vod, ale jednak wolałbym żeby dwie dyszki w portfelu zostały :D

1

@daniel32778 oj tutaj to bym się nie zgodził. Benzyna jest stworzony pod Real.

0

Ogląda ktoś Lecha z Lechia? Uda się to wygrać Kolejorzowi czy raczej wyrównany mecz?

1

@FCBKUBANO no to oby któremuś się poszczęściło, powodzonka

1

@JimMorrisonFCB mam identycznie :)

0

Wygrana Lecha, dwie bramki Leo dzisiaj i 8 stówek wpada do kieszeni :)

0

Narcos, Prison Break, Breaking Bad, Uwięzione, dom z papieru, peaky blinders obejrzane. Polecacie jakieś ciekawe, wciągające seriale na wieczór?

3

@Cvzx w tym sezonie chyba 19

0

Ciekawe czy dziś znowu będziemy męczyć bułe..

0

Ludziska, dużo wydajecie kasy na ubrania? :D

0

Ależ Mahrez tam się dzis z nimi bawi :)

0

Ludziska, próbował ktoś wypalić pryszcza soda zmieszana z pasta do zębów? Dało to efekt przez noc? Idę na wesele w sobotę a tu taki dziad się trafił

6

@Omoziu pieprzysz głupoty

1

Messi dziś strzeli bramkę na wagę zwycięstwa :)

0

Myślicie ze jest szansa ze otworza jesacze w tym roku kluby? Przykładowo energy 2000 :)

2

Ludziska, robił ktos z was tatuaz na cała reke? Chcę zrobić rekaw i zastanawiam się jaki to koszt, ile sesji i czy jest jakiś mega ból czy nie :)

0

@VenoM a masz jakiś konkretny na mysli?

0

@VenoM myślałem nad czymś do 3 tysięcy :)

0

Ludziska, telefony Xiaomi są warte uwagi, czy raczej szajs?

2

Thiago jest do wyciągnięcia.. ten gość jest idealnie skrojony pod Barce i może by jednak spróbować go ściągnąć..

0

Zaczynam karierke Betisem w fifie, macie jakieś pomysły na fajne transfery? Wiadomo że tam budżet mocno ograniczony :)

7

My Immortal od Evanescence to cuuudo.

17

Rakitic po przerwie spowodowanej wirusem naprawdę odżył.

0

Jeju, dobrze że wpadlo..
Messi narobił trochę szumu w tej akcji

0

Semedo, ja Cię proszę :D

0

Ludziska, polecacie Ozark? Chcislem zacząć dziś przed meczem Barcy :)

11

@HolyGoalie97 to popatrz na to jak Benzema gra. Statystyki to nie wszystko. Kawał dobrego napastnika.

Oczywiście bez podjazdu do Lewego ale Karim jest świetny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?